wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Monika Zamachowska w znaczącym komentarzu. "Nie chcę niczego więcej"

21 Marca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Od wczoraj Monika Zamachowska znalazła się na celowniku kolorowej prasy. Wszystko przez wzgląd na doniesienia o rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim. Tuż po wyprowadzce dziennikarka opublikowała zdjęcie salonu. Za pośrednictwem Instagrama powiedziała, że

Fotoreporterzy dostrzegli jak mąż Moniki Zamachowskiej wynosi szafę i obraz ze wspólnego mieszkania. Prędko przekazano nieoficjalne informacje o rzekomym rozstaniu bądź kryzysie w znanym i lubianym małżeństwie. 

- Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać - deklarowała w rozmowie z "Faktem". My postanowiliśmy skontaktować się ze Zbigniewem Zamachowskim, jednak już na początku rozmowy powiedział, że nie będzie komentować doniesień o życiu prywatnym. 

Od wczoraj Monika Zamachowska nie schodzi ze świecznika. "Kieliszek wina. Nie chcę niczego więcej"

Okazuje się, że Monika Zamachowska postanowiła spędzić trudny okres w samotności. Jeszcze wczoraj za pośrednictwem Instagrama dziennikarka opublikowała zdjęcie swojego mieszkania. "To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór" - czytamy.  "Dom, słodki dom. Z ludźmi, których kochasz. Dobra muzyka. Kieliszek wina. Nie chcę niczego więcej" - dodawała prezenterka telewizyjna. 

Co więcej, dziennikarka miała być nieobecna podczas wyprowadzki męża. Aktor miał pozostawić jej mieszkanie o powierzchni 60 metrów kwadratowych, by przeprowadzić się do niewielkiej kawalerki, która dawniej służyła mu za biuro. Lokum w przedwojennej kamienicy, według "SE", jest warte około 750 tysięcy złotych. Obecny dom Zamachowskiego ma zaś być warty blisko 300 tysięcy złotych.

Zamachowscy tworzyli zgrane małżeństwo od 2014 roku. Po 7 latach do tabloidów zaczęły docierać doniesienia o kryzysie w małżeństwie. Wówczas 48-latka dementowała pogłoski. Wskazywała, że aktor spędza wiele czasu w swoim biurze. W ostatnim czasie walczył z koronawirusem, co uniemożliwiło widzenia.

Od 1995 do 2000 roku Monika Zamachowska żyła w związku małżeńskim z Rickiem Richardsonem - amerykańskim dziennikarzem i podrożnikiem. Już rok później, bo w 2001 roku, prezenterka związała się z byłym pilotem brytyjskim Królewskich Sił Powietrznych, jednak ta relacja również nie zaliczała się do udanych.

Pierwszą żoną Zbigniewa Zamachowskiego była Anna Komornicka. Na dłużej związał się z aktorką Teatru Narodowego - Anną Justą, z którą doczekał się aż czworga dzieci. Według ustaleń "SE", jeden z synów z małżeństwa z Justą miał pomagać przy przeprowadzce. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Zmarł Adam Zagajewski. Był wybitnym poetą i pisarzem

  • Koleżanka Marii Kaczyńskiej opowiedziała o młodości. Podzieliła się wspomnieniem

  • Viola Kołakowska prosi Anne Lewandowską, aby uratowała dzieci od illuminatów

Źródło: [Super Express/Fakt/Instagram/Monika Zamachowska]

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >