wtv.pl > Zaginięcie

Zaginięcie

Toruń
10.11.2022 19:26 Toruń. Zaginął znany kucharz. Poszukiwanego nie widziano od 31 lipca

Toruń. Policja zgłosiła zaginięcie znanego miejscowego kucharza, Mariusza Wapińskiego. Mężczyzna 31 lipca wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Rodzina wyjaśnia, że cierpiał na depresję i mogło mu się coś stać. Jego problemy nasiliły się podczas pandemii, gdy obostrzenia objęły restaurację, w której pracował.

david-j-boozer-IaLhFtbjmpQ-unsplash
19.03.2022 09:20 Jadła mech i trawę. Zaginiona kobieta odnaleziona po sześciu miesiącach

Utah to bardzo popularny stan wśród wycieczkowiczów i alpinistów. Okolice Utah obfitują w przepiękne krajobrazy i unikatową przyrodę. To właśnie tam na trekking ponad pół roku temu wybrała się 47-letnia kobieta. Ślad po niej zaginął, a rodzina straciła nadzieję na odnalezienie jej żywej.25 listopada ubiegłego roku, na samotną wycieczkę wybrała się 47-letnia amerykanka, której imienia nie ujawniono. Bliscy kobiety zgłosili jej zaginięcie kilka dni później, lecz długie poszukiwania nie przyniosły żadnych rezultatów. Jedyną poszlaką był znaleziony kilka dni po jej zniknięciu samochód. Poza tym trop się urywał.

Madeline
19.03.2022 09:19 Madeleine McCann nie żyje? Są nowe dowody w sprawie. Główny podejrzany zabrał głos po raz pierwszy: “Poddajcie się”

Sprawa zaginięcia Madeleine McCann to jedno z najgłośniejszych dochodzeń tego typu w historii. W 2007 r. czteroletnia wówczas dziewczynka zniknęła w trakcie rodzinnych wakacji w Portugalii. Nie odnalazła się do dzisiaj. Jej zaginięciu towarzyszyły liczne kontrowersje i niejasności, jednakże niemieccy prokuratorzy twierdzą, że w końcu znaleźli dowody wobec głównego podejrzanego. Niestety według najnowszych ustaleń Madeleine nie żyje. Niemiecki tabloid “Bild” otrzymał list od podejrzanego, który po raz pierwszy zabrał głos w sprawie.Madeleine Beth McCann urodziła się 12 maja 2003 r. w Leicester w Anglii. W maju 2007 r. dziewczynka wraz z rodzicami wybrała się na wakacje do Praia Da Luz w Portugalii. 3 maja jej rodzice wybrali się wraz z przyjaciółmi na kolację i pozostawili dzieci w pokojach. Po powrocie odkryli, że Madeleine zniknęła.Wieloletnie śledztwo nie przyniosło rezultatów. Pojawiły się spekulacje, jakoby to rodzice Madeleine byli odpowiedzialni za jej zniknięcie. Teorie mówią, że mogli sprzedać córkę handlarzom ludzkim towarem, lub zatuszować jej śmierć w wyniku zaniedbania. Dzisiaj na światło dzienne wychodzą nowe fakty.>Madeleine McCann przed zaginięciem. Źródło: AFP PHOTO / METROPOLITAN POLICE

Piqsels
19.03.2022 09:11 Bielsko-Biała. Zaginął 76-letni grzybiarz. Odnalazł się po kilku godzinach

Bielsko-Biała. W niedzielę 76-latek wybrał się na grzybobranie i przepadł bez śladu. Szukała go rodzina, policjanci i strażnicy leśni. Finał ogromnej akcji poszukiwawczej okazał się szczęśliwy - po kilku godzinach grzybiarz odnalazł się.

Poznańska policja prosi o pomoc w odnalezieniu kobiety
19.03.2022 09:11 Poznań: policja poszukuje 76-letniej Barbary Czarnowskiej. Kobieta może mieć zaniki pamięci

76-letnia kobieta jechała autobusem i ślad po niej zaginął. Nagranie z monitoringu wskazuje ostatnie miejsce, gdzie widziano Barbarę Czarnkowską, mieszkankę Poznania. Policja publikuje jej zdjęcia i prosi o pomoc w odnalezieniu.Niebieska kurtka, jasna bluzka, białe sportowe buty oraz ciemne spodnie. Tak wyglądała Barbara Czarnkowska, gdy po raz ostatni zarejestrowały ją kamery.76-letnia mieszkanka Poznania poszukiwana jest przez policję. Rodzina straciła z nią kontakt, gdy ta 20 września wyszła z domu i do niego nie wróciła.