wtv.pl
Monika Richardson

Jan Bielecki/East News

Monika Richardson się zakochała. "Serce zabiło mi mocniej"

30 Maja 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Monika Richardson prędko znalazła ukojenie po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim. Według plotek aktor także nie czekał długo na rozpoczęcie kolejnej relacji. Konrad Wojterkowski już oficjalnie ogłosił wejście w związek z byłą dziennikarką TVP. 49-latka także udzieliła komentarza w sprawie.

Monika Richardson prędko wyleczyła się po stracie byłego męża. Sama oskarżyła go o zdradę, a także zazdrość o dzieci. Trudno wskazać, ile jest prawdy w rodzinnych dylematach, bowiem Zamachowski konsekwentnie odmawia udzielania odpowiedzi na temat swojego życia prywatnego.

Monika Richardson w związku z Konradem Wojterkowskim

Konrad Wojterkowski jako pierwszy przerwał spekulacje w sprawie swojego związku z Moniką Richardson. Jeszcze wcześniej dziennikarka sama wskazała, kogo szuka do związku. - Takiego (mężczyzny - przyp. red.) który zna swoją wartość, który nie ma problemu ani ze swoją duchowością, ani seksualnością, ani ze sferą zawodową - komentowała dla "Super Expressu".

Tymczasem wszystko wskazuje na to, że producent filmowy okazał się spełniać wymogi swojej wybranki. - To jest Monika, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy - komentował za pośrednictwem Facebooka.

Wojterkowski zaapelował o uszanowanie jego życia prywatnego. Podobną postawą nie wykazała się jednak Monika Richardson, która już udzieliła pierwszego komentarza dla "Super Expressu". - To bardzo świeże uczucie. Nic jeszcze nie umiem powiedzieć - zaczęła, przyznając, że oboje dopiero się poznają. - Tak, serce zabiło mocniej. Ale nie chcę mówić więcej - ucięła.

Kardynał Stanisław Dziwisz i papież Franciszek

Teolog zabrał głos ws. wezwania polskich biskupów do Watykanu

CZYTAJ DALEJ

Kim jest Konrad Wojterkowski?

Wojterowski jest producentem filmowym, który zasłynął przede wszystkim produkcji "Kierowca" praz "Aż po grób". Biznesmen poznał Monikę Richardson, gdy ta prowadziła z nim wywiad dla tygodnika "Wprost".

Sam prowadzi aktywną działalność społeczną na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec kobiet, praw kobiet oraz mniejszości seksualnych.

Producent jest także właścicielem Grupy #BeReady, a także inicjatorem akcji "Kocham. Szanuję - Nie bije", odwołującej się do przemocy domowej, której ofiarami najczęściej padają kobiety i dzieci.

Biznesmen ma także około 100 milionów złotych długu, który wciąż spłaca. Wbrew wszystkiemu, wciąż jest aktywnym graczem na polskiej scenie biznesowej. Co ciekawe, według doniesień prasowych Wojterkowski miał być w związku z Dorotą Gardias.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Super Express]

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >