wtv.pl

WTV.pl

PKO BP niespodziewanie wprowadza ważne zmiany. Pojawiła się całkowicie nowa funkcja

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Bank PKO BP należy do jednych z najczęściej wybieranych przez Polaków i Polki. Okazuje się, że specjaliści odpowiedzialni za usprawnienie działalności bankowości mobilnej zdecydowali się na niespodziewany krok. Użytkownicy aplikacji iPKO mogą być zdziwieni, widząc nową opcję dostępną w ich telefonach. Krok ten jest jednak przemyślany.

Klienci PKO BP z nową funkcją w aplikacji bankowej

PKO BP nie należy do wyjątków i wie, jak wielkim rynkiem są klienci korzystający jedynie z aplikacji dostępnych na telefony komórkowe. Dobrze stworzony produkt mobilny zdejmuje z oddziałów wiele obciążeń związanych z codziennym obsługiwaniem klientów. Do tej pory aplikacja iPKO dostępna dla klientów PKO BP pozwalała na wiele funkcji, gdzie podstawowymi było sprawdzenie stanu konta, czy wykonania przelewu. Po pewnym czasie do grona dostępnych usług dołączyła nawet możliwość zakupu biletu na komunikację miejską. Teraz ekscytacja u niektórych osób, planujących powiększanie swojego kapitału finansowego, sięgnąć może zenitu. PKO BP wprowadziło specjalne zmiany, aby ułatwić takim klientom operacje związane z bankowością.

PKO BP pozwoli na zakup obligacji państwowych przez aplikację mobilną

Osoby korzystające z usług PKO BP mogły zauważyć, że w iPKO pojawiła się zupełnie nowa opcja. Funkcja pozwala na natychmiastowe przeniesienie na stronę obligacjeskarbowe.pl i możliwia klientom banku ich zakup. Z racji, że logowanie do konta bankowego obwarowane jest szeregiem zabezpieczeń, nie będzie konieczne ponowne logowanie i potwierdzanie swojej tożsamości w momencie chęci zakupu obligacji. Jedno kliknięcie przeniesie nas wprost na stronę. Osoby zorientowane w obecnej sytuacji banków w kraju i na świecie wiedzą, że możliwość taka to spory ukłon w stronę klientów. Szczególnie doceniony zostanie on przez osoby szukające nowych sposobów na pomnażanie swoich oszczędności.

Aplikacja iPKO jest nieustannie ulepszana

Już przed wakacjami klienci PKO BP mogli cieszyć się zastosowaniem rozwiązań ułatwiających korzystanie z aplikacji. Zdecydowano się na wdrożenie techniki RWD, więc bez znaczenia jest, na jakim urządzeniu będziemy ją otwierać. Wielkość strony dostosuje się do wielkości wyświetlacza i zapewni najbardziej, jak się da, przejrzystą szatę graficzną. Dodanie opcji zakupu obligacji ucieszy zwłaszcza tych, którzy widząc niskie oprocentowanie lokat oferowanych przez PKO BP oraz inne banki czy nieistniejące praktycznie w ogóle oprocentowanie rachunków oszczędnościowych, szukają nowych sposób na pomnożenie zgromadzonego kapitału. Inwestycja przypadnie do gustu osobom stroniącym od ryzykownych kroków związanych z finansami. Warto przyjrzeć się tej opcji, dodanie ułatwionego dostępu do zakupu przez PKO BP może przysporzyć wielu nowych klientów na rynku. 

Źródło: Cashless

Tagi:

PKO BP

Podobne artykuły

Gospodarka

Jak znaleźć lokalne firmy z branży mediów i PR? Pomocna będzie baza firm. Zobacz dlaczego!
Czytaj więcej >

Gospodarka

GIF wycofało pilnie jeden z leków na receptę. Zainteresowane mogą być osoby cierpiące na psychiczne dolegliwości
Czytaj więcej >

Gospodarka

Pilna wiadomość premiera Morawieckiego. Zmiany w 500 plus
Czytaj więcej >

Gospodarka

Czy można wziąć kredyt gotówkowy na wkład własny?
Czytaj więcej >

Gospodarka

Zaczynają się kontrole pod CPK. Geodeci mogą wejść na waszą działkę i zapukać
Czytaj więcej >

Gospodarka

Turyści pokazują swoje paragony. Gofry i kawa w horrendalnych cenach, jest coraz drożej
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]