wtv.pl > Gwiazdy > Trudna sytuacja syna Krzysztofa Krawczyka po śmierci ojca
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 08:16

Trudna sytuacja syna Krzysztofa Krawczyka po śmierci ojca

Sieć obiegły informacje na temat syna Krzysztofa Krawczyka
(zdjęcie wykadrowane) BLAWICKI PIOTR/East News

Mało kto ma świadomość, że Krzysztof Krawczyk Junior to jedyne biologiczne dziecko artysty zmarłego na początku kwietnia. 47-letni dziś mężczyzna nie miał jednak łatwego życia.

Już wcześniej pisano, iż relacja Krzysztofa Krawczyka z jego synem jest trudna. Związane miało to być z faktem, iż muzyk zdecydował się zostawić matkę swojego dziecka, drugą żonę Halinę Żytkowiak. 

Syn byłego członka Trubadurów miał mieć ojcu to za złe i przez wiele lat ich relacja nie należała do najlepszych. Okazuje się jednak, że sama sytuacja życiowa syna popularnego muzyka jest trudna. Dla wielu może być to zaskoczeniem, ale Krzysztof Krawczyk Junior zdecydował się nawet na pozwanie swojego ojca o alimenty.

Sprawa w sądzie przeciwko Krzysztofowi Krawczykowi została umorzona

Portal Pomponik poinformował, iż na początku marca Krzysztof Krawczyk Junior zdecydował się na założenie ojcu w sądzie sprawy o alimenty. Śmierć artysty sprawiła, że sprawa została umorzona.

Dla samego syna Krzysztofa Krawczyka to trudna sytuacja. Nie tylko ze względu na stratę ojca, ale również z tego względu, iż jego sytuacja związana z finansami nadal pozostanie problematyczna.

Zanim ktokolwiek zdecyduje się na ocenę zachowania syna artysty, warto poznać historię stojącą za tą decyzją. Nie należy ona do tych, którymi ludzie chętnie się dzielą.

Syn Krzysztofa Krawczyka jest osobą z niepełnosprawnością

Normalne funkcjonowanie, a co za tym idzie rozwijanie swojej kariery muzycznej, Krzysztofowi Krawczykowi Juniorowi uniemożliwiają napady padaczki. 47-latek cierpi na nią od czasu wypadku samochodowego, w którym brał udział w latach 80.

Okazuje się, że osobą prowadzącą wtedy auto był jego ojciec. Krzysztof Krawczyk uderzył w drzewo po tym, jak zasnął za kierownicą. Oboje odnieśli obrażenia, jednak to syn muzyka do dziś boryka się z problemami zdrowotnymi.

Pandemia sprawiła, że stracił pracę

Śmierć byłego Trubadura wiąże się z tym, że Krzysztof Krawczyk Junior nie otrzyma od ojca alimentów. Jego sytuacja ma być jeszcze gorsza ze względu na fakt, iż pandemia pozbawiła go pracy. Syn muzyka pracował w papugarni w Zgierzu pod Łodzią, jednak obecnie powrócić miał do utrzymywania się z renty inwalidzkiej

Marian Lichtman oraz Krzysztof Cwynar nieustannie go wspierają. Podkreślają, że powinien wykorzystać swój talent i zawalczyć o karierę. Krzysztof Cwynar prowadzący Studio Integracji przekazał, iż Krzysztof Krawczyk Junior już niedługo otrzymać może mieszkanie komunalne. - Bardzo o to walczyłem, bo Krzyś powinien mieć swój samodzielny kąt. Jest realna szansa, że wkrótce je otrzyma - powiedział.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Pomponik / Wirtualna Polska / Pudelek

Powiązane