wtv.pl > Gwiazdy > Rafał Brzozowski nie wystąpi na Eurowizji? "Czekamy na wyniki testów"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:47

Rafał Brzozowski nie wystąpi na Eurowizji? "Czekamy na wyniki testów"

Rafał Brzozowski może mieć problem
East News/Tricolors

Po wczorajszych doniesieniach o koronawirusie w "eurowizyjnej ekipie" Rafała Brzozowskiego cała Polska wstrzymała oddech. Teraz głos w sprawie postanowił zabrać sam zainteresowany. Jak twierdzi, czuje się świetnie.

Występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji wciąż jest zagrożony.

Koronawirus w ekipie Rafała Brzozowskiego

To były wyjątkowo wstrząsające wiadomości. W mediach pojawiły się wczoraj doniesienia na temat możliwości odwołania występu polskiego reprezentanta podczas konkursu piosenki Eurowizji.

Co dalej z "The Ride"?

Doprowadzę to do końca. Podejmę walkę, sprawię, że wszystko będzie dobrze - śpiewa Rafał Brzozowski w piosence "The Ride", z którą stanąć ma do walki o tytuł najlepszego utworu podczas tegorocznej Eurowizji. Optymistycznego podejścia nie brakuje wokaliście również teraz, gdy jego występ stoi pod znakiem zapytania.

- Wysyłajcie dobrą energię. Pozdrowienia z Rotterdamu - zwracał się do swoich odbiorców w materiale wideo.

Rafał Brzozowski podkreślił, że czuje się bardzo dobrze, podobnie jak i reszta polskiej ekipy, również osoba, która przechodzi zakażenie. Wokalista zaznaczył, że nie jest to jeden z występujących na scenie tancerzy.

- Czekamy na wyniki testów PCR, my mieliśmy te testy negatywne, ja czuję się świetnie, tancerze czują się świetnie, część ekipy również, nawet osoba zarażona czuje się bardzo dobrze, no ale bezpieczeństwo jest tutaj najważniejsze w tym wszystkim - powiedział artysta.

W przypadku, gdyby do czwartkowego półfinału Rafał Brzozowski otrzymał wynik pozytywny w teście PCR, podczas konkursu wyemitowane zostanie nagranie "The Ride", nagrane wcześniej w studiu.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Onet.pl, Facebook.com

Powiązane