wtv.pl > Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny jest muzykiem, wokalistą, artystą, a także członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV. Piosenkarz zasiadał także na fotelu trenerskim "The Voice of Poland". Na rynek muzyczny trafiło aż 12 płyt "Piaska".

Andrzej Piaseczny komentuje postawę Przemysława Czarnka
19.03.2022 08:58 Przemysław Czarnek sprawił, że Andrzej Piaseczny chce głośno mówić o swojej orientacji? "[...] chcę i muszę włączyć się w nurt mówienia o tym głośno"

Mocne słowa Andrzeja Piasecznego o "ludziach typu Czarnek". Wprost stwiedził, że czara goryczy się przelała.Andrzej Piaseczny postanowił skomentować obecną sytuację w kraju. Nie zabrakło mocnych słów pod adresem Przemysława Czarnka.Piosenkarz znalazł się w gronie osób, które publicznie krytykują postawę ministra edukacji. - Przelała się pewna czara goryczy - jasno deklaruje Andrzej Piaseczny.

Edyta Górniak
19.03.2022 08:48 Edyta Górniak o coming oucie Piaska: "Nic wielkiego"

Edyta Górniak i Andrzej Piaseczny przez lata wydawali się być w dobrych relacjach. Ostatnio jednak wyraźnie widać, że rozmijają się ich poglądy na życie, co wpływa również na dawną przyjaźń. Po coming oucie Andrzeja Piasecznego w Radiu ZET, wielu artystów przesyłało mu wyrazy wsparcia. Edyta Górniak zareagowała jednak bardzo chłodno.Bardziej wzburzyło w niej krew inne wydarzenie - chodzi o szczepienie Piasecznego, z którego relację wokalistka opublikował w mediach społecznościowych.

Andrzej Piaseczny
19.03.2022 08:48 Andrzej Piaseczny zaszczepiony. W komentarzach burza

Andrzej Piaseczny po ciężkim przebiegu COVID-19 zapisał się na szczepienie i już przyjął jeden z dostępnych preparatów. Zdjęcie oraz nagrania z zabiegu opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Muzyk nie krył radości z możliwości skorzystania z osiągnięcia naukowego, a zwolennicy teorii spiskowych nie kryli podejrzeń i wątpliwości. Jeszcze trzy miesiące temu obserwowaliśmy Andrzeja Piasecznego walczącego o zdrowie i życie w jednym ze szpitali. Zakażenie zdecydowanie odcisnęło swoje piętno na zdrowiu artysty, choć ten już wrócił do treningów wokalnych. Wciąż jednak nie powrócił do pełni sił. Muzyk wykorzystał swoją popularność, by promować szczepienia na koronawirusa. Na Instagramie autora albumu "50/50" możemy zapoznać się zarówno ze zdjęciami, jak i z filmami z przyjęcia szczepienia. Jak wynika z nagrań, "Piasek" przyjął dopiero pierwszą dawkę perparatu.

Andrzej Piaseczny będzie zastąpiony
19.03.2022 08:48 SE: "Piaska" w The Voice Senior na TVP ma zastąpić Maryla Rodowicz

Ostatnie "wybryki" Andrzeja Piasecznego z pewnością nie mogły zakończyć się inaczej. Jak donosi "Super Express", Andrzej Piaseczny ma zostać zastąpiony w jury programu "The Voice Senior" TVP przez... Marylę Rodowicz. Włodarzom stacji rzekomo udało się namówić piosenkarkę, która wielokrotnie odmawiała pracy w show.

Andrzej Piaseczny
19.03.2022 08:47 Piasek zapytany, czy zrobił coming out przed mamą. Szczere, poruszające słowa

