wtv.pl
Na antenie TVN24 żegnano zmarłego Rafała Poniatowskiego

screen TVN24

Dziennikarki nie wytrzymały napięcia. Popłakały się na wizji żegnając kolegę Rafała Poniatowskiego

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Wczoraj przekazano informacje o śmierci Rafała Poniatowskiego, dziennikarza TVN24. Koleżanki i koledzy na antenie wspominali zmarłego współpracownika. W pewnym momencie emocje wzięły górę i pojawiły się łzy. Odejście reportera wywołało nie tylko ogromne niedowierzanie, ale również wielki smutek.

W sobotę widzowie TVN24 dowiedzieli się, że nie żyje Rafał Poniatowski. Natychmiast pojawiły się wspomnienia kolegów i koleżanek zmarłego reportera.

Nie ulega wątpliwości, iż Rafał Poniatowski był ważną częścią zespołu TVN24 widoczną na co dzień na ekranach telewizorów. Doceniano nie tylko jego podejście do wykonywanej pracy, ale również to, co reprezentował sobą jako człowiek.

Emocjonalne pożegnanie Rafała Poniatowskiego na antenie TVN24

Słowa, jakie padły z ust koleżanek i kolegów Rafała Poniatowskiego na antenie TVN24 były bardzo poruszające. Wczoraj nikt nie starał się ukryć się swoich emocji.

Niestety odczucia dziennikarzy nie należały do pozytywnych. Przyszło im pożegnać się z bliskim współpracownikiem, który w TVN24 był dosłownie od zawsze.

Syn Krzysztofa Krawczyka

Pierwsza żona Krawczyka o jego synu: Trzeba pomóc temu dziecku

CZYTAJ DALEJ

Prowadząca program Anna Seremak z drżącym głosem przekazała, iż nie jest dobry dzień dla osób związanych z TVN24. — Zawsze jesteśmy z państwem szczerzy, więc powiem najszczerzej, jak potrafię. [...] to jest dla nas trudny dzień i chcemy się z państwem tym podzielić — przekazywała Anna Seremak.

W rozmowie na temat Rafała Poniatowskiego brali udział: Brygida Grysiak, Paweł Łukasik, Agata Adamek, Małgorzata Telmińska oraz Arkadiusz Wierzuk. Nikt nie ukrywał, że śmierć Rafała Poniatowskiego jest trudnym momentem.

Agata Adamek wyznała, że jest pewna, iż kolega nie chciałby, by dziś po nim płakano, ale „musi nam to wybaczyć”. Dziennikarki biorące udział w rozmowie na antenie TVN24 nie były w stanie ukryć emocji wyczuwalnych w tonie głosu.

Nie zabrakło również łez. W pewnym momencie popłynęły one po policzkach koleżanek Rafała Poniatowskiego. Konieczność pożegnania się z bliskim kolegą na oczach tysięcy widzów TVN24 na pewno nie była łatwa.

Wzruszające słowa na temat zmarłego Rafała Poniatowskiego

Małgorzata Telmińska przekazała na antenie TVN24, że trudno jest jej myśleć o tym, jak dalej żyć bez Rafała Poniatowskiego. Wskazywała, że sobota upłynęła jej pod znakiem płaczu.

Dziennikarka TVN24 dodawała jednocześnie, że jest świadoma, iż Rafał Poniatowski nie pochwaliłby tych łez. Wprost stwierdziła, iż świadomość, że jego już nie ma i nie będzie to nic innego jak pustka.

Brygida Grysiak natomiast postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat ostatnich dni reportera TVN24. Dziennikarka wspomniała SMS-a, jaki jeszcze kilka dni wcześniej wysłany został do niej przez Rafała Poniatowskiego. — Napisał, cytuję, że jego samopoczucie jest lepsze niż doktorów. A wiem, że już wtedy miał trudności także z widzeniem — przekazała.

Rak pokonał dziennikarza TVN24

Po otrzymaniu diagnozy lekarze dawali Rafałowi Poniatowskiemu szansę na zaledwie kilka tygodni życia. W sobotę dziennikarz TVN24 zmarł po trzech latach walki z nowotworem.

Rafał Poniatowski pracował nie tylko dla TVN24. Chociaż to właśnie w tym miejscu jego kariera nabrała tempa, to mający wykształcenie muzyczne dziennikarz udzielał się również w RMF FM oraz Radiu Plus (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<).

Zdjęcie wyróżniające to fragment programu TVN24 (wydanie 15.05.2021 r.). Całość materiału obejrzeć można na stronie tvn24.pl.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: TVN24 / Fakt

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Rodzina opublikowała nekrolog zmarłego dziennikarza TVN Rafała Poniatowskiego

Czytaj więcej >
WOŚP będzie się sądzić z TVP?

TV

WOŚP pozywa TVP za materiał "Wiadomości"

Czytaj więcej >

TV

Czy bukmacher może się reklamować w telewizji?

Czytaj więcej >
Telefon do prezenterów TVP Info

TV

Prezenterzy TVP zaatakowani na żywo. Głos w studio zabrał jeden z widzów

Czytaj więcej >