wtv.pl

(zdjęcie wykadrowane) LUKASZ GAGULSKI/AGENCJA SE/East News

Kinga Duda przyłapana pod sądem. Zastanawiające doniesienia

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska
  • Paparazzi przyłapali Kingę Dudę, jak bocznymi drzwiami wchodziła do sądu przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie

  • Córka Andrzeja Dudy z towarzyszącym jej funkcjonariuszem SOP nie czekała w kolejce wraz z innymi interesantami

  • Nie jest wiadome, czy Kinga Duda stawiła się w sądzie prywatnie, czy w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych warszawskiej kancelarii

Chociaż Kinga Duda stara się unikać prasowego rozgłosu i zabiera głos publicznie jedynie przy okazji kampanii prezydenckiej swojego taty, to opinia publiczna nie przestaje się nią interesować. Córka najważniejszej osoby w państwie nie jest wzorem do naśladowania w kwestii zdrowych nawyków.

Ostatnie zdjęcia Kingi Dudy po raz kolejny uwieczniły ją w sytuacji, gdy korzysta z chwili i pielęgnuje swój nikotynowy nałóg. Nie to jednak najbardziej zainteresowało w związku z fotografiami wykonanymi pod warszawskim sądem.

Warszawa: Kinga Duda sfotografowana pod sądem

Zrobione przez paparazzich zdjęcia Kingi Dudy uchwyciły ją w nieco bardziej codziennej stylizacji. Między innymi właśnie kwestia związana z jej ubiorem sprawiła, że pojawiło się wiele pytań dotyczących celu wizyty córki Andrzeja Dudy w sądzie przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie.

Chociaż córka głowy państwa miała na sobie spodnie w kratkę w eleganckim kroju, to dobrała do nich białe trampki. Nie wyglądała, jakby wypełniała obowiązki związane z pracą w kancelarii.

Towarzyszył jej funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa. Sama Kinga Duda nie musiała martwić się o to, że utknie w kolejce petentów chcących załatwić sprawę w instytucji. Córka Andrzeja Duda skorzystała bowiem z bocznego wejścia do budynku.

Po co Kinga Duda pojawiła się w sądzie?

W samym budynku Kinga Duda spędzić miała zdaniem portalu Pudelek ponad godzinę. Nie jest jasne, czy udała się tam prywatnie, czy służbowo. W przypadku, gdyby to pierwsza opcja była prawdziwa, mogą pojawić się kontrowersje z uprzywilejowaniem córki Andrzeja Dudy w codziennych sprawach, jakie załatwiać musi każdy z nas.

Tradycyjnie paparazzi dokumentujący wycieczki 25-letniej prawnik z Uniwersytetu Jagiellońskiego pokazali zdjęcia palącej Kingi Dudy. Oczywiste jest, że jako dorosła osoba może bez żadnych problemów pielęgnować nałóg nikotynowy, jednak jako córka prezydenta może borykać się z piętnowaniem w związku z pośrednią promocją palenia.

Nieustannie toczy się spór wokół nałogu córki prezydenta

Warto tutaj podkreślić, że córka Andrzeja Dudy nigdy nie zdecydowała się na samodzielne opublikowanie zdjęcia z papierosem. Wszystkie fotografie, gdzie widać, jak Kinga Duda pali, to zdjęcia paparazzich robiących je z zaskoczenia.

Nie umniejsza to jednak dyskusji dotyczącej tego, czy sama Kinga Duda nie powinna dla dobra wizerunku córki prezydenta zrezygnować z palenia, bądź nie robić tego w miejscach publicznych. Obecnie, jak zauważyć można na zdjęciach udostępnionych przez portal Pudelek, młoda prawniczka zrezygnowała z tradycyjnych papierosów i przestawiła się na najnowszą opcję, czyli podgrzewacz tytoni IQOS. 

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Burza po wywiadzie Moniki Pawłowskiej w TVN24. Internauci publikują zdjęcia

  • CBA przeszukuje dom syna Mariana Banasia

  • Konferencja Mateusza Morawieckiego. Jest decyzja ws. obostrzeń

Źródło: Pudelek

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

28-letni mężczyzna utopił się w czasie kąpieli w jeziorze w Boszkowie
Czytaj więcej >

Polska

Na autostradzie w okolicach Szczecina płonie czołg. Doszło do eksplozji
Czytaj więcej >

Polska

Wierzący antyszczepionkowcy próbują przekonać, że szczepienia są niebezpieczne. Odwołują się do Bożej Ochrony
Czytaj więcej >

Polska

Pożar w Nowej Białej. Spłonęły zabytkowe budynki
Czytaj więcej >

Polska

Rozpoczęto zbiórki na rzecz pogorzelców z Nowej Białej. Akcję ogłasza abp Jędraszewski
Czytaj więcej >

Polska

Tragedia na wsi. Nie żyje strażak
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]