wtv.pl
Andrzej Piaseczny

Zdjęcie ilustracyjne: Instagram/Viola Kołakowska

Kołakowska skandalicznie o hospitalizowanym Andrzeju Piasecznym. "Kiepski z ciebie aktor"

17 Marca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny po 10 dniach walki z koronawirusem trafił do szpitala. Obecnie leży pod tlenem. Jeszcze dziś apelował do Polek i Polaków o stosowanie się do zasad sanitarno-epidemicznych. Spisek zwietrzyła Viola Kołakowska, która pyta wpro

  • "Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny" - apelował. Materiał Andrzeja Piasecznego zdobył ponad 60 tysięcy wyświetleń i 3 tysiące komentarzy

  • Wokalista wymaga stałego podawania tlenu. Na nagraniu widać zmęczoną twarz artysty i każdą walkę o oddech. Viola Kołakowska widzi zaś słabą grę aktorską

  • "Co to jest za obrzydliwa propaganda?" - dociekała za pośrednictwem Instagrama. Była partnerka Tomasza Karolaka ponownie dała popis w mediach społecznościowych.

- Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może jeszcze z nami się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu, musiałem się znaleźć w szpitalu - deklarował Andrzej Piaseczny, ledwo łapiąc oddech. Na film zareagowali przedstawiciele wielkiego świata show-biznesu. Politycy i gwiazdy życzyli Piaskowi jak najszybszego powrotu do zdrowia. 

Andrzej Piaseczny leży pod tlenem. Viola Kołakowska uważa, że artysta udaje

Z grona, do którego zalicza się Tomasz Kammel, Dariusz Joński, Małgorzata Wielichowska, Mariusz Szczygieł, Marta Manowska i Rafał Szatan, wyłamała się właśnie Viola Kołakowska - naczelna "koronasceptyczka" zarzuciła gwiazdorowi oszukiwanie opinii publicznej za bliżej nieokreślone korzyści. 

"Cóż to jest za żenada? Kiepski aktor z ciebie, Andrzej, naprawdę zły. Co to jest za obrzydliwa propaganda? Do czego jeszcze się posuną? Co za to dostałeś?" - pytała za pośrednictwem Instagrama. To nie pierwszy raz, kiedy była partnerka Karolaka szerzy teorie spiskowe. 

Jeszcze na początku roku Viola Kołakowska postanowiła opowiedzieć opinii publicznej o "nowym świecie". Przypomnijmy, że od początku pandemii podobną narrację przyjęła Edyta Górniak. "Dziś już nie ma miejsca na stary świat. Właśnie narodził się Nowy. Energia Chrystusowa, czyli kryształowa spłynęła na ziemie i właśnie zmienia jej oblicze... Jesteś gotów na te podróż z nami...? Z nami ludźmi nowej ery... Otwarte serca i umysły. Bez lęku i obawy, ze cokolwiek pójdzie nie tak" - przekonywała za pośrednictwem Instagrama.

Aktorka chce jak najszybciej obnażyć "kłamstwa" dotyczące pandemii, a winnych postawić przed odpowiednim sądem. Kołakowska uważa pandemię za wojnę skierowaną przeciwko ludzkości. Należy podkreślić, że prezentowane poglądy są sprzeczne z dostępną wiedzą naukową. Pamiętajmy, by informacje o kryzysie epidemicznym czerpać z oficjalnych stron rządowych, bądź medycznych. Kołakowska o "plandemii" wypowiada się już od samego początku kryzysu. 

"Rząd wykonuje jakieś durne rozkazy, będąc na sznureczku rządzących elit to my mówimy NIE! Koniec oszukiwania nas, koniec traktowania jak niewolników i wyrobników! Mieliście nas reprezentować, bronić, chronić. Tymczasem oszukujecie, okradacie i okaleczacie nas nasze rodziny dzieci wszystkich" - komentowała działania Zjednoczonej Prawicy podczas nałożenia obowiązku prowadzenia edukacji w trybie zdalnym. 

andrzej-piaseczny-1616013054.jpg

Andrzej Piaseczny

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Następna afera związana z Danielem Obajtkiem. Wyszły na jaw kolejne fakty

  • "The New York Times" ujawniło przyczynę śmierci Aleksandra Doby. Rzuca na sprawę nowe światło

  • WHO pilnie alarmuje Polaków. Mapa pokazuje prawdę, która u nas się dzieje

źródło: [Instagram/Viola Kołakowska]

Podobne artykuły

Polska

Prof. Simon otrzymuje groźby śmierci za namawianie do szczepień. Członek Rady Medycznej przy premierze na celowniku?

Czytaj więcej >

Polska

Znamy wyniki sekcji zwłok 19-latki, która zginęła w Katowicach. Stwierdzono rozległe obrażenia

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Kłodzko. Tragedia na torach. Zginęła kobieta

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Musi zapłacić zaległy abonament RTV, mimo że nie ma telewizora. Dziwna reakcja Poczty Polskiej

Czytaj więcej >
Twitter & Śląska Policja

Polska

Wypadek w Katowicach. Pojawiło się nowe nagranie, pokazuje zupełnie inną perspektywę

Czytaj więcej >
Pixabay/cbakobus - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Popularne produkty wycofane ze sklepów. Aż 12 rodzajów lodów skażonych tlenkiem etylenu

Czytaj więcej >