wtv.pl > Polityka > Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 09:19

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Andrzej Duda i Kinga Duda
East News/AFP/Bartosz Siedlik

Na Twitterze Andrzeja Dudy pojawił się nietypowy wpis. Prezydent postanowił ironicznie skomentować doniesienia medialne o zbliżającym się ślubie jego córki. Wszystko wskazuje na to, że ceremonia wcale nie jest planowana.

Andrzej Duda opowiedział o niedawnej rozmowie ze swoją córką.

Za kogo wyjdzie Kinga Duda?

Zaledwie kilka dni temu portale plotkarskie obiegła informacja o rozstaniu córki prezydenta Polski ze swoim chłopakiem. W przeciągu ostatnich lat Kinga Duda spotykała się z synem dyrektorki jednego z krakowskich szpitali - Bartłomiejem.

Wcześniej w mediach pojawiały się informacje dotyczące rzekomo planowanego ślubu pary; okazało się jednak, że los napisał Kindze Dudzie inny scenariusz.

Zaledwie po kilku dniach od doniesień o rozstaniu, na strony internetowe dotyczące życia gwiazd, niczym grom z jasnego nieba, spadła jednak następna zaskakująca wieść. 13 czerwca serwis Pomponik.pl doniósł o... kolejnych planach ślubnych prezydenckiej córki.

Zdaniem rozmówców portalu, informacje pojawiły się na internetowych forach ślubnych. Sympatycy rodziny głowy państwa wstrzymali oddech - czy doniesienia o rozstaniu z Bartłomiejem były fałszywe, a może córka prezydenta ponownie się zakochała?

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia

Niezręczną sytuację na Twitterze postanowił skomentować sam prezydent. Andrzej Duda zamieścił w swoich mediach społecznościowych link do artykułu Pomponik.pl, który opatrzył wymownym komentarzem.

Prezydent zasugerował ironicznie, że nie wie nic o planach ślubnych swojej córki. Co więcej - nic na ten temat nie wie również sama zainteresowana.

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk... - skomentował Andrzej Duda. Wszystko wskazuje zatem na to, że doniesienia o zbliżającej się ceremonii są całkowicie wyssane z palca i nie należy dawać im wiary.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: WTV.pl, Pomponik.pl, Pudelek.pl

Powiązane