wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Była żona aktora zabrała głos

24 Marca 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Zbigniew Zamachowski rozstał się ze swoją żoną - dziennikarką Moniką Zamachowską. W mediach pojawiły się doniesienia, że aktor wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania i przeniósł część rzeczy do wynajętej kawalerki. Głos w sprawie zabrała

  • Jak informują media, Zbigniew Zamachowski rozstał się ze swoją małżonką Moniką

  • Była żona aktora, Aleksandra Justa wyznała w rozmowie z Pomponikiem, że drzwi jej domu są zawsze otwarte dla ojca czwórki jej dzieci

Była żona wyjawiła, że drzwi jej domu są zawsze otwarte dla Zbigniewa Zamachowskiego. 

Zbigniew Zamachowski rozstał się z małżonką?

Wieści o rozostaniu Zbigniewa Zamachowskiego z jego żoną Moniką Zamachowską wstrząsnęły polskim show-biznesem. Para, która na początku swojego związku nie schodziła z nagłówków kolorowych gazet, najprawdopodobniej postanowiła pójść swoimi własnymi drogami. 

Pierwsze podejrzenia przedstawiła redakcja "Super Expressu", a wkrótce w mediach pojawiły się fotografie przedstawiające aktora wynoszącego meble ze swojego mieszkania. O zamieszanie wokół jego osoby, Zbigniewa Zamachowskiego postanowił zapytać nasz redaktor Alan Wysocki

- Nie odpowiem na żadne pytania, zwłaszcza, jeśli będzie dotyczyć mojego życia prywatnego. Nawet niech pan nie próbuje - uciął krótko jego rozmówca. 

Wkrótce w mediach społecznościowych Moniki Zamachowskiej zaczęły pojawiać się wpisy sugerujące, że małżeństwo nie mieszka już razem. Dziennikarka sprawiała wrażenie niezwykle zadowolonej z takiego obrotu spraw. 

Była żona wystawia pomocną dłoń 

Żona Zbigniewa Zamachowskiego zamieściła na Instagramie zdjęcie salonu pisząc, że nareszcie nie musi opuszczać domu, by spędzić miły wieczór.

- Pani Moniko, prosze sie trzymac! Po burzy zawsze wychodzi slonce. A na gno*u zawsze wyrastaja najpiekniejsze kwiaty - skomentował jeden z internautów. - Co prawda, to prawda:) - odparła krótko dziennikarka. 

Choć Zbigniew Zamachowski przeżywa z pewnością dramatyczne chwile - po wyprowadzce z domu wynajął kawalerkę w centrum Warszawy, do której sprowadza swoje przedmioty ze wspólnego lokum małżeństwa - z pomocną dłonią wyszła była żona aktora, z którą cieszy się czwórką dzieci. 

- Zbyszek nigdy nie zerwał kontaktu z rodziną. Mimo rozwodu jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte - powiedziała Aleksandra Justa w rozmowie z serwisem Pomponik.

Popularny aktor rozstał się ze swoją byłą małżonką w 2012 r. Wtedy też oficjalnie związał się ze znaną dziennikarką i prezenterką Moniką Richardson

(Zdjęcie wyróżniające pochodzi ze strony na Facebooku Zbigniewa Zamachowskiego - facebook.com/Zamachowski.Zbigniew)

Źródło: wp.pl, instagram.com

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >