wtv.pl
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

East News/Tricolors

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Program taneczny "Dance Dance Dance" emitowany w TVP budzi coraz więcej kontrowersji. Sprawie nie pomagają ostatnie wypowiedzi jednej z uczestniczek, Oli Nowak, która po odejściu z show postanowiła w mocnych słowach skomentować produkcję, zarzucając jej manipulację przy montażu i niewłaściwe zachowanie członków jury.

Uczestniczka "Dance Dance Dance" twierdzi, że celowo próbowano doprowadzić ją do łez.

Kontrowersje w "Dance Dance Dance"

Trzecia edycja "Dance Dance Dance" od samego początku budziła ogromne emocje - na początku rezygnacja z kontynuowania współpracy produkcji z Anną Muchą, później decyzja o obsadzeniu w jury Joanny Jędrzejczyk oraz znanego z programów TVN Agustina Egurroli.

Bez kontrowersji nie obyło się również w ostatnim odcinku show. Jeszcze przed emisją programu, w internecie pojawiły się pogłoski, że TVP zamierza "ocenzurować" występ Roksany Węgiel, z powodu jej charakteryzacji w kolorach tęczy.

Jacek Starościak

Nie żyje były prezydent Gdańska. Jacek Starościak miał 73 lata

CZYTAJ DALEJ


Atmosferę podgrzać postanowiła jednak Ola Nowak, influencerka, która odpadła w ostatnim odcinku "Dance Dance Dance". Uczestniczka show mocno skrytykowała produkcję programu, zarzucając jej dopuszczanie się manipulacji w montażu.

- Oni to sobie wzięli, wmontowali, gdzie im pasowało - mówiła o swoich reakcjach na oceny jury w instagramowej relacji - Chcieli przedstawić taki mój obraz. Cokolwiek bym powiedziała, jakąkolwiek minę bym zrobiła, narracja miała być taka i taką też zrobili - dodała.

Krytyka części jury

Ola Nowak skarżyła się na swoim Instagramie na skład jury, który udzielał opinii na temat jej ostatnich występów w programie "Dance Dance Dance". Jej zdaniem zachowanie jurorów miało celowo wywołać w niej negatywe uczucia.- W moją stronę poleciały takie pociski - mówiła uczestniczka - Że zlekceważyłam tym tańcem Damiana, widzów, że przeze mnie odpadniemy, że zawiodłam wszystkich… Ja stoję i w duchu myślałam - Ola, nie popłacz się.

W przeciwieństwie do Joanny Jędrzejczyk i Agustina Egurroli, influencerka w wyjątkowo ciepłych słowach wypowiedziała się na temat trzeciej członkini jury, Idy Nowakowskiej. Jej zdaniem jako jedyna potrafiła zachować się na poziomie.

- Ida naprawdę miała bardzo duże wyczucie i potrafi powiedzieć swoją opinię zawsze w dobry sposób i widzi emocje, jakie towarzyszą drugiemu człowiekowi - oceniła Ola Nowak - Zresztą sama była kiedyś uczestnikiem programu, więc może się trochę utożsamić. I te jej opinie zawsze są takie, że naprawdę można z nich coś wyciągnąć - dodała influencerka.

W finałowym odcinku trzeciej edycji "Dance Dance Dance" pojawią się dwie pary: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak. O tym, kto zwycięży, dowiemy się już 14 maja.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Pudelek.pl, Instagram.com

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler pokazała piękne zdjęcie z drugiej ciąży. Dziecko niestety zmarło

Czytaj więcej >