wtv.pl

East News/Tricolors

Rafał Brzozowski nie wystąpi na Eurowizji? "Czekamy na wyniki testów"

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Po wczorajszych doniesieniach o koronawirusie w "eurowizyjnej ekipie" Rafała Brzozowskiego cała Polska wstrzymała oddech. Teraz głos w sprawie postanowił zabrać sam zainteresowany. Jak twierdzi, czuje się świetnie.

Występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji wciąż jest zagrożony.

Koronawirus w ekipie Rafała Brzozowskiego

To były wyjątkowo wstrząsające wiadomości. W mediach pojawiły się wczoraj doniesienia na temat możliwości odwołania występu polskiego reprezentanta podczas konkursu piosenki Eurowizji.

Powodem miało być wykrycie koronawirusa u jednego z członków ekipy polskiego piosenkarza. Zgodnie z procedurą obowiązującą podczas turnieju, wszystkie osoby, które miały styczność z osobą zakażoną, muszą udać się na 5-dniową izolację.

Oznacza to, że Rafał Brzozowski na pewno nie będzie mógł wziąć udziału w dzisiejszym koncercie otwarcia tegorocznego konkursu. Sam zainteresowany bardzo żałuje, że doszło do takiej sytuacji.

- Nie będę mógł, niestety, uczestniczyć w ceremonii otwarcia i we wspaniałej imprezie, na którą czekałem i liczyłem - powiedział wokalista w swoim oświadczeniu - Ale podobno będzie jakaś możliwość połączenia się ze mną, więc bądźcie czujni - zachęcał fanów.

Co dalej z "The Ride"?

Doprowadzę to do końca. Podejmę walkę, sprawię, że wszystko będzie dobrze - śpiewa Rafał Brzozowski w piosence "The Ride", z którą stanąć ma do walki o tytuł najlepszego utworu podczas tegorocznej Eurowizji. Optymistycznego podejścia nie brakuje wokaliście również teraz, gdy jego występ stoi pod znakiem zapytania.

- Wysyłajcie dobrą energię. Pozdrowienia z Rotterdamu - zwracał się do swoich odbiorców w materiale wideo.

Rafał Brzozowski podkreślił, że czuje się bardzo dobrze, podobnie jak i reszta polskiej ekipy, również osoba, która przechodzi zakażenie. Wokalista zaznaczył, że nie jest to jeden z występujących na scenie tancerzy.

- Czekamy na wyniki testów PCR, my mieliśmy te testy negatywne, ja czuję się świetnie, tancerze czują się świetnie, część ekipy również, nawet osoba zarażona czuje się bardzo dobrze, no ale bezpieczeństwo jest tutaj najważniejsze w tym wszystkim - powiedział artysta.

W przypadku, gdyby do czwartkowego półfinału Rafał Brzozowski otrzymał wynik pozytywny w teście PCR, podczas konkursu wyemitowane zostanie nagranie "The Ride", nagrane wcześniej w studiu.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected] Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Onet.pl, Facebook.com

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Grzegorz Hyży komentuje wpis Mai Hyży. "Jestem wstrząśnięty i zasmucony treścią tego kłamliwego i oszczerczego wpisu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Powód śmierci serialowego porucznika Borewicza doprowadza do łez. Nie każdy wiedział, co się stało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sylwia Grzeszczak opowiedziała o ciężkiej sytuacji z dzieciństwa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sylwia Wysocka, gwiazda polskich seriali, trafiła do szpitala. Została dotkliwie pobita
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anita Werner podzieliła się trudnymi wspomnieniami związanymi z chorobą mamy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje rysownik Tomasz Wiater. Współpracował z Tygodnikiem NIE
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Z wykształcenia polonista; miłośnik kina, tego dobrego i tego złego. Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]