wtv.pl
Monika Zamachowska

TRICOLORS/East News

Monika Zamachowska opowiedziała o chęci posiadania dziecka. "Nigdy nie chciałam mieć dzieci ze Zbyszkiem"

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Monika Zamachowska w przeciwieństwie do swojego męża, chętnie rozmawia o zakończeniu ich związku. Niedawno wyszło na jaw, że słynny aktor miał ją zdradzać i nie był to pierwszy raz, gdy doszło do podobnej sytuacji. Prezenterka wyznała również, że m

  • Monika Zamachowska rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. W przeciwieństwie do niego, udziela wielu wywiadów, gdzie opowiada o swoim zakończonym związku.

  • Wyznała, że Zamachowski ją zdradzał i m.in. to miało być przyczyną rozpadu ich małżeństwa.

  • Opowiedziała również o tym, że bardzo chciała mieć jeszcze jedno dziecko, ale intuicja podpowiadała jej, że ojcem nie powinien być jej dotychczasowy mąż.

Zamachowska wyznała, że być może już nigdy nie doczeka się większej liczby potomstwa ze względu na swój wiek.

Monika Zamachowska ujawniła, że chciała mieć dzieci, ale nie ze swoim mężem

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstają się. Doniesienia o końcu ich związku sięgają już paru tygodni wstecz. Choć początkowo oboje nie chcieli rozmawiać, prezenterka postanowiła ostatnio udzielić paru wywiadów i poinformować, co stało za rozpadem ich małżeństwa. 

Okazało się, że związek od dawna był już problematyczny - para w czasie ostatnich wakacji miała spore problemy i próbowała ratować się wspólnymi wyjazdami. To jednak nic nie dało. Na jaw wkrótce zaczęły wychodzić nowe fakty. 

Jedna z osób z bliskiego otoczenia aktora opowiadała, że miał on się związać z aktorką Gabrielą Muskałą. Na powrót liczyła również jego była żona, Aleksandra Justa. W czasie ich związku, Zamachowski również skakał w bok - 10 lat temu romansował z reżyserka Agnieszką Glińską.

Zamachowska w jednym z wywiadów wyznała również, że bardzo chciała mieć jeszcze jedno dziecko, ale nie ze swoim nowym mężem. Wówczas nie wiedziała dlaczego, twierdziła, że był to rodzaj przeczucia. O swoich zamiarach opowiedziała w rozmowie z tygodnikiem  „Wprost”. 

Jak twierdziła, jej marzenie może zakończyć się fiaskiem - mówiła, że ma już swoje lata i że to właśnie wiek może być w tej chwili największą przeszkodą w kolejnej ciąży. Dodała jednak, że mimo chęci, to dziwne, że nigdy nie chciała mieć dzieci ze swoim nowym mężem.

Rozstanie Zamachowskich

Jak dotąd nikt nie potwierdził, czy Zamachowski rzeczywiście jest w relacji z Muskałą, z którą miał się zbliżyć podczas grania w Och-Teatrze. Zamachowska, mimo udzielania szczerych odpowiedzi w wywiadach, zdaje się stronić od tego tematu. Sugerowała jedynie, że mąż ją zdradzał i to miała być przyczyną rozpadu ich związku.

Monika Zamachowska zapowiedziała, że wróci do swojego dawnego nazwiska, Richardson. Zdobyła pod nim największą rozpoznawalność i dalej chce świecić telewizyjne triumfy. To oznacza, że zostanie po raz trzeci rozwódką. 

Zbigniew Zamachowski miał zainicjować zakończenie związku. Stwierdził, że według niego nie miał on przyszłości - wiemy to jednak jedynie z relacji Moniki Zamachowskiej. 

Para pobrała się w 2014 roku po głośnym rozstaniu Zamachowskiego z jego dotychczasową żoną i matką jego dzieci, Aleksandrą Justą.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • WP: Nieoficjalne doniesienia ws. znoszenia obostrzeń

  • Profesor Simon wypowiedział się o oświadczeniu episkopatu. "Skandaliczne, mówię to jako katolik"

  • Są nowe wytyczne ws. tegorocznych egzaminów. Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała szczegóły

źródło: [plotek.pl]

Anna Dymarczyk

Redaktorka WTV. Studentka historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są jej kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Beata K. po pijackim incydencie straci gigantyczne pieniądze. Ekspert wskazuje, jak może odzyskać zaufanie fanów

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michael K. Williams. Gwiazda "Zakazanego imperium" i "Prawa ulicy" miała 54 lata

Czytaj więcej >
Policja wyjaśnia, dlaczego Beata K. nie trafiła na izbę wytrzeźwień

Gwiazdy

Rzecznik policji tłumaczy, dlaczego Beata K. nie trafiła do izby wytrzeźwień. "Nie było żadnych przesłanek"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Top Model. Marianna Schreiber przeprasza za homofobiczny wpis

Czytaj więcej >
Nie żyje Mikis Theodorakis

Gwiazdy

Nie żyje Mikis Theodorakis. Autor muzyki do filmu "Grek Zorba" miał 96 lat

Czytaj więcej >
DUOTONE / Pixabay

Gwiazdy

Nie żyje raper Marcus Birks. Koronasceptyczny muzyk zmienił zdanie na temat pandemii, gdy sam zachorował na COVID-19

Czytaj więcej >