Andrzej Piaseczny wziął udział w nietypowym programie Moniki Olejnik. Mowa bowiem nie o "Kropce nad i", a o najnowszym formacie "Monika Olejnik. Otwarcie". Podczas rozmowy w Łazienkach Królewskich dziennikarka TVN-u zadała "Piaskowi" pytanie dotyczące reakcji mamy na niespodziewany coming out. Po chwili namysłu autor urodzinowego albumu "50/50" uchylił rąbka tajemnicy. Temat orientacji seksualnej Andrzeja Piasecznego wciąż nie schodzi z medialnego świecznika. Tym razem rozgłosu nabiera wywiad "Piaska" dla Moniki Olejnik. Drugi odcinek nowego formatu gwiazdy TVN-u rozpoczął się od pytań o zdrowie artysty. - Powiedz, jak się czujesz? Wszyscy wiedzieliśmy, jak ledwo mogłeś oddychać - zaczęła prezenterka.- Czuję się dosyć dobrze, ale tych możliwości fizycznych jeszcze nie forsowałem. Zacząłem już chodzić na treningi wokalne - odpowiedział. Następnie skrytykował rząd za nieuwzględnienie branży muzycznej przy luzowaniu obostrzeń. - Wydaje mi się, że doszło do tego w akcie zemsty, choć mogę teraz uprawiać teorie spiskowe - mogliśmy usłyszeć.W kolejnej części rozmowy gość redaktorki odpowiedział, a właściwie wyśmiał zarzuty dotyczące udawania choroby, trudności z oddychaniem lub przyjęcia pieniędzy za opublikowanie słynnego nagrania. - Padłem na podłogę, musiałem zostać zawieziony do szpitala [...] Dostałem wiadomość od menedżerki, że trzeba powiedzieć coś ludziom, którzy czekają na twoje koncerty - relacjonował.Filmik miał stanowić formę przeproszenia publiczności. Monika Olejnik pociągnęła rozmowę w kierunku hejtu, jaki spadł na muzyka, jednak ten wskazał, że podlega ocenie i krytyce już od lat 90. Wszystko wskazuje na to, że krytyczne wiadomości ze strony zwolenników Violi Kołakowskiej nie robią na "Piasku" większego wrażenia.Niespodziewanie rozmowa zeszła na tory identyfikacji psychoseksualnej gościa Moniki Olejnik. - Rozmawiamy o hejcie, a gdy zrobiłeś coming out, też miałeś hejt? - zaczęła prowadząca. - Bardzo niewielki, to mnie mocno zaskoczyło - mogliśmy usłyszeć.

Szczere słowa Andrzeja Piasecznego na temat jego dalszej kariery w TVP
19.03.2022 08:46 Najpierw „je*** PiS” potem coming out. Piaseczny w końcu zabrał głos ws. swojej relacji z TVP

Niespodziewany coming out Andrzeja Piasecznego skupił na nim uwagę mediów oraz jego fanów. Jeszcze niedawno walczył z koronawriusem, a dziś promuje swoją kolejną płytę. Okazuje się jednak, że kontrowersyjne nagranie z urodzin, gdzie wznosi toast słynnym hasłem „j***ć PiS i Konfederację” mogło wiele namieszać w jego kontaktach z TVP. W czasie wizyty w Radiu Zet opowiedział o swoich przypuszczeniach dotyczących dalszej pracy na planie „The Voice Senior”.W ostatnim czasie wiele mówi się o Andrzeju Piasecznym. Chociaż Piasek obecny jest na polskiej scenie muzycznej od dawna, to dopiero w ostatnim czasie wielu jego fanów poznało jego mniej oficjalną twarz.Do tej pory Andrzej Piaseczny mocno skupiał się jedynie na swoim wizerunku scenicznym. Unikał zabierania głosu w politycznych i społecznych sporach. Wiele zmieniło się, gdy nagranie z ostatnich urodzin Andrzeja Piasecznego pojawiło się w sieci. Słychać i widać na nim, jak artysta w gronie przyjaciół i znajomych wznosi toast wulgarnym sloganem krytykującym partię rządzącą oraz Konfederację. Czy miało to wpływ na karierę Piaska w TVP? Muzyk szczerze opowiedział o tym w czasie wizyty w Radiu Zet.

Andrzej Piaseczny
19.03.2022 08:46 Andrzej Piaseczny zrobił coming out

Andrzej Piaseczny nagrał nową płytę „50/50” i rozpoczął jej szeroką promocję. Przy okazji na jednym z utworów, który napisał we współpracy z Majką Jeżowską, okazało się, że zwraca się do swojego ukochanego mężczyzny. Przyznał, że to piosenka o nim i jest bardzo szczęśliwy, mogąc wreszcie to powiedzieć. Wiadomość szybko obiegła media, a polska społeczność LGBT zyskała kolejną słynną twarz.

