wtv.pl > Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Dziennikarz, publicysta, satyryk, felietonista, celebryta, showman i perkusista.

kuba wojewódzki
19.03.2022 09:14 Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN? Miszczak dementuje: Prowokacja

Kuba Wojewódzki poinformował dziś, że prowadzony przez niego talk-show wkrótce zniknie z anteny TVN. "Nagły, acz spodziewany koniec programu" ma być konsekwencją komentarzy Wojewódzkiego, za które miał wylądować na "dywaniku" u Edwarda Miszczaka. Szef programowy TVN dementuje i nazywa sprawę "kolejną prowokacją Kuby"."W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu »Kuba Wojewódzki« dziękuję wszystkim za obecność przez ostatnie 20 lat" – napisała w czwartkowy poranek jedna z najsłynniejszych twarzy TVN-u, a media rozpisały się o konflikcie na linii Wojewódzki-Miszczak.Prezenter miał rzekomo trafić na dywanik szefa programowego stacji po jego głośnym występie w "Dzień Dobry TVN". Emocje podgrzał fakt, że Wojewódzki zasugerował, iż w przyszłym roku jego show pojawi się "na jednej z największych platform streamingowych". Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

U Kuby Wojewódzkiego gościł prezydent Lech Wałęsa
19.03.2022 08:46 Lech Wałęsa zdradził osobistą kwestię w programie Kuby Wojewódzkiego

We wtorek na antenie TVN wyemitowano odcinek show Kuby Wojewódzkiego, gdzie jednym z gości był Lech WałęsaByły prezydent potwierdził, że jego niedawne ogłoszenie o pracę nie jest żartem. Wskazał, że przez obecną sytuację został do tego zmuszonyWczoraj na kanapie u Kuby Wojewódzkiego gościł Lech Wałęsa. Do tej pory były prezydent nie chciał zgodzić się na wizytę u samozwańczego króla TVN. Okazuje się jednak, że w tej kwestii wiele się zmieniło. Postanowił skomentować również swoje niedawne ogłoszenie dotyczące poszukiwania pracy. Aktywność Lecha Wałęsy w ostatnim czasie wywołuje całkiem spore zainteresowanie. Były prezydent nieustannie dzieli się swoją codziennością w sieci, od publikacji spożywanych posiłków, po opis wizyt w szpitalach i sanatoriach.Tym razem jednak Lech Wałęsa znalazł się w centrum zainteresowania w związku z wizytą w programie u Kuby Wojewódzkiego. Kontrowersyjny dziennikarz TVN zdecydował się zapytać byłego prezydenta o kilka kłopotliwych kwestii.

wtv
19.03.2022 08:22 Kłótnia Kuby Wojewódzkiego i jurora TVP. "Nie zgrzyta ci moralnie?"

Dawid Kwiatkowski wystąpił w pierwszej części talk-show Wojewódzkiego. Wokalista debiutował na kanapie TVN-u już w 2014 roku. Gwiazdorzy znają się od blisko 7 latArtysta wspominał dawne czasy, ostatnie rozmowy z Wojewódzkim, a także opowiadał o rozwoju kariery zawodowej. Dziennikarz postanowił zadać pytanie o współpracę z TVP"Gdzie jest miłość bliźniego u człowieka, który pracuje w TVP, gdzie dwie godziny przed jego programem, albo dwie godziny po jego programie jest szerzona nienawiść" - pytałOd 2018 roku Dawid Kwiatkowski jest trenerem w "The Voice of Kids". Od tego czasu jest jedną z młodszych twarzy, współpracujących z TVP. Jeszcze do niedawna obecność gwiazd z formatach rozrywkowych Telewizji Polskiej nie budziła większych kontrowersji. Przejście Agustina Egurroli do "Dance Dance Dance" doprowadziło do fali kontrowersji. Według Kingi Rusin podobne działania doprowadzają do legitymizowania przekazu, prezentowanego na antenie publicznego nadawcy. Kuba Wojewódzki postanowił podjąć temat.

wtv
19.03.2022 08:22 Kuba Wojewódzki zapytał Kraśkę o Durczoka. Niezręczna sytuacja

We wtorek gościem Kuby Wojewódzkiego był Piotr KraśkoDziennikarz zapytany został o stosunek do ewentualnego wyroku, jaki zapaść może w sprawie Kamila Durczoka, z którym przed laty się przyjaźniłPiotr Kraśko stwierdził, że dyskusja na ten temat raczej nie jest śmieszna i podkreślił, że od jakiegoś czasu nie utrzymuje z byłym kolegą kontaktuJuż zapowiedź odcinka, gdzie gościem Kuby Wojewódzkiego był Piotr Kraśko, dostępna również na oficjalnym kanale TVN na platformie YouTube cieszyła się sporym zainteresowaniem. Okazuje się, że rozmowa zawierała pytanie, na które dziennikarz nie chciał odpowiadać.Od czasu, gdy Piotr Kraśko zasilił szeregi dziennikarzy stacji TVN zauważyć można sporą zmianę w jego zachowaniu. On sam wprost zauważył, że obecnie jest zdecydowanie bardziej swobodny w obyciu i możliwe, że wcześniej był zbyt poważny.

wtv
19.03.2022 08:20 Kuba Wojewódzki na wojnie z Michałem Pirógiem. Poszło o orientację

Kuba Wojewódzki wrócił do starej sprawy i postanowił skrytykować Michała Piróga za jego zachowanie. Piróg skomentował wypowiedź Krystyny Pawłowicz dotyczą nagonki na 10-letnią transpłciową dziewczynkę. Wojewódzki uznał, ze jest to z jego strony hipokryzja. Piróg w 2014 roku udzielił wywiadu tygodnikowi „Wprost”, w którym mimochodem stwierdził, że Wojewódzki i Kammel są ze sobą w związku. Plotka ta zaczęła zataczać w świecie show-biznesu coraz szersze koła.Wojewódzki porównał ją do sytuacji, która spotkała młodą mieszkankę Podkowy Leśnej. Relacja Wojewódzkiego i Kammela, niegdyś bardzo bliska, rozpadła się w ciągu ostatnich miesięcy. Chodzi o pracę Kammela w TVP.

wtv
19.03.2022 08:19 Kuba Wojewódzki pokazał jazdę z niedozwoloną prędkością. Sprawą interesuje się policja

Kuba Wojewódzki pochwalił się 11 kwietnia zdjęciem z podróży. Na liczniku samochodu widać było, że poruszać się miał z prędkością 250 km/hNa sprawę zwrócił uwagę Jan Mencwel, społecznik, który postanowił to nagłośnić, ganiąc zachowanie WojewódzkiegoPoczątkowo policja unikała tematu już dziś jednak na jej Twitterze pojawiło się ogłoszenie, w którym służby ogłosiły, że będą chciały wyjaśnić zdarzenieOsoby, które wiedzą więcej na temat zdarzenia, mogą dzwonić pod specjalnie przeznaczony do tego numer telefonu - 477236583.