wtv.pl > Monika Richardson

Monika Richardson

Polska osobowość telewizyjna.

Monika Richardson
19.03.2022 08:49 Monika Richardson się zakochała. "Serce zabiło mi mocniej"

Monika Richardson prędko znalazła ukojenie po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim. Według plotek aktor także nie czekał długo na rozpoczęcie kolejnej relacji. Konrad Wojterkowski już oficjalnie ogłosił wejście w związek z byłą dziennikarką TVP. 49-latka także udzieliła komentarza w sprawie. Monika Richardson prędko wyleczyła się po stracie byłego męża. Sama oskarżyła go o zdradę, a także zazdrość o dzieci. Trudno wskazać, ile jest prawdy w rodzinnych dylematach, bowiem Zamachowski konsekwentnie odmawia udzielania odpowiedzi na temat swojego życia prywatnego.

W sieci pojawiło się zdjęcie, które potwierdza, że Monika Richardson jest w nowym związku
19.03.2022 08:49 Monika Richardson szybko otrząsnęła się po rozstaniu z Zamachowskim. Jest już w nowym związku

Związek Zbigniewa Zamachowskiego oraz Moniki Richardson nie przetrwał próby czasu. Dawna prowadząca „Europa da się lubić” ogłosiła powrót do nazwiska byłego męża. Teraz na Instagramie pojawiło się intrygujące zdjęcie. Okazuje się, że dziennikarka znalazła nowy obiekt westchnień. Swoją relację postanowili ogłosić na własnych zasadach. Kim jest nowy wybranek Moniki Richardson? Medialne małżeństwo Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego zaliczyło równie medialne rozstanie. Nie ulega jednak wątpliwości, że żadna ze stron nie chciała długo być sama.Oczywiście w kontekście nowego związku Moniki Richardson należy podkreślić, że powiedzenie, iż miłość nie wybiera, jest prawdziwe. Nowe uczucie pojawiło się dość szybko.Warto jednak zaznaczyć, że chociaż oficjalne rozstanie dziennikarki i Zbigniewa Zamachowskiego miało miejsce dwa miesiące temu, to nikt tak naprawdę nie wie, jak długo borykali się oni z problemami.

Zbigniew Zamachowski
19.03.2022 08:47 Paparazzi przyłapali Zbigniewa Zamachowskiego w drodze do domu

Zbigniew Zamachowski nie przejmuje się rozstaniem z Moniką Zamachowską? Fotoreporterzy przyłapali wesołego aktora w drodze z siedziby Radia Nowy Świat do domu. Oskarżany o zdradę zdaje się cieszyć dobrym humorem. Podobne ruchy możemy dostrzec ze strony byłej dziennikarki Telewizji Polskiej. Jej konto na platformie Instagram pełne jest jednoznacznych sugestii.Rozstanie Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Zamachowskiej rozgrzewa polskie media już od pierwszych doniesień o przeprowadzce. Aktor już od samego początku odmówił komentowania wszelkich spekulacji oraz wiadomości na swój temat, czego nie można powiedzieć o Zamachowskiej.Gwiazda niezwykle chętnie dzieli się życiem prywatnym w rozmowach z tabloidami, a także regularnie wbija szpilę byłemu mężowi za pośrednictwem Instagrama. Dzieli się wpisami, w których wprost cieszy się z samotności.

Monika Richardson
19.03.2022 08:35 Monika Richardson płaciła alimenty na dzieci Zamachowskiego

Temat rozstania Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego od dłuższego czasu rozpala ciekawość czytelników śledzących nowinki ze świata polskiego show-biznesu. Ostatnio na jaw wyszły szczegóły, które rzucają nowe światło na sytuację finansową Moniki Richardson. Okazuje się, że przez pewien czas pomagała Zbigniewowi Zamachowskiemu opłacać jego alimenty.- Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością. Informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje - napisał w mediach społecznościowych Zbigniew Zamachowski.Tymczasem Monika Richardson - do niedawna znana jako Zamachowska - zdążyła już podać do wiadomości publicznej, że wraca do swojego poprzedniego nazwiska. Dała również do zrozumienia, że rozstanie stało się dla niej okazją do wznowienia kariery i zajęcia się sobą.Informacje na temat przyczyn ich rozstania pochodzą głównie od Moniki Richardson, która wydaje się znacznie bardziej skłonna do tego rodzaju wynurzeń niż jej były partner. Jak podaje portal plotek.pl, w uzdrowieniu jej finansów ma Monice Richardson pomóc również prowadzenie cyklu szkoleń i warsztatów coachingowych.Rozpad związku Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego nie przestaje przykuwać uwagi mediów i czytelników zainteresowanych polskim show-biznesem, tym bardziej że przez dłuższy czas nic nie wskazywało na to, że para przechodzi kryzys.Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.Z przywoływanych przez portal ofeminin.pl wypowiedzi osób z otoczenia Moniki Richardson wynika również, że przez pewien czas pomagała ona Zamachowskiemu w spłacaniu jego alimentów. Chodziło o 14 tys. zł miesięcznie.Artykuły polecane przez redakcję WTV:Źródło: ofeminin.pl, Wprost.pl, Wirtualna Polska / gwiazdy.wp.pl, kobieta.wp.pl- Monika chciałaby do niej wrócić. Ma sentyment do tego miejsca, które urządziła ze smakiem tak, jak sobie wymarzyła i zaplanowała - mówi przywoływana przez portal plotek.pl osoba z otoczenia Moniki Richardson.Uchwalono obowiązkowe szczepienia. Bez nich prawdopodobnie nie wejdziesz też do wielu miejscUrodziny o. Rydzyka już za kilka dni. Szykują dla niego specjalny "prezent", raczej się nie ucieszyJedna z głównych twarzy PiS nagle odchodzi z klubu. Wiadomo, co teraz planuje, prezes będzie wściekły?Aby sprostać temu wyzwaniu finansowemu, Monika Richardson wynajmowała należącą do niej willę w Wilanowie, do której jest bardzo przywiązana. Teraz, gdy nie musi już ponosić takich wydatków, jej sytuacja finansowa się poprawi, a ona będzie mogła ponownie w niej zamieszkać.W rozmowach z mediami Monika Richardson wyjawiła ponadto, że jednym z powodów rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim była jego zdrada. Przyczyną problemów miał być również fakt, że aktor nie odwzajemniał jej uczucia.

