wtv.pl
Kamil Durczok i dziwny filmik

East News/Marcin Smulczynski, instagram.com/kamildurczok_official

Kamil Durczok opublikował nagranie w środku nocy. O co chodzi?

16 Marca 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Kamil Durczok o bardzo późnej godzinie zamieścił na swoim Instagramie nagranie opatrzone wulgarnym opisem, w którym dziennikarz przyznał, że nie ma pojęcia, która jest godzina. Powód takiej sytuacji był jednak o wiele bardziej

Rozrywki, jakim poddał się Kamil Durczok niejednego doprowadzić mogłyby do bezsenności. 

Kamil Durczok nie śpi 

Fani dziennikarza, obecnego w polskich mediach już od 1991 r. z pewnością byli zdziwieni, gdy w środku nocy na jego Instagramie pojawił się tajemniczy filmik, z jeszcze bardziej zagadkowym opisem. Kamil Durczok postanowił bowiem podzielić się ze swoimi miłośnikami informacjami o tym, co robi, gdy nie śpi w nocy. 

Na zamieszczonym nagraniu możemy zauważyć, że dawny prowadzący "Faktów" leży na łóżku ze swoim psem. Tuż przed nim stoi monitor, na którym wyświetlany jest film. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie opis, w którym Kamil Durczok sugeruje, że nie wie, która jest godzina

Jest nad ranem. Albo w środku nocy. W du*ie to mam. Lubię Was. Oglądamy dobry film o dobrych ludziach - napisał dziennikarz. 

Ciąg krótkich zdań, w tym "Lubię Was" wydające się nie mieć żadnego związku z wcześniejszą i późniejszą częścią wypowiedzi z pewnością mogło zaniepokoić fanów Kamila Durczoka. Powód bezsennej nocy okazał się jednak znacznie bardziej zrozumiały, niż można było przypuszczać. 

Fascynacja serialem 

Na ekranie monitora dziennikarza widzimy wszak fragment serialu "Szpital New Amsterdam", dostępnego chociażby w serwisie Netflix. Cieszące się ogromną popularnością medyczne show okazało się na tyle wciągnąć Kamila Durczoka, że ten stracił rachubę czasu

Nic dziwnego, że były redaktor naczelny "Faktów" szuka ucieczki od realnych problemów w telewizyjnej rozrywce. Na przestrzeni ostatnich lat, dziennikarz zdążył kilkukrotnie znaleźć się w poważnych tarapatach. W 2015 r. stał się bohaterem artykułów tygodnika "Wprost", w którym zarzucano mu m.in. mobbing i molestowanie. W wyniku podejrzeń, Kamil Durczok utracił pracę w TVN. 

Jeszcze w lipcu ubiegłego roku dziennikarz w rozmowie z Wirtualnymi Mediami zapowiadał powstanie nowego autorskiego projektu, który prawdopodobnie miał mu zapewnić powrót do medialnego mainstreamu. Na zapowiedziach wszystko się jednak zakończyło. 

Najwyraźniej Kamil Durczok ceni sobie swoją obecną drogę zawodową, o czym świadczyć może opis profilu instagramowego, na który się zdecydował. 

Wolny, niezależny, irytujący. Kiedyś @radiokatowice @polskieradio #tvp @radio_rmffm @faktytvn i @polsatnews.pl Dziś #freedom #liberty #liberation - czytamy na Instagramie dziennikarza. 

Źródło: pomponik.pl, instagram.com, wirtualnemedia.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Koronasceptyk wulgarnie obraził ratowników medycznych. 2 tygodnie później zmarł na COVID-19

  • Biskupi stworzyli "łańcuch eucharystyczny". Nagłaśniają specjalną akcję Kościoła

  • Zapowiedziana kontrola. "Pan Bóg daje Obajtkowi pieniądze niewiadomego pochodzenia"

Paweł SekmistrzAutor

Z wykształcenia polonista; miłośnik kina, tego dobrego i tego złego. Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >