wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

PKO BP niespodziewanie wprowadza ważne zmiany. Pojawiła się całkowicie nowa funkcja

4 Października 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Bankowość mobilna to dla wielu klientów PKO BP najbardziej powszechna forma opłacania rachunków czy sprawdzania stanu konta. Bank postanowił wprowadzić tam znaczące zmiany i wiele osób, widząc nową opcję, może być co najmniej zaintryg

Bank PKO BP należy do jednych z najczęściej wybieranych przez Polaków i Polki. Okazuje się, że specjaliści odpowiedzialni za usprawnienie działalności bankowości mobilnej zdecydowali się na niespodziewany krok. Użytkownicy aplikacji iPKO mogą być zdziwieni, widząc nową opcję dostępną w ich telefonach. Krok ten jest jednak przemyślany.

Klienci PKO BP z nową funkcją w aplikacji bankowej

PKO BP nie należy do wyjątków i wie, jak wielkim rynkiem są klienci korzystający jedynie z aplikacji dostępnych na telefony komórkowe. Dobrze stworzony produkt mobilny zdejmuje z oddziałów wiele obciążeń związanych z codziennym obsługiwaniem klientów. Do tej pory aplikacja iPKO dostępna dla klientów PKO BP pozwalała na wiele funkcji, gdzie podstawowymi było sprawdzenie stanu konta, czy wykonania przelewu. Po pewnym czasie do grona dostępnych usług dołączyła nawet możliwość zakupu biletu na komunikację miejską. Teraz ekscytacja u niektórych osób, planujących powiększanie swojego kapitału finansowego, sięgnąć może zenitu. PKO BP wprowadziło specjalne zmiany, aby ułatwić takim klientom operacje związane z bankowością.

PKO BP pozwoli na zakup obligacji państwowych przez aplikację mobilną

Osoby korzystające z usług PKO BP mogły zauważyć, że w iPKO pojawiła się zupełnie nowa opcja. Funkcja pozwala na natychmiastowe przeniesienie na stronę obligacjeskarbowe.pl i możliwia klientom banku ich zakup. Z racji, że logowanie do konta bankowego obwarowane jest szeregiem zabezpieczeń, nie będzie konieczne ponowne logowanie i potwierdzanie swojej tożsamości w momencie chęci zakupu obligacji. Jedno kliknięcie przeniesie nas wprost na stronę. Osoby zorientowane w obecnej sytuacji banków w kraju i na świecie wiedzą, że możliwość taka to spory ukłon w stronę klientów. Szczególnie doceniony zostanie on przez osoby szukające nowych sposobów na pomnażanie swoich oszczędności.

Aplikacja iPKO jest nieustannie ulepszana

Już przed wakacjami klienci PKO BP mogli cieszyć się zastosowaniem rozwiązań ułatwiających korzystanie z aplikacji. Zdecydowano się na wdrożenie techniki RWD, więc bez znaczenia jest, na jakim urządzeniu będziemy ją otwierać. Wielkość strony dostosuje się do wielkości wyświetlacza i zapewni najbardziej, jak się da, przejrzystą szatę graficzną. Dodanie opcji zakupu obligacji ucieszy zwłaszcza tych, którzy widząc niskie oprocentowanie lokat oferowanych przez PKO BP oraz inne banki czy nieistniejące praktycznie w ogóle oprocentowanie rachunków oszczędnościowych, szukają nowych sposób na pomnożenie zgromadzonego kapitału. Inwestycja przypadnie do gustu osobom stroniącym od ryzykownych kroków związanych z finansami. Warto przyjrzeć się tej opcji, dodanie ułatwionego dostępu do zakupu przez PKO BP może przysporzyć wielu nowych klientów na rynku. 

Źródło: Cashless

Podobne artykuły

Zauważono, że 14. emerytura nie została wyszczególniona przez rząd w planie finansowym przekazanym do instytucji europejskich

Gospodarka

14. emerytura nie będzie wypłacana? Rząd tego nie przewidział?

Czytaj więcej >

Gospodarka

Zaczynają się kontrole pod CPK. Geodeci mogą wejść na waszą działkę i zapukać

Czytaj więcej >

Gospodarka

GIS ostrzega: Wykrycie bakterii Salmonella w partii sezamu łuskanego

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News - zdjęcie ilustracyjne

Gospodarka

Wszystkie sklepy zamknięte w niedziele niehandlowe? PiS szykuje nowelizację ustawy

Czytaj więcej >

Gospodarka

Rząd bierze się za emerytów. Zachęta do dłuższej praca pojawi się w KPO

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Gospodarka

Rekordowo wysoka waloryzacja emerytur i świadczenie bez podatku. Emeryci będą mieli się z czego cieszyć?

Czytaj więcej >