wtv.pl
Monika Zamachowska wstaje na nogi

East News/Tricolors

Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Nowe doniesienia

28 Kwietnia 2021

(Ostatnia zmiana: 6 Maja 2021)

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Rozstanie Moniki Zamachowskiej ze Zbigniewem Zamachowskim wywołało spore poruszenie w polskim show-biznesie. W rozmowie z jednym z plotkarskich portali, znajoma dziennikarki zdradziła powody, które mogły zadecydować o odseparowaniu się od siebie ma

  • Osoba z bliskiego otoczenia Moniki Zamachowskiej, na którą powołuje się serwis Plotek.pl twierdzi, że jedną z przyczyn rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim miała być sytuacja finansowa małżeństwa

  • Wg. informacji przekazanych na portalu, to Monika Zamachowska miała dbać o stabilność finansową w ich domu

  • Wkrótce dziennikarka ma wrócić do swojej willi na Wilanowie, którą wynajmować musiała, rzekomo z powodów ponoszenia kosztów alimentów na dzieci swojego męża

Monika Zamachowska miała podobno narzekać na niewydolność finansową swojego męża. 

Monika Zamachowska staje na nogi?

Informacje o rozstaniu jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu - Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego, spadły na opinię publiczną jak grom z jasnego nieba. Do tej pory wydawało się, że para prowadzi szczęśliwe i owocne życie. Okazało się, że za kurtyną uśmiechów krył się prawdziwy dramat. 

Zbigniew Zamachowski był widziany, gdy wynosił swoje rzeczy z mieszkania, w którym wspólnie mieszkali. Niedługo później informacje o rozstaniu symbolicznie potwierdziła w swoich mediach społecznościowych jego małżonka

To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór.. - ironizowała na swoim Instagramie Monika Zamachowska. 

Jak stwierdziła osoba z jej bliskiego otoczenia, na którą powołuje się serwis Plotek.pl - dziennikarka postanowiła wznowić swoją karierę i zająć się sobą. Już wkrótce rozpocząć się mają prowadzone przez nią warsztaty motywacyjne. 

Jeśli nie wiadomo co chodzi, to chodzi o... 

Pieniądze. To właśnie one miały być jednym z ważnych powodów rozstania państwa Zamachowskich. Jak stwierdziła w rozmowie z Plotkiem znajoma Moniki (która w życiu publicznym powróciła do nazwiska Richardson), to właśnie żona miała zapewniać stabilność finansową w związku. Po rozstaniu z aktorem, ma powrócić do swojej willi na Wilanowie. 

Chodzi o posiadłość, którą dziennikarka miała do tej pory wynajmować, ze względu na koszta alimentów, które Zbigniew Zamachowski musiał przeznaczać na dzieci ze swojego poprzedniego małżeństwa. 

- Monika ma nadzieję, że teraz gdy już nie będzie obciążona alimentami Zbyszka, uda jej się wrócić do swojego domu z kominkiem - powiedziała w rozmowie z Plotkiem znajoma Moniki Zamachowskiej. 

Zbigniew Zamachowski już jakiś czas temu postanowił ukrócić pytania reporterów, którzy próbowali wyciągnąć od niego informacje dotyczące jego relacji z małżonką. 

- Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością - napisał na swoim Facebooku - Informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje

Źródło: wp.pl, onet.pl, instagram.com, facebook.com

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Burza po wywiadzie Moniki Pawłowskiej w TVN24. Internauci publikują zdjęcia

  • CBA przeszukuje dom syna Mariana Banasia

  • Konferencja Mateusza Morawieckiego. Jest decyzja ws. obostrzeń

Paweł SekmistrzAutor

Z wykształcenia polonista; miłośnik kina, tego dobrego i tego złego. Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >