wtv.pl > Polska > Kołakowska skandalicznie o hospitalizowanym Andrzeju Piasecznym. "Kiepski z ciebie aktor"
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:15

Kołakowska skandalicznie o hospitalizowanym Andrzeju Piasecznym. "Kiepski z ciebie aktor"

Andrzej Piaseczny
Zdjęcie ilustracyjne: Instagram/Viola Kołakowska
  • "Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny" - apelował. Materiał Andrzeja Piasecznego zdobył ponad 60 tysięcy wyświetleń i 3 tysiące komentarzy

  • Wokalista wymaga stałego podawania tlenu. Na nagraniu widać zmęczoną twarz artysty i każdą walkę o oddech. Viola Kołakowska widzi zaś słabą grę aktorską

  • "Co to jest za obrzydliwa propaganda?" - dociekała za pośrednictwem Instagrama. Była partnerka Tomasza Karolaka ponownie dała popis w mediach społecznościowych.

- Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może jeszcze z nami się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu, musiałem się znaleźć w szpitalu - deklarował Andrzej Piaseczny, ledwo łapiąc oddech. Na film zareagowali przedstawiciele wielkiego świata show-biznesu. Politycy i gwiazdy życzyli Piaskowi jak najszybszego powrotu do zdrowia. 

Andrzej Piaseczny leży pod tlenem. Viola Kołakowska uważa, że artysta udaje

Z grona, do którego zalicza się Tomasz Kammel, Dariusz Joński, Małgorzata Wielichowska, Mariusz Szczygieł, Marta Manowska i Rafał Szatan, wyłamała się właśnie Viola Kołakowska - naczelna "koronasceptyczka" zarzuciła gwiazdorowi oszukiwanie opinii publicznej za bliżej nieokreślone korzyści. 

"Cóż to jest za żenada? Kiepski aktor z ciebie, Andrzej, naprawdę zły. Co to jest za obrzydliwa propaganda? Do czego jeszcze się posuną? Co za to dostałeś?" - pytała za pośrednictwem Instagrama. To nie pierwszy raz, kiedy była partnerka Karolaka szerzy teorie spiskowe. 

Jeszcze na początku roku Viola Kołakowska postanowiła opowiedzieć opinii publicznej o "nowym świecie". Przypomnijmy, że od początku pandemii podobną narrację przyjęła Edyta Górniak. "Dziś już nie ma miejsca na stary świat. Właśnie narodził się Nowy. Energia Chrystusowa, czyli kryształowa spłynęła na ziemie i właśnie zmienia jej oblicze... Jesteś gotów na te podróż z nami...? Z nami ludźmi nowej ery... Otwarte serca i umysły. Bez lęku i obawy, ze cokolwiek pójdzie nie tak" - przekonywała za pośrednictwem Instagrama.

Aktorka chce jak najszybciej obnażyć "kłamstwa" dotyczące pandemii, a winnych postawić przed odpowiednim sądem. Kołakowska uważa pandemię za wojnę skierowaną przeciwko ludzkości. Należy podkreślić, że prezentowane poglądy są sprzeczne z dostępną wiedzą naukową. Pamiętajmy, by informacje o kryzysie epidemicznym czerpać z oficjalnych stron rządowych, bądź medycznych. Kołakowska o "plandemii" wypowiada się już od samego początku kryzysu. 

"Rząd wykonuje jakieś durne rozkazy, będąc na sznureczku rządzących elit to my mówimy NIE! Koniec oszukiwania nas, koniec traktowania jak niewolników i wyrobników! Mieliście nas reprezentować, bronić, chronić. Tymczasem oszukujecie, okradacie i okaleczacie nas nasze rodziny dzieci wszystkich" - komentowała działania Zjednoczonej Prawicy podczas nałożenia obowiązku prowadzenia edukacji w trybie zdalnym. 

>

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [Instagram/Viola Kołakowska]