wtv.pl > TV > Ostatni, poruszający wpis na profilu Rafała Poniatowskiego
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 08:47

Ostatni, poruszający wpis na profilu Rafała Poniatowskiego

nie żyje rafał poniatowski
(zdj. ilustracyjne) Flickr.com/Dhruvaraj S

Na profilu zmarłego w minioną sobotę dziennikarza TVN24 Rafała Poniatowskiego pojawił się ostatni wpis, podpisany przez rodzinę reportera. "Nie wiemy jak żyć bez Ciebie, ale obiecaliśmy Ci, że dla Ciebie będziemy szczęśliwi".

15 maja media obiegła wiadomość o śmierci wieloletniego reportera stacji TVN oraz TVN24 Rafała Poniatowskiego. Dziennikarz odszedł po długiej walce z chorobą nowotworową. Miał 48 lat.

Współpracownicy Poniatowskiego wspominali go jako cichego, choć zawsze uśmiechniętego człowieka. W licznych wypowiedziach podkreślano ponadto jego ogromny profesjonalizm.

Pożegnanie na antenie TVN24

Zmarłego pożegnano na antenie TVN24. – Zawsze jesteśmy z państwem szczerzy, więc powiem najszczerzej, jak potrafię. [...] to jest dla nas trudny dzień i chcemy się z państwem tym podzielić – przekazała prowadząca serwis informacyjny Anna Seremak.

We wzruszającej rozmowie, w trakcie której nie zabrakło łez, udział wzięli ponadto wieloletni redakcyjni koledzy Poniatowskiego: Brygida GrysiakAgata AdamekMałgorzata Telmińska, Paweł Łukasik, a także Arkadiusz Wierzuk.

Wiadomo było, że jest bardzo, bardzo źle i że tym razem już chyba się nie uda – wspominano na antenie, wracając myślami do nagłego nawrotu choroby dziennikarza.

Mimo znacznych trudności z widzeniem Rafał Poniatowski przekonywał jednak, że jego samopoczucie jest lepsze niż zajmujących się nim doktorów.

Poniat to człowiek prawdziwy do kości, mądry, spokojny, dobry. Pustka po Rafale to jest taki lej po bombie – usłyszeliśmy na antenie TVN24.

Śmierć Rafała Poniatowskiego. Ostatni wpis na profilu dziennikarza

Wkrótce w mediach społecznościowych Poniatowskiego pojawił się ostatni wpis, podpisany przez bliskich zmarłego.

Kochamy Cię na zawsze..., czytamy na Twitterze. Nie wiemy jak żyć bez Ciebie, ale obiecaliśmy Ci, że dla Ciebie będziemy szczęśliwi.

Post na profilu Rafała Poniatowskiego skomentowali dziennikarze, którzy mieli okazję spotkać go na zawodowej drodze. Kilka słów do rodziny reportera skierował choćby Tomasz Lis.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: TVN24 | Twitter

Tagi: TVN TVN24
Powiązane