Jednoznaczne słowa krytyki pod adresem rządzących z ust Andrzeja Piasecznego
19.03.2022 08:46 Andrzej Piaseczny w ostrym wywiadzie dla Onet Rano. Podsumował postawę Andrzeja Dudy

Wywiad Andrzeja Piasecznego dla Onetu odbija się szerokim echem. Sam artysta porusza w nim tematy zarówno dotyczące te kwestii artystycznych związanych z wydaniem płyty „50/50”, jak i niedawnego zamieszania wokół podnoszonego hasła krytykującego Prawo i Sprawiedliwość oraz Konfederację. Okazuje się, że zdania na ten temat Andrzej Piaseczny nie zmienił.Jeszcze zanim w mediach pojawiło się nagranie Andrzeja Piasecznego ze szpitala z racji walki z koronawirusem, wiele mówiło się o jego imprezie urodzinowej. To właśnie tam nagrano pamiętny fragment, jak jubilat wznosi toast popularnym w ostatnim czasie hasłem „J***ć PiS i Konfederację”.W czasie najnowszego wywiadu dla Onetu Andrzej Piaseczny poruszył również tę kwestię. Artysta nie zdecydował odciąć się od tego zdarzenia. Wręcz przeciwnie. Podziękował dziennikarzowi, za przytoczenie hasła w całości, gdyż jak stwierdził, uwzględnianie w tym cytacie Konfederacji jest „bardzo ważne w [...] przekazie”. Nie zabrakło również krytyki pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy oraz słów, jakie padały w czasie kampanii.

Andrzej Piaseczny
19.03.2022 08:45 Andrzej Piaseczny o PiS: Wybory na prezydenta wygrywa się, strasząc gejami, Żydami, Niemcami

W niedawnej rozmowie z portalem onet.pl związany z Telewizją Publiczną piosenkarz Andrzej Piaseczny nie szczędził krytyki rządzącym politykom. Dotychczas rzadko wypowiadający się na tematy polityczne piosenkarz Andrzej Piaseczny ostatnio coraz częściej daje znać o swoich poglądach na forum publicznym.Jak podaje Wirtualna Polska, jakiś czas temu Piaseczny udzielił poparcia inicjatywie Adama Darskiego znanego jako Nergal, który uruchomił kampanię Ordo Blasfemia mającą na celu usunięcie z polskiego prawa karnego artykułu mówiącego o obrazie uczuć religijnych.Z kolei w niedawnej rozmowie z portalem onet.pl Piaseczny dał jasno do zrozumienia, że jest mu nie po drodze z poglądami znajdujących się aktualnie u władzy polityków.

wtv
19.03.2022 08:25 Jacek Kurski wygłosił w TVP specjalną przemowę. Wszyscy patrzyli na jednoznaczną reakcję Andrzeja Piasecznego

Druga edycja nadawanego przez TVP2 programu "The Voice Senior" dobiegła końcaWygrana przypadła Barbarze ParzeczewskiejW finałowym odcinku głos zabrał prezes TVP Jacek KurskiUwagę widzów przykuła reakcja Andrzeja Piasecznego"The Voice Senior" to program emitowany przez TVP2, w którym swoim talentem wokalnym mogą pochwalić się osoby po 60. roku życia. "Program to doskonała okazja dla muzykalnych seniorów do realizacji swoich marzeń o występie na wielkiej scenie oraz do tego, by udowodnić innym, że na prawdziwą karierę nigdy nie jest za późno!" - czytamy na portalu vod.tvp.pl.Jak podaje Radio ZET, w sobotę dobiegła końca druga edycja programu, której zwyciężczynią okazała się pochodząca ze Szczecina 67-letnia Barbara Parzeczewska. Ma ona za sobą także występ w niemieckiej edycji programu, w której doszła do półfinału.Wśród trenerów w drugiej edycji programu "The Voice Senior" znalazły się gwiazdy takie jak Izabela Trojanowska, Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny i Witold Paszt. Trenerzy dobierali członków swoich drużyn spośród uczestników programu, przechodząc kolejne etapy."Ostatnio bardzo często nie mam słów! Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję. Sprawiliście Basi ogromną radość, której nie zapomni nigdy. Basiu... jesteś wyjątkowa. Pamiętaj o tym w każdej minucie i sekundzie. Jeszcze raz dziękuję, że mnie wybrałaś" - napisał na Instagramie Andrzej Piaseczny, w którego drużynie znalazła się Parzeczewska.[EMBED-1504]

wtv
19.03.2022 08:22 Viola Kołakowska zaatakowała chorego na COVID-19 Andrzeja Piasecznego. Bronią go artyści i celebryci

"Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale przecież to wszystko w końcu wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny" - mogliśmy usłyszeć w materiale Piasecznego. Piosenkarz ledwo łapał oddechZa pośrednictwem Instagrama Viola Kołakowska zarzuciła Piasecznemu kłamstwo. "Cóż to jest za żenada? Kiepski aktor z ciebie, Andrzej, naprawdę zły. Co to jest za obrzydliwa propaganda? Do czego jeszcze się posuną? Co za to dostałeś?" - pytała za pośrednictwem InstaStoriesAktorce odpowiedziały Karolina Korwin-Piotrowska, Aleksandra Szwed i Maffashion. Piasecznemu życzenia szybkiego powrotu do zdrowia składali także: Dariusz Joński, Monika Wielichowska, Mariusz Szczygieł, a także Marta Manowska i Tomasz KammelPrzez pierwsze 10 dni Andrzej Piaseczny nie odnotowywał ciężkich objawów zakażenia. Dopiero później zaatakowały go duszności. Problemy ze złapaniem oddechu doprowadziły do interwencji ratowników. Od wczoraj wiemy, że wokalista jest podłączony do tlenu. Korzystając z popularności, zaapelował o przestrzeganie obostrzeń. - Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może jeszcze z nami się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem - mogliśmy usłyszeć. Wyświetl ten post na Instagramie.Post udostępniony przez Andrzej Piaseczny (@andrzejpiaseczny_official)

Andrzej Piaseczny
19.03.2022 08:15 Andrzej Piaseczny w szpitalu. Jest podłączony do tlenu

Andrzej Piaseczny otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Po 10 dniach doznał duszności i trafił do szpitala, gdzie znalazł się pod tlenemMuzyk pokazał fanom, w jakim jest stanie, by udowodnić, że zakażenie nie jest porównywalne do grypy"Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny" - apelował, dziękując za profesjonalna opiekęMateriał Andrzeja Piasecznego zdobył ponad 60 tysięcy wyświetleń i 3 tysiące komentarzy. Wokalista zwrócił uwagę na potrzebę przestrzegania zasad sanitarno-epidemicznych. Od 20 marca restrykcje będą obowiązywać w całym kraju. Wyświetl ten post na Instagramie.Post udostępniony przez Andrzej Piaseczny (@andrzejpiaseczny_official)

Andrzej Piaseczny
19.03.2022 08:15 Kołakowska skandalicznie o hospitalizowanym Andrzeju Piasecznym. "Kiepski z ciebie aktor"

"Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny" - apelował. Materiał Andrzeja Piasecznego zdobył ponad 60 tysięcy wyświetleń i 3 tysiące komentarzyWokalista wymaga stałego podawania tlenu. Na nagraniu widać zmęczoną twarz artysty i każdą walkę o oddech. Viola Kołakowska widzi zaś słabą grę aktorską"Co to jest za obrzydliwa propaganda?" - dociekała za pośrednictwem Instagrama. Była partnerka Tomasza Karolaka ponownie dała popis w mediach społecznościowych.- Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może jeszcze z nami się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu, musiałem się znaleźć w szpitalu - deklarował Andrzej Piaseczny, ledwo łapiąc oddech. Na film zareagowali przedstawiciele wielkiego świata show-biznesu. Politycy i gwiazdy życzyli Piaskowi jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Andrzej Piaseczny vs Bolesław Piecha
19.03.2022 08:14 Polityk PiS komentuje chorobę Andrzeja Piasecznego. "Niech to będzie przestroga"

Poseł Bolesław Piecha skomentował nagranie Andrzeja Piasecznego, w którym wokalista przestrzegał przed konsekwencjami zakażenia się koronawirusemPolityk stwierdził, że piosenkarz zachorował niedługo po swoim "kozaczeniu", jak określił świętowanie przez Piasecznego urodzinPiecha zaznaczył, że życzy Piaskowi szybkiego powrotu do zdrowiaChoć polityk PiS skrytykował Andrzeja Piasecznego, wyraził nadzieję, że artysta szybko dojdzie do zdrowia.