wtv.pl > Wielkopolska

Wielkopolska

policja
19.03.2022 08:53 41-latek odpowie za kradzież z rozbojem. Chciał ukraść alkohol, a uciekając, ranił ochroniarza dyskontu

Ochroniarz zatrzymujący złodzieja w jednym z dyskontów w Stęszewie (woj. wielkopolskie) został ranny. Mężczyzna chciał ukraść alkohol. 41-latek został już zatrzymany przez policję. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.Na początku czerwca doszło do niebezpiecznej kradzieży w jednym z dyskontów w Stęszewie w Wielkopolsce. Policja poinformowała, że złodziej usłyszał zarzuty.Kradzież z rozbojem mogła skończyć się zdecydowanie bardziej tragicznie. Ochroniarz próbujący zatrzymać mężczyznę został ranny.

W szpitalu w Gostyniu z okna wypadł 65-letni pacjent
19.03.2022 08:52 Gostyń: z drugiego piętra szpitala wypadł 65-letni pacjent

Do niebezpiecznego wypadku doszło w środę nad ranem w szpitalu w Gostyniu (woj. wielkopolskie). 65-letni pacjent wypadł z okna placówki. Śledczy prowadzą prace mające ustalić, jak do tego doszło.Około godziny 4 nad ranem w szpitalu w Gostyniu (woj. wielkopolskie) 65-latek wypadł z okna na drugim piętrze budynku. Wiadomo w jakim jest stanie.Zdarzenie z gostyńskiego szpitala mogło zakończyć się zdedcydowanie gorzej. Nie ulega wątpliwości, że pacjent będący ofiarą wypadku może mówić o dużym szczęściu. Nie obyło się jednak bez obrażeń.

  • 1
  • 2