wtv.pl
Na Instagramie Moniki Zamachowskiej pojawił się wymowny wpis

TRICOLORS/East News

Zamachowska z okazji urodzin wbija szpilę Zbigniewowi. Wszystko już jasne

26 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Rozstanie Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Zamachowskiej było sporym zaskoczeniem. Dodatkowo para nie rozszyła się w pokojowych nastrojach, co owocuje kolejnymi medialnymi plotkami na temat kolejnych kroków podejmowanych przez do niedawna jeszcze

Dzień urodzin został przez Monikę Zamachowską wykorzystany do pośredniej uwagi względem swojego byłego życiowego partnera aktora Zbigniewa Zamachowskiego. W celebrującym życie poście nie zabrakło kąśliwej uwagi.

Rozstanie Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego było zupełnie niespodziewane. Szczególnie z tego względu, iż para chętnie pokazywała się publicznie i przekonywała o swoim płomiennym uczuciu oraz oddaniu. Okazało się jednak, że nie było to wystarczające do zbudowania trwałego i pełnego wsparcia związku.

Wczoraj na Instagramie dawnej prowadzącej „Europa da się lubić” pojawił się wiele mówiący wpis. W refleksyjnym poście urodzinowym nie zabrakło uszczypliwej uwagi. Chociaż nie padają żadne nazwiska, to nie jest trudne domyślenie się, co autor miał na myśli.

Na Instagramie Moniki Zamachowskiej pojawił się urodzinowy wpis

25 kwietnia Monika Zamachowska obchodziła swoje 49. urodziny. Urodzona we Wrocławiu prezenterka postanowiła uczcić je postem na Instagramie. Oczywiście szansa na skomentowanie swojej obecnej sytuacji nie została zaprzepaszczona.

Była miłość Zbigniewa Zamachowskiego wstawiła prosty, aczkolwiek wymowny urodzinowy post. Zdjęcie przedstawia bukiety świeżych kwiatów. Najważniejsze dzieje się jednak w opisie wpisu.

Post rozpoczyna się życzeniem dobrej niedzieli, która ma być przyjemnym dniem z racji urodzin Moniki Zamachowskiej. Od razu pojawia się jednak postscriptum, gdzie prezenterka informuje, że jest szczęśliwa. „Dziękuję za wszystko, co dostałam, przede wszystkim za miłość”. To jednak nie koniec słów, jakie skierowała do swoich obserwatorów. 

Nie zabrakło kąśliwej uwagi pod adresem Zbigniewa Zamachowskiego

W dalszej części Monika Zamachowska przyznaje, że obecnie odczuwa „cudowną energię od ludzi”. Dodatkowo nie tylko od tych, które znajdują się w jej najbliższym otoczeniu. Również obce jej osoby mają być powodem dobrego samopoczucia.

Obchodząca urodziny prezenterka deklaruje, że najbliższy rok będzie należał do niej. Monika Zamachowska decyduje się na przeproszenie w związku, że tak odważna uwaga może zostać odebrana jako arogancja.

Na sam koniec wpisu na Instagramie wiele osób doszukuje się szpili złośliwości wbitej Zbigniewowi Zamachowskiemu. Jego była partnerka w odniesieniu do stwierdzenia, że najbliższe 365 dni będzie związane z sukcesami to efekt tego, że „nareszcie połączyła kropki”.

Nie pozostaje nic innego jak przyłączyć się do życzeń i mieć nadzieję, że najbliższy rok będzie usłany sukcesami, zarówno tymi zawodowymi, jak i osobistymi.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Instagram.com @monikarichardson

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >