wtv.pl
W sieci pojawiło się zdjęcie, które potwierdza, że Monika Richardson jest w nowym związku

TRICOLORS/East News

Monika Richardson szybko otrząsnęła się po rozstaniu z Zamachowskim. Jest już w nowym związku

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Związek Zbigniewa Zamachowskiego oraz Moniki Richardson nie przetrwał próby czasu. Dawna prowadząca „Europa da się lubić” ogłosiła powrót do nazwiska byłego męża. Teraz na Instagramie pojawiło się intrygujące zdjęcie. Okazuje się, że dziennikarka znalazła nowy obiekt westchnień. Swoją relację postanowili ogłosić na własnych zasadach. Kim jest nowy wybranek Moniki Richardson?

Medialne małżeństwo Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego zaliczyło równie medialne rozstanie. Nie ulega jednak wątpliwości, że żadna ze stron nie chciała długo być sama.

Oczywiście w kontekście nowego związku Moniki Richardson należy podkreślić, że powiedzenie, iż miłość nie wybiera, jest prawdziwe. Nowe uczucie pojawiło się dość szybko.

Warto jednak zaznaczyć, że chociaż oficjalne rozstanie dziennikarki i Zbigniewa Zamachowskiego miało miejsce dwa miesiące temu, to nikt tak naprawdę nie wie, jak długo borykali się oni z problemami.

Nowa miłość Moniki Richardson. To milioner Konrad Wojterkowski

Były partner gwiazdy TVN Konrad Wojterkowski postanowił ujawnić światu, że związany jest teraz z Moniką Richardson. Zamieścił na Instagramie zdjęcie, gdzie w obszernym opisie wytłumaczył, dlaczego zdobył się na taki krok.

Andrzej Duda

Andrzej Duda podpisał ustawę dot. ratyfikacji Funduszu Odbudowy

CZYTAJ DALEJ

Jeszcze niedawno milioner chwalił się wywiadem, który przeprowadziła właśnie Monika Richardson. Okazuje się, że ich relacje z zawodowych dość szybko zmieniły się na prywatne.

W opisie zdjęcia oraz przekazaniu swojego stanowiska w mediach społecznościowych Konrad Wojterkowski podkreśla, że zakochani chcieli powiedzieć o swoim związku na własnych warunkach. — Mówimy o tym sami publicznie, zanim ktoś z przypadkowo zrobionego zdjęcia, zrobi to za nas i będzie to sensacja na wielu okładkach — napisał milioner.

To jednak nie koniec ważnych słów w poście. Mężczyzna postanowił wyjaśnić, jak doszło do tego, że on oraz Monika Richardson stworzyli związek. Ich pierwsze spotkanie było bezpośrednio związane z kwestiami zawodowymi.

„[...] to nie była ostatnia nasza rozmowa”

Nowa miłość Moniki Richardson wprost opisała okoliczności narodzin ich związku. Początkiem był wspomniany wcześniej wywiad przeprowadzany przez dziennikarkę.

Później okazało się, że zawodowa rozmowa przerodziła się w rozmowy prywatne. — [...] spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy... i lubimy do dzisiaj — czytamy w opisie zdjęcia na Instagrmie.

Dodał, że oboje nie zastanawiają się, jak długo potrwa ich relacja. Konrad Wojterkowski stwierdza, że życie jest zbyt krótkie, by tracić je na samotną egzystencję.

Pod koniec wpisu w mediach społecznościowych mężczyzna postanowił dać nadzieję wszystkim, którzy jeszcze czekają na znalezienie takiej relacji, jak on z Moniką Richardson. — [...] nasz przykład pokazuje, w wieku prawie 50 lat też można spotkać drugą osobę, która myśli podobnie, tak samo patrzy na świat — napisał Konrad Wojterkowski.

Padła prośba o szacunek

Ważnym elementem ogłoszenia nowego związku jest prośba do wszystkich osób chcących szukać sensacji w tej sytuacji. Monika Richardson oraz Konrad Wojterkowski mają dzieci i oficjalnie zwrócili uwagę na to, by ich pociechy nie padały ofiarą paparazzich.

W odróżnieniu od swoich rodziców nie są one osobami publicznymi. Od razu zastrzeżone zostało, że nie są wykluczone spory na salach sądowych w przypadku nieposzanowania tej prośby.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Instagram.com @konrad_wojterkowski_public / Radio Zet

Agata JaroszewskaAutor

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Artur Barciś odszedł z Kościoła. "Już dawno się pożegnałem"

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >