wtv.pl
Monika Richardson

Jan Bielecki/East News

Monika Richardson się zakochała. "Serce zabiło mi mocniej"

30 Maja 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Monika Richardson prędko znalazła ukojenie po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim. Według plotek aktor także nie czekał długo na rozpoczęcie kolejnej relacji. Konrad Wojterkowski już oficjalnie ogłosił wejście w związek z byłą dziennikarką TVP. 49-latka także udzieliła komentarza w sprawie.

Monika Richardson prędko wyleczyła się po stracie byłego męża. Sama oskarżyła go o zdradę, a także zazdrość o dzieci. Trudno wskazać, ile jest prawdy w rodzinnych dylematach, bowiem Zamachowski konsekwentnie odmawia udzielania odpowiedzi na temat swojego życia prywatnego.

Monika Richardson w związku z Konradem Wojterkowskim

Konrad Wojterkowski jako pierwszy przerwał spekulacje w sprawie swojego związku z Moniką Richardson. Jeszcze wcześniej dziennikarka sama wskazała, kogo szuka do związku. - Takiego (mężczyzny - przyp. red.) który zna swoją wartość, który nie ma problemu ani ze swoją duchowością, ani seksualnością, ani ze sferą zawodową - komentowała dla "Super Expressu".

Tymczasem wszystko wskazuje na to, że producent filmowy okazał się spełniać wymogi swojej wybranki. - To jest Monika, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy - komentował za pośrednictwem Facebooka.

Wojterkowski zaapelował o uszanowanie jego życia prywatnego. Podobną postawą nie wykazała się jednak Monika Richardson, która już udzieliła pierwszego komentarza dla "Super Expressu". - To bardzo świeże uczucie. Nic jeszcze nie umiem powiedzieć - zaczęła, przyznając, że oboje dopiero się poznają. - Tak, serce zabiło mocniej. Ale nie chcę mówić więcej - ucięła.

Kardynał Stanisław Dziwisz i papież Franciszek

Teolog zabrał głos ws. wezwania polskich biskupów do Watykanu

CZYTAJ DALEJ

Kim jest Konrad Wojterkowski?

Wojterowski jest producentem filmowym, który zasłynął przede wszystkim produkcji "Kierowca" praz "Aż po grób". Biznesmen poznał Monikę Richardson, gdy ta prowadziła z nim wywiad dla tygodnika "Wprost".

Sam prowadzi aktywną działalność społeczną na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec kobiet, praw kobiet oraz mniejszości seksualnych.

Producent jest także właścicielem Grupy #BeReady, a także inicjatorem akcji "Kocham. Szanuję - Nie bije", odwołującej się do przemocy domowej, której ofiarami najczęściej padają kobiety i dzieci.

Biznesmen ma także około 100 milionów złotych długu, który wciąż spłaca. Wbrew wszystkiemu, wciąż jest aktywnym graczem na polskiej scenie biznesowej. Co ciekawe, według doniesień prasowych Wojterkowski miał być w związku z Dorotą Gardias.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Super Express]

Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Artur Barciś odszedł z Kościoła. "Już dawno się pożegnałem"

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >