wtv.pl
Krzysztof Krawczyk

Wikimedia Commons/Januarybratek

Andrzej Kosmala ujawnił, że Krzysztof Krawczyk miał problemy ze zdrowiem od dawna

23 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Andrzej Kosmala opowiedział o tym, że Krzysztof Krawczyk już wcześniej miał duże problemy ze zdrowiem. Jego żona Ewa chroniła go przed sytuacjami, które mogłyby go narazić na uszczerbek już od dłuższego czasu, m.in. dlatego zakończył on sceniczną k

Czy to znaczy, że gwiazdor już od dłuższego czasu miał problemy? Ewa Krawczyk chroniła swojego męża. 

Andrzej Kosmala wypowiedział się o zdrowiu Krzysztofa Krawczyka

Andrzej Kosmala, były menadżer Krzysztofa Krawczyka wypowiedział na temat jego stanu zdrowia. Opowiadał, że gwiazdor miał wcześniej duże problemy ze względu na wiek, ale równiez różnego rodzaju trapiące go dolegliwości. 

Miał być ciężko chory już w momencie, w którym trafił już do szpitala z koronawirusem. Nie chciał nikogo zasmucać tą informacją i trzymał ją w tajemnicy.

Wiadomo, że wcześniej Ewa, jego żona, starała się jak najbardziej chronić go przed jakimikolwiek chorobami. Kiedy okazało się, że uderzył koronawirus, Krawczyk zmuszony był do zakończenia scenicznej kariery, która przez lata dawała mu nie tylko pieniądze, ale również wiele radości.

Wiadomym było również, że po wydaniu nowej płyty nie będzie możliwości, by przeprowadził trasę koncertową. Ostatnia, zeszłoroczna płyta została więc ostatnim stworzonym przez niego dziełem. Była też swego rodzaju pożegnaniem.

Kosmala jest zdania, że podobną formą pożegnania miał być film dokumentalnym o jego życiu wyprodukowany we współpracy z TVP 1. Stał się on hitem już w momencie premiery. 

Mimo tego, że jego najbliższe otoczenie wiedziało o chorobie, problemy z pogodzeniem się ze śmiercią gwiazdora są widoczne wśród najbliższych mu osób. Żona, Ewa, przyznał, że pożegnanie było dla niej ogromnym ciosem.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia po powrocie do domu z kuracji przeciwko koronawirusowi. Choć udało mu się pokonać chorobę, jego organizm był bardzo osłabiony i wokalista zmarł w swoim domu przy boku swojej ukochanej żony. 

Jego pogrzeb odbył się 10 kwietnia i nie odbył się bez kontrowersji - wyrzucony z uroczystości przez Ewę Krawczyk został Marian Lichtman, dawny przyjaciel wokalisty. Konflikt między obojgiem do dziś trwa w mediach.

Do dziś Krzysztof Krawczyk pozostaje w pamięci zarówno młodszych, jak i starszych słuchaczy. Jego twórczość pozostaje dla nich wciąż ważna i będzie jeszcze przez najbliższy czas. 

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [plotek.pl]

Podobne artykuły

Znamy ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka.

Gwiazdy

Testament Krzysztofa Krawczyka. Znamy jego ostatnią wolę

Czytaj więcej >
Pixabay/ScorpionD

Gwiazdy

Nie żyje kompozytor Lucjan Kaszycki

Czytaj więcej >
Choroba Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Bronisław Cieślak walczył z rakiem. Musiał zrezygnować z pracy

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Edyta Górniak opublikowała post, w którym widać połączenie telefoniczne od "Boga"

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Oto jak uczczono pamięć po Marii Kaczyńskiej

Czytaj więcej >
Andrzej Duda odznaczył Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Andrzej Duda przyznał pośmiertnie odznaczenie Bronisławowi Cieślakowi

Czytaj więcej >