wtv.pl > Dance Dance Dance

Dance Dance Dance

program rozrywkowy

Roksana Węgiel
19.03.2022 09:20 Występ Roksany Węgiel w "Dance Dance Dance" miał sprowokować zażalenia widzów TVP

TVP musi zmierzyć się z falą krytyki po ostatnim występie Roksany Węgiel w programie „Dance Dance Dance”. Choreografia, którą w ostatnim odcinku zaprezentowała młoda wokalistka, miała oburzyć widzów - za dużo było w niej dla nich nagości oraz sugestywnych ruchów. To nie pierwsze kontrowersje związane z tą edycją. Wcześniej na szali znajdował się m.in. tęczowy makijaż Węgiel, a także wypowiedzi Agustina Egurroli.

Ola Nowak w "Dance Dance Dance"
19.03.2022 08:46 "Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Uczestniczka "Dance Dance Dance" twierdzi, że celowo próbowano doprowadzić ją do łez. Program taneczny "Dance Dance Dance" emitowany w TVP budzi coraz więcej kontrowersji. Sprawie nie pomagają ostatnie wypowiedzi jednej z uczestniczek, Oli Nowak, która po odejściu z show postanowiła w mocnych słowach skomentować produkcję, zarzucając jej manipulację przy montażu i niewłaściwe zachowanie członków jury.

Roksana Węgiel
19.03.2022 08:46 Roksana Węgiel zdyscyplinowana przez TVP? Zdjęcia mówią same za siebie

Roksana Węgiel w „Dance Dance Dance” jest ciągle na cenzurowanym. Ostatnio widzowie twierdzili, że proponowane choreografie nie są odpowiednie dla nastolatki ze względu na wiek, a teraz wokalistka ocenzurowała na swoim Instagramie tęczowy makijaż, w którym miała wystąpić w odcinku. Odcinek programu zaskoczył jednak wszystkich. Już wcześniej pojawiały się głosy, że będzie musiała to zrobić ze względu na brak chęci TVP do angażowania młodej gwiazdy w polityczne spory.