wtv.pl > Gwiazdy > Monika Richardson płaciła alimenty na dzieci Zamachowskiego
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 08:35

Monika Richardson płaciła alimenty na dzieci Zamachowskiego

Monika Richardson
Jan Bielecki/East News

Temat rozstania Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego od dłuższego czasu rozpala ciekawość czytelników śledzących nowinki ze świata polskiego show-biznesu. Ostatnio na jaw wyszły szczegóły, które rzucają nowe światło na sytuację finansową Moniki Richardson. Okazuje się, że przez pewien czas pomagała Zbigniewowi Zamachowskiemu opłacać jego alimenty.

- Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością. Informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje - napisał w mediach społecznościowych Zbigniew Zamachowski.

Tymczasem Monika Richardson - do niedawna znana jako Zamachowska - zdążyła już podać do wiadomości publicznej, że wraca do swojego poprzedniego nazwiska. Dała również do zrozumienia, że rozstanie stało się dla niej okazją do wznowienia kariery i zajęcia się sobą.

Informacje na temat przyczyn ich rozstania pochodzą głównie od Moniki Richardson, która wydaje się znacznie bardziej skłonna do tego rodzaju wynurzeń niż jej były partner.

Jak podaje portal plotek.pl, w uzdrowieniu jej finansów ma Monice Richardson pomóc również prowadzenie cyklu szkoleń i warsztatów coachingowych.

Rozpad związku Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego nie przestaje przykuwać uwagi mediów i czytelników zainteresowanych polskim show-biznesem, tym bardziej że przez dłuższy czas nic nie wskazywało na to, że para przechodzi kryzys.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Z przywoływanych przez portal ofeminin.pl wypowiedzi osób z otoczenia Moniki Richardson wynika również, że przez pewien czas pomagała ona Zamachowskiemu w spłacaniu jego alimentów. Chodziło o 14 tys. zł miesięcznie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: ofeminin.pl, Wprost.pl, Wirtualna Polska / gwiazdy.wp.pl, kobieta.wp.pl

- Monika chciałaby do niej wrócić. Ma sentyment do tego miejsca, które urządziła ze smakiem tak, jak sobie wymarzyła i zaplanowała - mówi przywoływana przez portal plotek.pl osoba z otoczenia Moniki Richardson.

Aby sprostać temu wyzwaniu finansowemu, Monika Richardson wynajmowała należącą do niej willę w Wilanowie, do której jest bardzo przywiązana. Teraz, gdy nie musi już ponosić takich wydatków, jej sytuacja finansowa się poprawi, a ona będzie mogła ponownie w niej zamieszkać.

W rozmowach z mediami Monika Richardson wyjawiła ponadto, że jednym z powodów rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim była jego zdrada. Przyczyną problemów miał być również fakt, że aktor nie odwzajemniał jej uczucia.

Powiązane