wtv.pl > Mbank

Mbank

Instytucja finansowa świadcząca usługi na rzecz swoich klientów. Jeden z wyróżniających się banków pod kątem atrakcyjnych ofert i promocji.

mBank poinformował o nadchodzącej przerwie technicznej
27.02.2023 14:30 Prace serwisowe w mBanku. Klienci czasowo nie będą mogli płacić kartą, czy wypłacać pieniędzy z bankomatu

Każdorazowo przerwa techniczna w banku sprawia, iż wielu klientów nie może wykonać podstawowych działań. W weekend 19-20.06 korzystający z usług mBanku muszą liczyć się z utrudnieniami. Bank zaleca wcześniejszą wypłatę gotówki.mBank w związku z planowaną przerwą techniczną wydał specjalny komunikat dla swoich klientów. Wiadomo, czego należy się spodziewać.W nadchodzący weekend warto mieć przy sobie nieco gotówki. Korzystanie z karty bankowej, bankomatu, wpłatomatu oraz aplikacji bankowej będzie utrudnione. Znamy godziny prac serwisowych.

Poważna awaria w mBanku
15.06.2022 02:02 Awaria w mBanku. Klienci nie mogą się logować do swoich kont, czy dokonywać transakcji. Pojawią się zgłoszenia o znikaniu z kont pieniędzy

Ogromne problemy jednego z największych banków w Polsce. Klienci mBanku odcięci od swoich kont. bank wydał pilny komunikat. O co chodzi?Awaria w mBanku. Klienci mogą być zaniepokojeni, widząc, że nie mogą zalogować się do swoich kont. Ograniczona jest również część innych usług.

W weekend wiele banków zaplanowało przerwę techniczną
19.03.2022 09:19 Największe banki zaplanowały na weekend przerwy techniczne

Między 11 a 14 czerwca wiele banków zaplanowało przerwy techniczne. Wiemy, kiedy utrudnienia napotkają klienci ING Banku Śląskiego, Millenium, czy mBanku. Spora część Polek i Polaków może być zaskoczona przerwami technicznymi w ten weekend. O zaplanowanych pracach serwisowych poinformowały największe banki w kraju.Osoby planujące podróże, czy zakupy internetowe mogą zdziwić się brakiem możliwości dokończenia transakcji. Na jakie utrudnienia trzeba się przygotować? Lista nie jest krótka.Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jeśli nie złożysz wniosku nie dostaniesz od państwa 300 złotych
19.03.2022 09:11 Przerwa techniczna w mBanku. Instytucja informuje o poważnych utrudnieniach podczas najbliższego weekendu

Klienci powinni już dzisiaj zadbać o to, by "uzbroić się" w gotówkę na sobotnią noc.mBank zapowiada przerwę techniczną w nocy z soboty na niedzielę, która potrwa do niedzielnego przedpołudnia. W tym czasie klienci nie będą mogli korzystać z podstawowych funkcji jak płatności kartą, czy wypłacanie gotówki z bankomatów.

mbank - UOKiK
19.03.2022 08:46 Decyzja UOKiK. MBank musi oddać pieniądze klientom

Kwestia opłat pobieranych przez Mbank za zrezygnowanie z kredytu odnawialnego została przeanalizowana przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Decyzją UOKiK bank będzie zmuszony do zwrócenia środków klientom.Decyzja Urzędu, której szczegóły przytacza portal money.pl, swój początek wzięła w postępowaniu wszczętym w maju ubiegłego roku.UOKiK zajął się sprawą po skardze zgłoszonej przez klienta mBanku, którego wezwano do uiszczenia opłaty za wypowiedzenie umowy dotyczące kredytu odnawialnego.

wtv
19.03.2022 08:27 Uwaga w mBanku poważne utrudnienia z soboty na niedzielę. Wszyscy klienci powinni się zainteresować

mBank informuje klientów o przerwie w ich obsłudze w nocy z 16 na 17 styczniaNie będzie możliwe płacenie kartami kredytowymi, dokonywanie zakupów onlineDodatkowo wyłączona zostanie możliwość logowania do aplikacji mobilnejW nocy z soboty na niedzielę mBank częściowo ograniczy możliwości działań swoich klientów. Zostali oni poinformowani o tym fakcie, dodatkowo bank zdecydował się na zamieszczenie odpowiednich komunikatów na swoich kanałach informacyjnych.O tym, że mBank ma w planach tymczasowe wyłączenie istotnych funkcji, informowano już na początku tygodnia. We wtorek 12 stycznia 2021 r. pojawił się dokładny komunikat na stronie banku wskazujący, z jakich elementów bankowości nie będzie można korzystać. Lista nie jest krótka, dodatkowo znajdują się na niej podstawowe działania przeprowadzane przez klientów.

wtv
19.03.2022 08:24 Przerwy techniczne w Aliorze, Credit Agricole i mBanku w niedzielę 14 lutego

W walentynkowy weekend w 4 bankach wystąpią przerwy techniczneKlienci mogą mieć trudności z wypłatą gotówkiUtrudniony będzie również dostęp do usług bankowości internetowej i mobilnejJak podaje Radio ZET, w Alior Banku, Credit Agricole, mBanku i ING Banku Śląskim wystąpią w weekend przerwy techniczne. Utrudnione będzie korzystanie z bankomatów i wpłatomatów, dokonywanie przelewów oraz korzystanie z usług bankowości elektronicznej.Najwcześniej, bo już od godziny 23 w piątek (12 lutego), z trudnościami musieli się mierzyć klienci Alior Banku. Dostęp do usług bankowości internetowej i mobilnej był ograniczony do godziny 9 rano w sobotę.Z kolei w ING Banku Śląskim przerwa techniczna rozpoczęła się w sobotę (13 lutego) o godzinie 8 rano i potrwa do północy. Jak podaje Radio ZET, klienci ING Banku Śląskiego będą mieć w tych godzinach ograniczony dostęp do modułu Makler oraz do aplikacji mobilnej banku.Jak podaje Radio ZET, od godziny 23 w sobotni wieczór do godziny 9 rano w niedzielę potrwa przerwa techniczna w banku Credit Agricole, w związku z którą mogą wystąpić utrudnienia w funkcjonowaniu serwisów CA24 odpowiadających za usługi takie jak eBank, serwis telefoniczny IVR, Przelew Online czy Blik.W tych godzinach klienci Credit Agricole nie będą też otrzymywać wiadomości SMS potwierdzających dokonanie płatności kartą. Na cały weekend rozciągną się jednak prace serwisowe utrudniające korzystanie z płatności 3D Secure oraz z szeregu funkcjonalności takich jak zmiana limitów transakcyjnych, nadawanie kodów PIN czy dokonywanie przelewów z rachunku karty kredytowej.Kolejne utrudnienia dla klientów banku Credit Agricole pojawią się - jak podaje Radio ZET - nocą z niedzieli na poniedziałek (14-15 lutego), kiedy możliwe jest wystąpienie problemów z dokonywaniem wpłat do wpłatomatów własnych banku oraz do wpłatomatów Planet Cash.