wtv.pl
Andrzej Piaseczny vs Bolesław Piecha

East News/Jakub Kaminski, instagram.com/andrzejpiaseczny_official

Polityk PiS komentuje chorobę Andrzeja Piasecznego. "Niech to będzie przestroga"

18 Marca 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny, a w zasadzie jego zachowanie podczas swojej ostatniej imprezy urodzinowej zostało nazwane przez posła Bolesława Piechę "kozaczeniem". Polityk PiS odniósł się także do ostatniego nagrania w mediach społecznościowych arty

  • Poseł Bolesław Piecha skomentował nagranie Andrzeja Piasecznego, w którym wokalista przestrzegał przed konsekwencjami zakażenia się koronawirusem

  • Polityk stwierdził, że piosenkarz zachorował niedługo po swoim "kozaczeniu", jak określił świętowanie przez Piasecznego urodzin

  • Piecha zaznaczył, że życzy Piaskowi szybkiego powrotu do zdrowia

Choć polityk PiS skrytykował Andrzeja Piasecznego, wyraził nadzieję, że artysta szybko dojdzie do zdrowia. 

Andrzej Piaseczny "kozaczył"? 

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala po tym, jak zakaził się koronawirusem. Wokalista doznał duszności, które doprowadziły do natychmiastowej hospitalizacji artysty. Stan zdrowia piosenkarza jest na tyle poważny, że zadecydowano o podłączeniu go do respiratora. 

Twórca "Chodź, przytul, przebacz" pozostał jednak w kontakcie ze swoimi fanami, których na bieżąco informuje na Instagramie o wydarzeniach ze swojego życia. Wczoraj na jego profilu pojawił się filmik, w którym Andrzej Piaseczny opowiada o swoim zdrowiu. Zaapelował również, by nie leckeważyć koronawirusa. 

- Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może jeszcze z nami się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu, musiałem się znaleźć w szpitalu - powiedział artysta. 

- Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem się mną zajmują - dodał. 

Do nagrania zamieszczonego przez Andrzeja Piasecznego odwołał się dziś w programie "Tłit" Wirtualnej Polski poseł Prawa i Sprawiedliwości Bolesław Piecha. Zdaniem polityka, znanego piosenkarza spotkało nieszczęście po tym, jak "kozaczył" podczas swoich urodzin. 

Impreza urodzinowa Piaska 

- Widziałem pewnego celebrytę, piosenkarza znanego, który na początku troszeczkę kozaczył, jeśli chodzi o obostrzenia, dystanse, chyba jakieś urodziny obchodził, i dzisiaj zapadł na tę chorobę - powiedział w "Tłicie" Bolesław Piecha. 

Chodzi o imprezę urodzinową, która odbiła się szerokim echem z powodu nagrania jakie zamieścił w mediach społecznościowych uczestnik wydarzenia, również znany wokalista Adam Darski, znany pod scenicznym psueodnimem Nergal. Na filmiku widać, że biesiadnicy nie zachowują między sobą należytych odległości. Polityka PiS szczególnie w nagraniu szczególnie ubodło zapewne hasło, jakie rzucił Andrzej Piaseczny w odpowiedzi na okrzyk jednego z uczestników

- Je*ać biedę. I bezrobocie! - wykrzyknął ktoś z tłumu. 

- ...i PiS i Konfederację... - dodał Andrzej Piaseczny 

Najprawdopodobniej to właśnie te wyrażenia zostały odebrane przez posła Piechę jako "kozaczenie". Jednocześnie polityk zaznaczył, że życzy piosenkarzowi powrotu do zdrowia

- Życzę mu powrotu do zdrowia, ale niech to będzie przestroga, że z naturą - taką, jaką jest epidemia, jaką jest COVID-19 - żartować ani nonszalancko się zachowywać nie wolno - powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości. 

Andrzej Piaseczny to nie jedyny polski artysta, który przyznał się do tego, że nie spodziewał się tak poważnych konsekwencji zakażeniem koronawirusa. Na początku lutego informowaliśmy Was o zachorowaniu na Covid-19 przez rapera Małolata K2, który również wypowiedział się o swoich dolegliwościach w podobnym tonie. 14 marca ponownie zamieścił na Facebooku nagranie, na którym zobaczyć można, że czuje się już znacznie lepiej.

(Fragment zdjęcia wyróżniającego przedstawiający Andrzeja Piasecznego jest screenem z nagrania zamieszczonego na oficjalnym Instagramie artysty - instagram.com/andrzejpiaseczny_official)

Źródło: wp.pl, instagram.com, facebook.com

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

undefined

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >