wtv.pl > TV > Występ Roksany Węgiel w "Dance Dance Dance" miał sprowokować zażalenia widzów TVP
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 09:20

Występ Roksany Węgiel w "Dance Dance Dance" miał sprowokować zażalenia widzów TVP

Roksana Węgiel
(screen) Youtube/Dance Dance Dance TVP

TVP musi zmierzyć się z falą krytyki po ostatnim występie Roksany Węgiel w programie „Dance Dance Dance”. Choreografia, którą w ostatnim odcinku zaprezentowała młoda wokalistka, miała oburzyć widzów - za dużo było w niej dla nich nagości oraz sugestywnych ruchów. To nie pierwsze kontrowersje związane z tą edycją.

Wcześniej na szali znajdował się m.in. tęczowy makijaż Węgiel, a także wypowiedzi Agustina Egurroli.

Choreografia Roksany Węgiel zbyt wyzywająca? Kłopoty w „Dance Dance Dance” TVP

Po raz kolejny w tej edycji „Dance Dance Dance” pojawiły się problematyczne kwestie dla TVP. Tym razem poszło o choreografię Roksany Węgiel do piosenek Britney Spears. Według doniesień informatora Pudelka oraz komentujących internautów, taniec zawierał zbyt wiele elementów kontrowersyjnych.

Problem miałby leżeć w ruchach i pozach młodej wokalistki. Nie do końca chodziło jednak o wyuzdanie - wcześniej w tańcu na rurze wraz z innymi tancerkami pokazywała się Anna Matysiak. Głównym zastrzeżeniem był wiek Węgiel.

Roksana Węgiel wciąż znana jest bardziej jako dziecięca gwiazda, głównie dzięki swojemu zwycięstwu w Eurowizji Junior. Młoda piosenkarka urodziła się w 2005 roku i w styczniu tego roku ukończyła 16 lat. Dla wielu osób wciąż pozostaje więc dzieckiem.

Problemem okazał się również układ do piosenki „Revolution”, w którym wystąpiły Węgiel i jej koleżanka, Oliwia Górniak. Według informatora Pudelka, składano po nim skargi na zbyt ostry makijaż u dziewcząt oraz tapirowanie włosów.

Roksana Węgiel nie ma szczęścia do tej edycji

Zdaje się, że Węgiel nie ma szczęścia do najnowszej edycji „Dance Dance Dance” - narzekano już na jej występy w szpilkach oraz ocenzurowano tęczowy makijaż, by nie włączać wokalistki w polityczne spory.

Często dostaje jej się również od Agustina Egurroli, ale juror zdaje się być szorstki i wymagający dla wszystkich uczestników programu. Zdaje się więc, że nie to jest największym problemem serii, a prześladujące ten sezon uwagi dotyczące wieku niektórych uczestników. Może się okazać, że w następnych edycjach młodsi niż 18 lat po prostu nie wystąpią.

Na kwestię niedopasowania choreografii do wieku tancerek zwracali również uwagę internauci. Pisali, że to nie jest czas na taniec na szpilkach oraz pytali, czy takie układy powinny w ogóle być tańczone przez nastolatkę. Zobaczymy, w jaki sposób TVP zareaguje na te doniesienia i czy Węgiel otrzyma bardziej dziecięce choreografie do wytańczenia.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [pudelek.pl]

Powiązane