wtv.pl
Monika Zamachowska

(zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News

Rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich. Dziennikarka przerwała milczenie

17 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski nie ukryli swojego rozstania. Początkowo oboje unikali komentowania nieoficjalnych doniesień ze strony pracowników tak zwanej kolorowej prasy. Ostatecznie dziennikarka skusiła się na opowiadanie o prywatnym

7 lat temu, bo w 2014 roku, niemal cała opinia publiczna zachwycała się nad małżeństwem Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego. Wszystko wskazywało na to, że para po dwóch nieudanych związkach wreszcie odnalazła prawdziwą miłość.

Niestety, Już w 2021 roku przekazywano nieoficjalne doniesienia o kryzysie w domu Zamachowskich. Natychmiast zdementowano informację, uciszając medialny zgiełk. Para miała dobrą wymówkę, bowiem aktor zachorował na koronawirusa, co wymusiło tymczasową wyprowadzkę.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski nie ukryli rozstania. Teraz padły oskarżenia o zdradę

Po czasie reporterzy tabloidów dopatrzyli się Zamachowskiego, który wraz z synem wynosi rzeczy ze wspólnego mieszkania. Natychmiastowo przekazano wiadomości o rozstaniu. Była dziennikarka Telewizji Polskiej odebrała telefon od przedstawicieli prasy. Wyznała, iż jest jej ciężko, jednak na ten moment nie zamierza udzielać komentarzy. Prędko zmieniła zdanie i wbiła szpilę mężowi, publikując wymowny wpis na Instagramie. 

- To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór" - zaczęła, po czym dodała. "Dom, słodki dom. [...] Nie chcę niczego więcej" - dodawała. Aktywność 48-latki zadziałała na niekorzyść Zamachowskiego, który od zawsze stronił od informowania o swoim życiu prywatnym. W rozmowie z naszą redakcją od razu odmówił odpowiadania na jakiekolwiek pytania, niedotyczące jego pracy. 

Próby zbycia prasy nie przyniosły oczekiwanego skutku. Już 28 marca aktor wydał oświadczenie w sprawie. - "Nie chcem, ale muszem" [...]. [...] Niestety [...] wirtualna otchłań stała się dla mnie ostatnimi czasy tak dokuczliwa, że postanowiłem, będąc niejako wywołanym do odpowiedzi, odnieść się do tego medialnego hałasu, który rozpętał się wokół mojej osoby - czytamy we wpisie, opublikowanym za pośrednictwem Facebooka. Zamachowski publicznie i ponownie wskazał, że nie będzie informować o życiu prywatnym. 

Tym razem 48-latka postanowiła przerwać milczenie. W rozmowie z dziennikarzami "Wprost" opowiedziała o licznych kłopotach w związku. Jak się okazuje, jednym z nich miało być doświadczenie zdrady ze strony męża. - Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy [...] to były kłopoty jak w innych związkach - deklarowała. Kolejny problem miała stanowić obecność dzieci w domu. - Dla matki wybór 'dzieci albo mąż', nie istnieje i nie może istnieć - dodawała.

Od 1995 do 2000 roku Monika Zamachowska tworzyła szczęśliwy związek z podróżnikiem i dziennikarzem - Rickiem Richardsonem. Po rozstaniu już po upływie roku dziennikarce towarzyszył były pilot brytyjskich Królewskich Sił Powietrznych. W przypadku Zamachowskiego, jego pierwszą żoną była była Anna Komornicka, jednak na dłużej związał się dopiero z aktorką Teatru Narodowego - Anną Justą. Wraz z nią doczekał się aż czworga dzieci. 

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Presja się opłaciła. Patoyoutuberzy, którzy wykorzystali chłopaka z niepełnosprawnością, zostali właśnie zatrzymani

  • Drony wykorzystywane do wystawiania mandatów. Nowe możliwości służb

  • Krystyna Pawłowicz skomentowała fotografię z muszlą klozetową. "Tu był Trzaskowski"

Źródło: [Wprost]

Alan Wysocki

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Beata K. po pijackim incydencie straci gigantyczne pieniądze. Ekspert wskazuje, jak może odzyskać zaufanie fanów

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michael K. Williams. Gwiazda "Zakazanego imperium" i "Prawa ulicy" miała 54 lata

Czytaj więcej >
Policja wyjaśnia, dlaczego Beata K. nie trafiła na izbę wytrzeźwień

Gwiazdy

Rzecznik policji tłumaczy, dlaczego Beata K. nie trafiła do izby wytrzeźwień. "Nie było żadnych przesłanek"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Top Model. Marianna Schreiber przeprasza za homofobiczny wpis

Czytaj więcej >
Nie żyje Mikis Theodorakis

Gwiazdy

Nie żyje Mikis Theodorakis. Autor muzyki do filmu "Grek Zorba" miał 96 lat

Czytaj więcej >
DUOTONE / Pixabay

Gwiazdy

Nie żyje raper Marcus Birks. Koronasceptyczny muzyk zmienił zdanie na temat pandemii, gdy sam zachorował na COVID-19

Czytaj więcej >