wtv
19.03.2022 08:22 Monika Zamachowska w znaczącym komentarzu. "Nie chcę niczego więcej"

Fotoreporterzy dostrzegli jak mąż Moniki Zamachowskiej wynosi szafę i obraz ze wspólnego mieszkania. Prędko przekazano nieoficjalne informacje o rzekomym rozstaniu bądź kryzysie w znanym i lubianym małżeństwie. - Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać - deklarowała w rozmowie z "Faktem". My postanowiliśmy skontaktować się ze Zbigniewem Zamachowskim, jednak już na początku rozmowy powiedział, że nie będzie komentować doniesień o życiu prywatnym.

wtv
19.03.2022 08:22 Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Była żona aktora zabrała głos

Jak informują media, Zbigniew Zamachowski rozstał się ze swoją małżonką MonikąByła żona aktora, Aleksandra Justa wyznała w rozmowie z Pomponikiem, że drzwi jej domu są zawsze otwarte dla ojca czwórki jej dzieciByła żona wyjawiła, że drzwi jej domu są zawsze otwarte dla Zbigniewa Zamachowskiego.

Monika Zamachowska
19.03.2022 08:18 Rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich. Dziennikarka przerwała milczenie

7 lat temu, bo w 2014 roku, niemal cała opinia publiczna zachwycała się nad małżeństwem Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego. Wszystko wskazywało na to, że para po dwóch nieudanych związkach wreszcie odnalazła prawdziwą miłość.Niestety, Już w 2021 roku przekazywano nieoficjalne doniesienia o kryzysie w domu Zamachowskich. Natychmiast zdementowano informację, uciszając medialny zgiełk. Para miała dobrą wymówkę, bowiem aktor zachorował na koronawirusa, co wymusiło tymczasową wyprowadzkę.

Monika Zamachowska
19.03.2022 08:18 Monika Zamachowska opowiedziała o chęci posiadania dziecka. "Nigdy nie chciałam mieć dzieci ze Zbyszkiem"

Monika Zamachowska rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. W przeciwieństwie do niego, udziela wielu wywiadów, gdzie opowiada o swoim zakończonym związku. Wyznała, że Zamachowski ją zdradzał i m.in. to miało być przyczyną rozpadu ich małżeństwa. Opowiedziała również o tym, że bardzo chciała mieć jeszcze jedno dziecko, ale intuicja podpowiadała jej, że ojcem nie powinien być jej dotychczasowy mąż. Zamachowska wyznała, że być może już nigdy nie doczeka się większej liczby potomstwa ze względu na swój wiek.

Na Instagramie Moniki Zamachowskiej pojawił się wymowny wpis
19.03.2022 08:17 Zamachowska z okazji urodzin wbija szpilę Zbigniewowi. Wszystko już jasne

Dzień urodzin został przez Monikę Zamachowską wykorzystany do pośredniej uwagi względem swojego byłego życiowego partnera aktora Zbigniewa Zamachowskiego. W celebrującym życie poście nie zabrakło kąśliwej uwagi.Rozstanie Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego było zupełnie niespodziewane. Szczególnie z tego względu, iż para chętnie pokazywała się publicznie i przekonywała o swoim płomiennym uczuciu oraz oddaniu. Okazało się jednak, że nie było to wystarczające do zbudowania trwałego i pełnego wsparcia związku.Wczoraj na Instagramie dawnej prowadzącej „Europa da się lubić” pojawił się wiele mówiący wpis. W refleksyjnym poście urodzinowym nie zabrakło uszczypliwej uwagi. Chociaż nie padają żadne nazwiska, to nie jest trudne domyślenie się, co autor miał na myśli.

Monika Zamachowska wstaje na nogi
19.03.2022 08:16 Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Nowe doniesienia

Osoba z bliskiego otoczenia Moniki Zamachowskiej, na którą powołuje się serwis Plotek.pl twierdzi, że jedną z przyczyn rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim miała być sytuacja finansowa małżeństwaWg. informacji przekazanych na portalu, to Monika Zamachowska miała dbać o stabilność finansową w ich domuWkrótce dziennikarka ma wrócić do swojej willi na Wilanowie, którą wynajmować musiała, rzekomo z powodów ponoszenia kosztów alimentów na dzieci swojego mężaMonika Zamachowska miała podobno narzekać na niewydolność finansową swojego męża.