wtv.pl > Kamil Durczok

Kamil Durczok

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. Znany z programu "Fakty" TVN. Później zatrudniony w Polsat News. Oskarżany o molestowanie seksualne pracownic, jednak nigdy nie udowodniono zarzutów.

kamil durczok szpital
19.03.2022 08:49 Kamil Durczok w szpitalu, musiał mieć przetaczaną krew. Dziennikarz przekazał najnowsze informacje

Kilka ostatnich dni Kamil Durczok spędził w szpitalu. Były dziennikarz TVN przekazał, że konieczny okazał się zabieg przetoczenia krwi. Po przeszło tygodniu Durczok poinformował o szczegółach stanu swojego zdrowia.W piątek 21 maja na Twitterze Kamila Durczoka pojawił się wpis, w którym poinformowano, że była twarz takich stacji jak TVP, Polsat News czy wspomniany TVN trafiła do szpitala.

wtv
19.03.2022 08:27 Kamil Durczok zapowiada pozew, opublikował mocny wpis. "Zacznij się bać"

13 stycznia na antenie TVP i TVP miała miejsce premiera "Taśm Amber Gold"Autor materiału, Sylwester Latkowski odwoływał się do Kamila Durczoka, który miał spotykać się z osobami należącymi do "małej Sycylii"Były dziennikarz otwarcie zapowiedział pozwanie reżysera. "A Ty, kryminalisto, zacznij się bać" - czytamy we wpisie"Szukam kancelarii, która pro publico bono, poprowadzi sprawę przeciwko Latkowskiemu. Z 212 kk. A może i więcej. To niebywałe, co Kurwizja wypuściła wczoraj. A Ty, kryminalisto, zacznij się bać" - czytamy we wpisie Kamila Durczoka. Szukam kancelarii, która pro publico bono, poprowadzi sprawę przeciwko Latkowskiemu. Z 212 kk. A może i więcej. To niebywałe, co #Kurwizja wypuściła wczoraj. A Ty, kryminalisto, zacznij się bać.— Kamil Durczok (@durczokk) January 14, 2021

Kamil Durczok i dziwny filmik
19.03.2022 08:15 Kamil Durczok opublikował nagranie w środku nocy. O co chodzi?

Rozrywki, jakim poddał się Kamil Durczok niejednego doprowadzić mogłyby do bezsenności.