wtv.pl > Policja Konin

Policja Konin

policja konin

ogródki
15.06.2022 02:02 Konin. Włamywacz zasnął w trakcie napadu. Był pod wpływem alkoholu

Konin. 22-letni mężczyzna postanowił włamać się do altany na ogródkach działkowych. Obudził się dopiero następnego dnia w towarzystwie policjantów. Okazało się, że z powodu upojenia alkoholowego usnął w trakcie napadu.

police-4261161 1280
19.03.2022 09:18 Konińscy policjanci użyli dronów do działań nad autostradą A2. Efekt przeszedł oczekiwania

Konińscy policjanci postanowili wykorzystać nowe możliwości techniczne w postaci dronów i w ten sposób łapać kierowców, którzy złamali prawo podczas jazdy. Łącznie dron zarejestrował 20 wykroczeń. Niektórzy zatrzymani nie dowierzali. Choć widzieli na niebie drona, nie sądzili, że ten w jakikolwiek sposób kontroluje ich prędkość.

Policja z Konina publikuje nagranie z wizerunkiem nieznanej kobiety, która podpaliła grób na cmentarzu
19.03.2022 09:14 Konin: starsza kobieta podejrzewana o podpalenie i zniszczenie grobu. Policja publikuje nagranie z cmentarza parafialnego

- Doszło do podpalenia i uszkodzenia płyty nagrobkowej - informuje policja z Konina (woj. wielkopolskie). Funkcjonariusze zdecydowali, że w ustaleniu personaliów podejrzanej kobiety pomogą Polacy. Nagranie, gdzie widać seniorkę podejrzewaną o dewastację na cmentarzu, pojawiło się w sieci.Siwe włosy związane z wysoki kok, okulary, niebieska albo fioletowa bluzka i torba oraz charakterystyczna torba w czerwoną kratę. To opis seniorki podejrzanej o akt wandalizmu na konińskim cmentarzu.Twarz podejrzewanej przez policję kobiety jest bardzo dobrze widoczna na opublikowanym nagraniu. Do tej pory nie wiadomo jednak, kim jest seniorka.

budzislaw-koscielny-cialo-mezczyzna-martwy-zarzuty-wiadomosci-east-news
19.03.2022 08:53 Obrażenia wielonarządowe przyczyną śmierci 49-latka z Budzisławia Kościelnego. Prokuratura postawiła zarzuty dwóm mężczyznom

W sobotę rano na chodniku pomiędzy domami w Budzisławiu Kościelnym (woj. wielkopolskie) znaleziono ciało 49-letniego mężczyzny. Prokuratura postawiła zarzuty dwóm towarzyszom zmarłego. Wiadomo, w jaki sposób zmarł 49-latek.Prokuratura chce, by 35-letni mężczyzna i 21-latek, którzy w piątek spędzali czas ze zmarłą 49-letnią ofiarą, odpowiedzieli za jego zabójstwo. Dowody mają świadczyć przeciwko nim.Zmarły to 49-letni mężczyzna mieszkający w pobliskim Nieborzynie w wielkopolskiej gminie Kleczew. Już na samym początku oględzin w sobotni poranek było jasne, że do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Wskazywały na to silne obrażenia głowy.