wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Jacek Kurski wygłosił w TVP specjalną przemowę. Wszyscy patrzyli na jednoznaczną reakcję Andrzeja Piasecznego

7 Lutego 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

W sobotę dobiegła końca druga edycja nadawanego przez TVP2 programu "The Voice Senior". Wygrana przypadła Barbarze Parzeczewskiej. Widzów finalnego odcinka programu czekała niespodzianka - mowę na antenie wygłosił prezes TVP Jacek Kurski.

  • Druga edycja nadawanego przez TVP2 programu "The Voice Senior" dobiegła końca

  • Wygrana przypadła Barbarze Parzeczewskiej

  • W finałowym odcinku głos zabrał prezes TVP Jacek Kurski

  • Uwagę widzów przykuła reakcja Andrzeja Piasecznego

"The Voice Senior" to program emitowany przez TVP2, w którym swoim talentem wokalnym mogą pochwalić się osoby po 60. roku życia. "Program to doskonała okazja dla muzykalnych seniorów do realizacji swoich marzeń o występie na wielkiej scenie oraz do tego, by udowodnić innym, że na prawdziwą karierę nigdy nie jest za późno!" - czytamy na portalu vod.tvp.pl.

Jak podaje Radio ZET, w sobotę dobiegła końca druga edycja programu, której zwyciężczynią okazała się pochodząca ze Szczecina 67-letnia Barbara Parzeczewska. Ma ona za sobą także występ w niemieckiej edycji programu, w której doszła do półfinału.

Wśród trenerów w drugiej edycji programu "The Voice Senior" znalazły się gwiazdy takie jak Izabela Trojanowska, Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny i Witold Paszt. Trenerzy dobierali członków swoich drużyn spośród uczestników programu, przechodząc kolejne etapy.

"Ostatnio bardzo często nie mam słów! Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję. Sprawiliście Basi ogromną radość, której nie zapomni nigdy. Basiu... jesteś wyjątkowa. Pamiętaj o tym w każdej minucie i sekundzie. Jeszcze raz dziękuję, że mnie wybrałaś" - napisał na Instagramie Andrzej Piaseczny, w którego drużynie znalazła się Parzeczewska.

[EMBED-1504]

Prezes TVP w "The Voice Senior"

Ostatni odcinek programu nie ograniczał się jednak od ogłoszenia zwycięzcy. Swoim wystąpieniem postanowił go urozmaicić prezes TVP Jacek Kurski, który podziękował prowadzącym i uczestnikom programu, dzieląc się także szczegółami dotyczącymi jego oglądalności.

Prezes TVP wspomniał także odcinek programu, który szczególnie zapadł mu w pamięć. - Był taki program, gdzie nikt z jurorów, z całej czwórki, nikt się nie odwrócił. I kiedy się odwróciliście już po występie, okazało się, że wykonawczynią była znajoma pani Izabeli Trojanowskiej - mówił Jacek Kurski.

- I padło takie pytanie: dlaczego nic nie powiedziałaś? I bardzo dobra odpowiedź: bo to jest uczciwy program. I tutaj nikt z uczestników nie oszukuje, nikt z produkcji, nikt nie ma swoich faworytów, jest po prostu uczciwie - relacjonował prezes TVP, podczas gdy kamera uchwyciła reakcję Andrzeja Piasecznego, który wydawał się zmieszany słowami Kurskiego.

- Myślę, że ta olbrzymia oglądalność programu jest wynikiem tego, że ludzie mają po prostu zaufanie do Państwa, do programu, do muzyki, do Telewizji Polskiej - kontynuował prezes TVP. Tymczasem Piasecznemu udało się ponownie przybrać pogodny wyraz twarzy. 

Z kolei prowadząca usiłowała zręcznie wybrnąć z sytuacji wyraźnie kłopotliwej dla większości osób obecnych na wizji, pytając prezesa TVP, czy można się spodziewać kolejnej edycji programu. - Oczywiście, że tak - odpowiedział rozradowany prezes TVP.

Źródło: Radio ZET

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >