wtv.pl > Gwiazdy > Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Nowe doniesienia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:16

Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Nowe doniesienia

Monika Zamachowska wstaje na nogi
East News/Tricolors
  • Osoba z bliskiego otoczenia Moniki Zamachowskiej, na którą powołuje się serwis Plotek.pl twierdzi, że jedną z przyczyn rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim miała być sytuacja finansowa małżeństwa

  • Wg. informacji przekazanych na portalu, to Monika Zamachowska miała dbać o stabilność finansową w ich domu

  • Wkrótce dziennikarka ma wrócić do swojej willi na Wilanowie, którą wynajmować musiała, rzekomo z powodów ponoszenia kosztów alimentów na dzieci swojego męża

Monika Zamachowska miała podobno narzekać na niewydolność finansową swojego męża. 

Monika Zamachowska staje na nogi?

Informacje o rozstaniu jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu - Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego, spadły na opinię publiczną jak grom z jasnego nieba. Do tej pory wydawało się, że para prowadzi szczęśliwe i owocne życie. Okazało się, że za kurtyną uśmiechów krył się prawdziwy dramat. 

Zbigniew Zamachowski był widziany, gdy wynosił swoje rzeczy z mieszkania, w którym wspólnie mieszkali. Niedługo później informacje o rozstaniu symbolicznie potwierdziła w swoich mediach społecznościowych jego małżonka

To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór.. - ironizowała na swoim Instagramie Monika Zamachowska. 

Jak stwierdziła osoba z jej bliskiego otoczenia, na którą powołuje się serwis Plotek.pl - dziennikarka postanowiła wznowić swoją karierę i zająć się sobą. Już wkrótce rozpocząć się mają prowadzone przez nią warsztaty motywacyjne. 

Jeśli nie wiadomo co chodzi, to chodzi o... 

Pieniądze. To właśnie one miały być jednym z ważnych powodów rozstania państwa Zamachowskich. Jak stwierdziła w rozmowie z Plotkiem znajoma Moniki (która w życiu publicznym powróciła do nazwiska Richardson), to właśnie żona miała zapewniać stabilność finansową w związku. Po rozstaniu z aktorem, ma powrócić do swojej willi na Wilanowie. 

Chodzi o posiadłość, którą dziennikarka miała do tej pory wynajmować, ze względu na koszta alimentów, które Zbigniew Zamachowski musiał przeznaczać na dzieci ze swojego poprzedniego małżeństwa. 

- Monika ma nadzieję, że teraz gdy już nie będzie obciążona alimentami Zbyszka, uda jej się wrócić do swojego domu z kominkiem - powiedziała w rozmowie z Plotkiem znajoma Moniki Zamachowskiej. 

Zbigniew Zamachowski już jakiś czas temu postanowił ukrócić pytania reporterów, którzy próbowali wyciągnąć od niego informacje dotyczące jego relacji z małżonką. 

- Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością - napisał na swoim Facebooku - Informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje

Źródło: wp.pl, onet.pl, instagram.com, facebook.com

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Powiązane