wtv.pl > Kinga Duda

Kinga Duda

Córka prezydenta Andrzeja Dudy i pierwszej damy Agaty Dudy. Prywatnie studentka prawa.

Andrzej Duda i Kinga Duda
19.03.2022 09:19 Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Na Twitterze Andrzeja Dudy pojawił się nietypowy wpis. Prezydent postanowił ironicznie skomentować doniesienia medialne o zbliżającym się ślubie jego córki. Wszystko wskazuje na to, że ceremonia wcale nie jest planowana. Andrzej Duda opowiedział o niedawnej rozmowie ze swoją córką.

Kinga Duda zerwała z chłopakiem
19.03.2022 08:51 Kinga Duda rozstała się z chłopakiem? Pudelek ujawnił przykre informacje

Przez dłuższy czas Kinga Duda spotykała się z synem dyrektorki jednego z krakowskich szpitali, studentem medycyny imieniem Bartłomiej. Para miała mieć jednak odmienne plany na życie. "Uznali, że to nie ma sensu".Od czasu słynnego oświadczenia, wygłoszonego tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników minionych wyborów prezydenckich, Kinga Duda nieprzerwanie przykuwa uwagę mediów. Choć prezydencka córka stara się pozostawać w cieniu, tabloidy nadal chętnie donoszą o szczegółach życia 25-latki.

Prześwietlono doświadczenie zawodowe Kingi Dudy
19.03.2022 08:41 Biogram zawodowy Kingi Dudy prześwietlony przez media

Informacje na temat kariery i doświadczenia Kingi Dudy wywołały spore zainteresowanie. Związane jest to z faktem, iż córka prezydenta Andrzeja Dudy najpewniej zdecydowała się pominąć wiadomość o zajmowanej do niedawna przy ojcu posadzie społecznego doradcy głowy państwa. Próżno szukać wzmianki na ten temat w jej biogramie na stronie kancelarii, w której pracuje.Wokół stanowiska piastowanego jeszcze do niedawna przez Kingę Dudę narosło sporo kontrowersji. Chociaż podkreślano, że córka Andrzeja Dudy nie otrzymuje za nie wynagrodzenia, to i tak krytykowano ją za brak realnych działań. Okazuje się, że pociecha pierwszej pary postanowiła nie uwzględniać tego w swoim zawodowym biogramie.Choć powodów składających się na tę decyzję Kingi Dudy może być kilka, to nie ulega wątpliwości, iż pominięcie pracy u prezydenta kraju nie jest codzienną praktyką. Młoda prawniczka postanowiła jednak nie przypominać o funkcji, którą przez stosunkowo krótki czas przyszło jej sprawować.

wtv
19.03.2022 08:33 Kinga Duda pojawiła się w Wiadomościach TVP. Niespodziewany materiał na antenie

Przypomnijmy, że Kancelaria Prezydenta opublikowała zaskakujący komunikat na swojej oficjalnej stronie internetowej. Okazało się, że Kinga Duda jeszcze w sierpniu rozpoczęła pracę w Pałacu Namiestnikowskim. Andrzej Duda mianował ją swoją osobistą doradczynią do spraw społecznych. "Wiadomości" TVP postanowiły przedstawić doświadczenie oraz kwalifikacje młodej prawniczki. Materiał Telewizji Polskiej z pewnością nie przypadnie do gustu przeciwnikom Prawa i Sprawiedliwości.

wtv
19.03.2022 08:31 Ile kosztuje nas Kinga Duda? Kancelaria Prezydenta wydała oświadczenie

Temat córki Andrzeja Dudy nieprzerwanie rozgrzewa krajowe media. Swoiste apogeum zainteresowanie nowym doradcą społecznym w gabinecie prezydenta osiągnęło po wystąpieniu Kingi Dudy, które miało miejsce tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników minionych wyborów prezydenckich.Przypomnijmy, że prezydencka córka apelowała wówczas o poszanowanie godności wszystkich obywateli, co – jak nietrudno było zauważyć – stało w ostrej sprzeczności z wyjątkowo agresywną kampanią, jaka miała miejsce na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku, zwłaszcza ze strony przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości.

Sieć obiegły zdjęcia Kingi Dudy spod sądu
19.03.2022 08:16 Kinga Duda przyłapana pod sądem. Zastanawiające doniesienia

Paparazzi przyłapali Kingę Dudę, jak bocznymi drzwiami wchodziła do sądu przy ul. Czerniakowskiej w WarszawieCórka Andrzeja Dudy z towarzyszącym jej funkcjonariuszem SOP nie czekała w kolejce wraz z innymi interesantamiNie jest wiadome, czy Kinga Duda stawiła się w sądzie prywatnie, czy w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych warszawskiej kancelariiChociaż Kinga Duda stara się unikać prasowego rozgłosu i zabiera głos publicznie jedynie przy okazji kampanii prezydenckiej swojego taty, to opinia publiczna nie przestaje się nią interesować. Córka najważniejszej osoby w państwie nie jest wzorem do naśladowania w kwestii zdrowych nawyków.Ostatnie zdjęcia Kingi Dudy po raz kolejny uwieczniły ją w sytuacji, gdy korzysta z chwili i pielęgnuje swój nikotynowy nałóg. Nie to jednak najbardziej zainteresowało w związku z fotografiami wykonanymi pod warszawskim sądem.

Kinga Duda rozpocznie praktykę w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza.
19.03.2022 08:15 Kinga Duda rozpocznie staż w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza. Kolejny krok zawodowy córki prezydenta

Jeszcze w styczniu bieżącego roku Kinga Duda pełniła funkcję doradcy prezydenta RP. Stanowisko objęła we wrześniu, a Kancelaria Prezydenta ochoczo chwaliła się materiałami z pracy prezydenckiej córki.Wyświetl ten post na Instagramie.Post udostępniony przez Prezydent RP Andrzej Duda (@prezydent_pl)26-latka miała doradzać Andrzejowi Dudzie jako głos młodego pokolenia. Po niespełna czterech miesiącach młoda prawniczka postawiła jednak na inną drogę kariery.