PKO BP. (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 27 Sierpnia 2020

PKO BP wysłało dziś powiadomienie do wszystkich klientów. Ważne zmiany i instrukcje, jak korzystać z banku

PKO BP w ostatnim czasie przedstawiło klientom ważny komunikat. Bank Polski wydał ważny apel, który dotyczy każdego interesanta. Chodzi o zasady bezpieczeństwa. Warto się zainteresować i przygotować. Czego należy spodziewać się tym razem?

Kryzys epidemiczny odcisnął swoje piętno na wielu aspektach naszego życia codziennego. Również instytucje finansowe są zobowiązane do przestrzegania wielu ważnych zasad. Główny Inspektorat Sanitarny wspólnie z Ministerstwem Zdrowia wydali zalecenia, których celem jest zabezpieczenie zdrowia klientów. Wydany komunikat został opublikowany na oficjalnej stronie internetowej PKO BP.

Powrót do szkół zostanie przesunięty? Wszyscy rodzice powinni wiedzieć, ważne zmiany w konkretnych szkołachPowrót do szkół zostanie przesunięty? Wszyscy rodzice powinni wiedzieć, ważne zmiany w konkretnych szkołachCzytaj dalej

PKO BP wydało ważny komunikat. Chodzi o bezpieczeństwo klientów

W dobie pandemii rządzący musieli podjąć wiele, często radykalnych decyzji. Noszenie maseczek i dystans społeczny od kilku miesięcy stanowią naszą codzienność. Zalecenia dotyczą też zakładów pracy. Jednym z nich jest PKO BP, które opublikowało ważną wiadomość na swojej stronie internetowej.

Kościół wydał niespodziewane stanowisko. Tadeusz Rydzyk weźmie sobie do serca?Kościół wydał niespodziewane stanowisko. Tadeusz Rydzyk weźmie sobie do serca?Czytaj dalej

Pracownicy Banku Polskiego zaapelowali, by z większości usług korzystać za pośrednictwem sieci. Wiele czynności można wykonać za pomocą bankowości mobilnej lub internetowej. "W związku z epidemią zadbaj o swoje bezpieczeństwo i ogranicz wizyty w naszych placówkach - przelewy i inne operacje zleć przez internet, z doradcą umów się na rozmowę wideo" - czytamy w komunikacie PKO BP.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe rewelacje o matce Kaczyńskich po latach ujawnione przez "SE". Nigdy wcześniej nieznana historia
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Minister zakażony koronawirusem. Od lat jest bliskim współpracownikiem prezydenta

PKO BP, jak każda instytucja finansowa, posiada własną infolinię. Każdy, kto ma pytania lub wątpliwości dotyczące komunikatu, może skontaktować się z pracownikami Banku Polskiego. Pamiętajmy, że środki bezpieczeństwa, choć uprzykrzają życie, nie powstały bez powodu. Bezpieczeństwo osób korzystających z usług banku jest priorytetowe dla kierownictwa PKO BP. Przestrzeganie zaleceń uchroni też pracowników instytucji.

PKO BP

PKO BP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Powrót do szkoły. W podstawówce odwołano apel, zamiast niego będzie msza w kościele
  2. Kaczyński powiedział, że PiS nigdy nie odda władzy? Słowa krążą w sieci
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasu

Źródło: [PKO BP]