wtv.pl > Zabrze

Zabrze

Miasto w Polsce

Stanisław "Leon" Sętkowski
19.03.2022 09:18 Miał spotkać się z Łukaszem Podolskim. Zmarł po wyjściu z klubu. Nie żyje Stanisław Sętkowski

Nie żyje legenda Górnika Zabrze, najbardziej znany kibic, Stanisław "Leon" Sętkowski. Zmarł we wtorek, gdy wracał z siedziby klubu. Niedługo miał ponownie spotkać się z Łukaszem Podolskim, który wracał do Polski po wieloletniej przerwie. Sętkowski miał 82 lata.

blok
19.03.2022 09:09 Zabrze. 2-latka spacerowała po parapecie otwartego okna. Matka była pijana

Zabrze. 2-letnia dziewczynka spacerowała po parapecie otwartego okna. W mieszkaniu spała pijana matka. Niebezpieczne zdarzenie zaobserwował świadek i niezwłocznie wezwał policję.

wtv
19.03.2022 08:23 Zabrze. Nie żyje 4-miesięczna dziewczynka. Prokuratura bada sprawę

W Zabrzu doszło do śmierci 4-miesięcznego dziecka, u którego stwierdzono przypadek tzw. sepsy piorunującejNa początku choroby dziecko było leczone przez lekarzy przez teleporadyProkuratura Rejonowa w Zabrzu ma zająć się wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności śmierci dzieckaDo Prokuratury w Zabrzu dotarły już materiały związane ze śmiercią 4-miesięcznego dziecka.

wtv
19.03.2022 08:22 W Zabrzu doszło do wybuchu. "Mężczyzna wyleciał przez okno"

W Zabrzu przy ul. Struzika doszło do wybuchu w budynku mieszkalnym.Straż pożarna musiała ewakuować mieszkańców - około 20 osób.Poszkodowane są dwie osoby - jedna osoba zasłabła, a jedna pod wpływem wybuchu wyleciała przez okno. W wyniku wybuchu doszło do pożaru, który opanował dużą część budynku.

wtv
19.03.2022 08:22 Ogromna eksplozja w Zabrzu. Policja wyjaśnia okoliczności wybuchu

Wczoraj w Zabrzu doszło do silnej eksplozji w jednym z 12-piętrowych bloków przy ul. StruzikaPrzyczyną ma być wybuch gazu w jednym z lokali na drugim piętrzePonad 30 rodzin zostało zmuszonych do spędzenia nocy poza domemDachu nad głową pozbawionych zostało ok. 30 rodzin mieszkających w bloku w Zabrzu.