wtv.pl
Sieć obiegły informacje na temat syna Krzysztofa Krawczyka

(zdjęcie wykadrowane) BLAWICKI PIOTR/East News

Trudna sytuacja syna Krzysztofa Krawczyka po śmierci ojca

28 Kwietnia 2021

(Ostatnia zmiana: 7 Maja 2021)

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Fani, którzy nie śledzili prywatnej strony życia Krzysztofa Krawczyka, mogą być zaskoczeni wiadomością na temat jego syna z drugiego małżeństwa. Krzysztof Krawczyk junior znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. Okazuje się, że śmierć taty pozbaw

Mało kto ma świadomość, że Krzysztof Krawczyk Junior to jedyne biologiczne dziecko artysty zmarłego na początku kwietnia. 47-letni dziś mężczyzna nie miał jednak łatwego życia.

Już wcześniej pisano, iż relacja Krzysztofa Krawczyka z jego synem jest trudna. Związane miało to być z faktem, iż muzyk zdecydował się zostawić matkę swojego dziecka, drugą żonę Halinę Żytkowiak. 

Syn byłego członka Trubadurów miał mieć ojcu to za złe i przez wiele lat ich relacja nie należała do najlepszych. Okazuje się jednak, że sama sytuacja życiowa syna popularnego muzyka jest trudna. Dla wielu może być to zaskoczeniem, ale Krzysztof Krawczyk Junior zdecydował się nawet na pozwanie swojego ojca o alimenty.

Sprawa w sądzie przeciwko Krzysztofowi Krawczykowi została umorzona

Portal Pomponik poinformował, iż na początku marca Krzysztof Krawczyk Junior zdecydował się na założenie ojcu w sądzie sprawy o alimenty. Śmierć artysty sprawiła, że sprawa została umorzona.

Dla samego syna Krzysztofa Krawczyka to trudna sytuacja. Nie tylko ze względu na stratę ojca, ale również z tego względu, iż jego sytuacja związana z finansami nadal pozostanie problematyczna.

Zanim ktokolwiek zdecyduje się na ocenę zachowania syna artysty, warto poznać historię stojącą za tą decyzją. Nie należy ona do tych, którymi ludzie chętnie się dzielą.

Syn Krzysztofa Krawczyka jest osobą z niepełnosprawnością

Normalne funkcjonowanie, a co za tym idzie rozwijanie swojej kariery muzycznej, Krzysztofowi Krawczykowi Juniorowi uniemożliwiają napady padaczki. 47-latek cierpi na nią od czasu wypadku samochodowego, w którym brał udział w latach 80.

Okazuje się, że osobą prowadzącą wtedy auto był jego ojciec. Krzysztof Krawczyk uderzył w drzewo po tym, jak zasnął za kierownicą. Oboje odnieśli obrażenia, jednak to syn muzyka do dziś boryka się z problemami zdrowotnymi.

Pandemia sprawiła, że stracił pracę

Śmierć byłego Trubadura wiąże się z tym, że Krzysztof Krawczyk Junior nie otrzyma od ojca alimentów. Jego sytuacja ma być jeszcze gorsza ze względu na fakt, iż pandemia pozbawiła go pracy. Syn muzyka pracował w papugarni w Zgierzu pod Łodzią, jednak obecnie powrócić miał do utrzymywania się z renty inwalidzkiej

Marian Lichtman oraz Krzysztof Cwynar nieustannie go wspierają. Podkreślają, że powinien wykorzystać swój talent i zawalczyć o karierę. Krzysztof Cwynar prowadzący Studio Integracji przekazał, iż Krzysztof Krawczyk Junior już niedługo otrzymać może mieszkanie komunalne. - Bardzo o to walczyłem, bo Krzyś powinien mieć swój samodzielny kąt. Jest realna szansa, że wkrótce je otrzyma - powiedział.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Pomponik / Wirtualna Polska / Pudelek

Agata JaroszewskaAutor

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >