wtv.pl
Kamil Durczok i dziwny filmik

East News/Marcin Smulczynski, instagram.com/kamildurczok_official

Kamil Durczok opublikował nagranie w środku nocy. O co chodzi?

16 Marca 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Kamil Durczok o bardzo późnej godzinie zamieścił na swoim Instagramie nagranie opatrzone wulgarnym opisem, w którym dziennikarz przyznał, że nie ma pojęcia, która jest godzina. Powód takiej sytuacji był jednak o wiele bardziej

Rozrywki, jakim poddał się Kamil Durczok niejednego doprowadzić mogłyby do bezsenności. 

Kamil Durczok nie śpi 

Fani dziennikarza, obecnego w polskich mediach już od 1991 r. z pewnością byli zdziwieni, gdy w środku nocy na jego Instagramie pojawił się tajemniczy filmik, z jeszcze bardziej zagadkowym opisem. Kamil Durczok postanowił bowiem podzielić się ze swoimi miłośnikami informacjami o tym, co robi, gdy nie śpi w nocy. 

Na zamieszczonym nagraniu możemy zauważyć, że dawny prowadzący "Faktów" leży na łóżku ze swoim psem. Tuż przed nim stoi monitor, na którym wyświetlany jest film. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie opis, w którym Kamil Durczok sugeruje, że nie wie, która jest godzina

Jest nad ranem. Albo w środku nocy. W du*ie to mam. Lubię Was. Oglądamy dobry film o dobrych ludziach - napisał dziennikarz. 

Ciąg krótkich zdań, w tym "Lubię Was" wydające się nie mieć żadnego związku z wcześniejszą i późniejszą częścią wypowiedzi z pewnością mogło zaniepokoić fanów Kamila Durczoka. Powód bezsennej nocy okazał się jednak znacznie bardziej zrozumiały, niż można było przypuszczać. 

Fascynacja serialem 

Na ekranie monitora dziennikarza widzimy wszak fragment serialu "Szpital New Amsterdam", dostępnego chociażby w serwisie Netflix. Cieszące się ogromną popularnością medyczne show okazało się na tyle wciągnąć Kamila Durczoka, że ten stracił rachubę czasu

Nic dziwnego, że były redaktor naczelny "Faktów" szuka ucieczki od realnych problemów w telewizyjnej rozrywce. Na przestrzeni ostatnich lat, dziennikarz zdążył kilkukrotnie znaleźć się w poważnych tarapatach. W 2015 r. stał się bohaterem artykułów tygodnika "Wprost", w którym zarzucano mu m.in. mobbing i molestowanie. W wyniku podejrzeń, Kamil Durczok utracił pracę w TVN. 

Jeszcze w lipcu ubiegłego roku dziennikarz w rozmowie z Wirtualnymi Mediami zapowiadał powstanie nowego autorskiego projektu, który prawdopodobnie miał mu zapewnić powrót do medialnego mainstreamu. Na zapowiedziach wszystko się jednak zakończyło. 

Najwyraźniej Kamil Durczok ceni sobie swoją obecną drogę zawodową, o czym świadczyć może opis profilu instagramowego, na który się zdecydował. 

Wolny, niezależny, irytujący. Kiedyś @radiokatowice @polskieradio #tvp @radio_rmffm @faktytvn i @polsatnews.pl Dziś #freedom #liberty #liberation - czytamy na Instagramie dziennikarza. 

Źródło: pomponik.pl, instagram.com, wirtualnemedia.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >