wtv.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Roksana Węgiel zdyscyplinowana przez TVP? Zdjęcia mówią same za siebie

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Roksana Węgiel w „Dance Dance Dance” jest ciągle na cenzurowanym. Ostatnio widzowie twierdzili, że proponowane choreografie nie są odpowiednie dla nastolatki ze względu na wiek, a teraz wokalistka ocenzurowała na swoim Instagramie tęczowy makijaż, w którym miała wystąpić w odcinku. Odcinek programu zaskoczył jednak wszystkich.

Już wcześniej pojawiały się głosy, że będzie musiała to zrobić ze względu na brak chęci TVP do angażowania młodej gwiazdy w polityczne spory.

Czy Roksana Węgiel miała ocenzurować swój tęczowy makijaż?

W zapowiedzi siódmego odcinka „Dance Dance Dance” pojawiła się informacja, że Roksana Węgiel zatańczy do utworu Sii „The Greatest”, który artystka poświęciła pamięci osób zmarłych w wyniku zamachu na gejowski klub w Orlando.

Tańcząca w klipie Maddie Ziegler, muza Sii, miała na twarzy namalowane tęczowe paski, które miały symbolizować łzy po osobach LGBT, które straciły wówczas życie. W podobnej stylistyce miała wystąpić również Węgiel. Nie wszyscy byli jednak z tego faktu zadowoleni.

Niektórzy informatorzy twierdzili, że makijaż wokalistki zostanie ocenzurowany ze względu na to, że władze telewizji nie chciały angażować nastolatki w walkę polityczną. Zastanawiano się, czy rzeczywiście uczestniczka wystąpi w programie bez makijażu lub w jego przerobionej wersji.

Paweł PawL Tomczyk

Nie żyje znany, polski muzyk "PawL". Niedługo później zmarł jego brat

CZYTAJ DALEJ

Oliwy do ognia dodał fakt, że na niedługo przed odcinkiem młoda gwiazda wrzuciła na Instagrama serię zdjęć z nagrań „Dance Dance Dance”. Na części z nich wystąpiła w sepii lub czerni i bieli. Fani podejrzewali, że miała za zadanie ocenzurować kolory tęczy na swojej twarzy przed wypuszczeniem odcinka.

TVP nie ocenzurowało makijażu

Ku zaskoczeniu wielu fanów, telewizja publiczna zdecydowała się jednak pokazać makijaż w pełnej okazałości i oddać hołd temu, co działo się na klipach Sii. W dodatku Węgiel mogła zaliczyć ten występ do bardzo udanych - Agustin Egurrola, który słynie w programie z ciętych wypowiedzi, bardzo pochwalił Węgiel za taniec.

Egurolla stwierdził, że był to najlepszy występ w tej edycji „Dance Dance Dance” i że być może nie doczeka się lepszego. Przyznał, że to z pewnością był dzień Węgiel.

Burza medialna, której tak bardzo miało obawiać się TVP według relacji Pudelka, dotyczyła więc głównie samego faktu nakręcanej informacji o wymazaniu niektórych elementów. Zwiększyło to również zainteresowanie najnowszym odcinkiem, który z pewnością będzie komentowany szerzej niż jedynie w gronie fanów.

To dobry dzień dla symboli LGBT - swój coming out zaliczył dziś Andrzej Piaseczny, który w rozmowie z Radiem Zet przyznał, że jest gejem.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [pudelek.pl]

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >