wtv.pl
Andrzej Piaseczny

Instagram/Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny w szpitalu. Jest podłączony do tlenu

17 Marca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny opublikował niepokojące nagranie w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem Instagrama pokazał, jak przechodzi COVID-19. Wokalista leży pod tlenem. Mówiąc, ledwo łapał oddech. "Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerki

  • Andrzej Piaseczny otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Po 10 dniach doznał duszności i trafił do szpitala, gdzie znalazł się pod tlenem

  • Muzyk pokazał fanom, w jakim jest stanie, by udowodnić, że zakażenie nie jest porównywalne do grypy

  • "Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny" - apelował, dziękując za profesjonalna opiekę

Materiał Andrzeja Piasecznego zdobył ponad 60 tysięcy wyświetleń i 3 tysiące komentarzy. Wokalista zwrócił uwagę na potrzebę przestrzegania zasad sanitarno-epidemicznych. Od 20 marca restrykcje będą obowiązywać w całym kraju. 

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. W sieci udostępnił niepokojące nagranie

- Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może jeszcze z nami się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu, musiałem się znaleźć w szpitalu - zaczął, ledwo łapiąc oddech. Piaseczny powiadomił o odwołaniu spotkań z fanami. Jego koncerty zostaną przełożone, tak by wokalista mógł w spokoju wrócić do pełni sił.

- Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale przecież to wszystko w końcu wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem się mną zajmują - dodawał.

Pod nagraniem słowa otuchy pozostawili między innymi gwiazdy, artyści i politycy. "Andrzej, trzymam mocno kciuki. Wracaj do zdrowia" - czytamy w komentarzu Rafała Szatana. "Andrzeju! Przesyłam Ci siłę i energię. Musisz mieć jedno i drugie do walki w powrocie do zdrowia" - dodawała posłanka Monika Wielichowska.

"Andrzej zdrowia, bardzo dużo zdrowia. Moc najlepszych myśli Ci wysyłam Brachu" - deklarował Tomasz Kammel, któremu wtórowała Marta Manowska. "Andrzeju Dziękuję, że nagrałeś to wideo. Dużo siły, zdrowiej i wracaj do nas" - czytamy.

Każdy, kto chce uniknąć zakażenia, powinien stosować się do obostrzeń. Niezwykle ważne jest utrzymywanie dwumetrowego odstępu społecznego, a także zasłanianie ust i nosa za pomocą maseczki, a nie szalika, czy też przyłbicy. Pamiętajmy, by dokładnie myć ręce po każdym wyjściu z domu. 

Andrzej Piaseczny od początku pandemii stara się przestrzegać zasad sanitarnych. Mogliśmy dostrzec to między innym podczas imprezy urodzinowej muzyka. Na nagraniach, udostępnionych na Instagramie, uwieczniono niewielkie grono osób.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Następna afera związana z Danielem Obajtkiem. Wyszły na jaw kolejne fakty

  • "The New York Times" ujawniło przyczynę śmierci Aleksandra Doby. Rzuca na sprawę nowe światło

  • WHO pilnie alarmuje Polaków. Mapa pokazuje prawdę, która u nas się dzieje

Źródło: [Instagram/Andrzej Piaseczny]

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >