wtv.pl > Tvp Info

Tvp Info

wtv
19.03.2022 08:20 Maciej Dolega przechodzi z TVN do TVP Info

Maciej Dolega, gwiazda TVN-u, przeszedł do TVP Info, gdzie poprowadzi poranne pasmo programoweDziennikarz pracował już niegdyś w TVP, ale przeszedł do grupy TVN, gdzie pracował przez 10 latNie jest odosobniony w kwestii przejścia do konkurencyjnych mediów - ze względu na falę zwolnień w TVN wiele osób związanych wcześniej z tą stacją szukało pracy u konkurencjiJak twierdzi szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, Jarosław Olechowski, na swoim biurku ma coraz więcej CV od dziennikarzy z innych stacji.

wtv
19.03.2022 08:20 Radosław Sikorski wulgarnie o skandalicznym pasku TVP Info

Osoby zatrudnione przy kreowaniu pasków dla Telewizji Polskiej od 2015 roku swoją twórczością budzą niemałe emocje. Pracownicy publicznego nadawcy "popisali" się i tym razem, gdy wybierali tweety, które zostaną przedstawione podczas emisji "Jedziemy". Michał Rachoń wraz z rozmówcami nawet nie wiedzieli, co pojawiło się na ekranie. Radosław Sikorski nie powstrzymał się od wulgarnej reakcji, budzącej, co ciekawe, aprobatę internautów.

wtv
19.03.2022 08:20 Nagranie Kurskiego z przeszłości. Ostro wypowiedział się o Macierewiczu i katastrofie smoleńskiej

W całym kraju trwają dziś obchody 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej. 10 kwietnia 2010 roku śmierć poniosło 96 członków delegacji lecącej do Smoleńska na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej, w tym prezydent Lech Kaczyński z małżonką Marią Kaczyńską.Podczas gdy urzędnicy państwowi składają hołd ofiarom katastrofy samolotu Tu-154, sieć po raz kolejny obiega nagranie sprzed lat, na którym Jacek Kurski w ostrych słowach nawiązuje do teorii spiskowych szerzonych przez Antoniego Macierewicza.

Bartłomiej Sienkiewicz w rozmowie z TVP
19.03.2022 08:19 Bartłomiej Sienkiewicz pokazał wymianę wiadomości z TVP

Bartłomiej Sienkiewicz zamieścił na swoim Twitterze screen przedstawiający wymianę SMS-ów z pracowniczką TVP. Na zaproszenie do programu Michała Adamczyka i Samuela Pereiry odmówił w kategoryczny sposób, twierdząc, że nie chce mieć ze stacją nic wspólnego.Bartłomiej Sienkiewicz odmówił udziału w programie TVP InfoNa zaproszenie do programu odpowiedział, że nie chce mieć nic wspólnego z publiczną telewizjąFragment rozmowy SMS-owej z pracowniczką TVP opublikował na TwitterzeBartłomiej Sienkiewicz odczytał zaproszenie do programu TVP jako kiepski żart.

Michał Rachoń wyśmiał Adama Bodnara na antenie TVP Info.
19.03.2022 08:19 Michał Rachoń wyśmiał przejęzyczenie Adama Bodnara. Internauci przypomnieli mu stary filmik

W środowym wydaniu emitowanego na antenie TVP Info programu #Jedziemy poruszono temat stanięcia Adama Bodnara przed Trybunałem Konstytucyjnym Julii Przyłębskiej, w związku z formalnym upływem kadencji Rzecznika Praw Obywatelskich.Przypomnijmy, że organ uznał dziś, że zapis, który pozwalał RPO pełnienie obowiązków po zakończeniu kadencji, jest niekonstytucyjny. W efekcie Bodnar został usunięty ze stanowiska przed wyborem następcy.

Na antenie TVP Info przekonywano, że powodem katastrofy smoleńskiej musiał być zamach.
19.03.2022 08:18 Sakiewicz wygłosił swoją teorię o Smoleńsku w TVP Info. Prowadząca nie przerywała

Na antenie Telewizji Polskiej ochoczo komentowany jest film dokumentalny autorstwa Ewy Stankiewicz, w którym zapewniano, że powodem katastrofy lecącego do Smoleńska samolotu Tu-154 miał być wybuch.Narrację, według której lecąca na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej delegacja została zamordowana na terenie Rosji, powielił również goszczący w programie "Info dzień" Tomasz Sakiewicz.Warto zaznaczyć, że redaktor naczelny "Gazety Polskiej" jest zwyczajowym gościem TVP Info. Regularnie występuje również w roli eksperta w materiałach "Wiadomości".

TVP Info
19.03.2022 08:16 Skrytykował PiS na antenie TVP Info. Niespodziewane słowa eksperta

Gościem „Debaty seniora” w TVP Info był m.in. Oskar Sobolewski z Instytutu Emerytalnego - temat rozmowy miał dotyczyć właśnie systemu emerytalnego w Polsce.W pewnym momencie gość wypowiedział się jednoznacznie negatywnie o rządowej polityce emerytalnej.Przerwała mu jedna z prowadzących, twierdząc, że tylko jedna osoba skrytykowała w sondzie ulicznej trzynastą emeryturę i że polemika nie będzie zrozumiała dla widzów.Może się okazać, że Sobolewski nie pojawi się już na antenie TVP.