wtv.pl > Pko Bp

Pko Bp

Największy polski bank funkcjonujący już od 2004 rokuJest też jednym z największych, światowych przedsiębiorstw.

Pilne ostrzeżenie dla klientów PKO BP, otrzymują niebezpieczne SMS-y
19.03.2022 09:14 PKO BP ostrzega swoich klientów. Oszuści wysyłają wiadomości SMS i dzwonią, podając się za pracowników banku

- Oszuści chcą zdobyć Twoje poufne dane - ostrzega PKO BP. Klienci największego banku w Polsce znaleźli się na celowniku oszustów. Chwila nieuwagi i z konta znikną wszystkie twoje pieniądze. W ostatnim czasie na telefony masowo wysyłana jest wiadomość SMS. Przestępcy korzystają również z innych komunikatorów. Bank ujawnia najnowsze metody oszustów.Fałszywa domena PKO BP pojawiła się w sieci. Do złudzenia przypomina oryginalną stronę banku. Klienci największego polskiego banku są w ostatnim czasie bombardowani nowymi metodami oszustów. Przed pójściem spać zróbcie dobry uczynek i zgłoście tu: https://t.co/k1FhwcLBJZ tę fałszywą domenę @PKOBP ⚠️ https://ipko[.]us ⚠️Dzięki temu możecie uratować oszczędności kilku osób. pic.twitter.com/mzrUQ0f3ky— Niebezpiecznik (@niebezpiecznik) August 30, 2021 Dostałeś SMS-a od PKO BP? Bank ostrzega, że wiadomość prawdopodobnie nie pochodziła od nich.

bank pko bankomat
19.03.2022 08:59 PKO BP na celowniku oszustów. Klienci powinni zachować szczególną ostrożność

Klienci PKO BP trafili na celownik oszustów. Bank umieścił specjalny komunikat ujawniający, w jaki sposób działają przestępcy. Schemat jest zaskakująco prosty, w kilka sekund stracić możesz dosłownie wszystko.- W rzeczywistości oszuści chcą Cię okraść - ostrzega PKO BP. Nierozważny ruch może kosztować cię oszczędności życia.Bank PKO BP ostrzega swoich klientów przed zyskującą popularność wśród oszustów metodzie. Na celowniku złodziei znaleźli się ludzie, którzy wystawiają przedmioty na poratlach aukcyjnych.

wtv
19.03.2022 08:33 PKO BP wysłało dziś powiadomienie do wszystkich klientów. Ważne zmiany i instrukcje, jak korzystać z banku

Kryzys epidemiczny odcisnął swoje piętno na wielu aspektach naszego życia codziennego. Również instytucje finansowe są zobowiązane do przestrzegania wielu ważnych zasad. Główny Inspektorat Sanitarny wspólnie z Ministerstwem Zdrowia wydali zalecenia, których celem jest zabezpieczenie zdrowia klientów. Wydany komunikat został opublikowany na oficjalnej stronie internetowej PKO BP.

wtv
19.03.2022 08:32 PKO BP niespodziewanie wprowadza ważne zmiany. Pojawiła się całkowicie nowa funkcja

Bank PKO BP należy do jednych z najczęściej wybieranych przez Polaków i Polki. Okazuje się, że specjaliści odpowiedzialni za usprawnienie działalności bankowości mobilnej zdecydowali się na niespodziewany krok. Użytkownicy aplikacji iPKO mogą być zdziwieni, widząc nową opcję dostępną w ich telefonach. Krok ten jest jednak przemyślany.