wtv.pl > Polska > Gostyń: z drugiego piętra szpitala wypadł 65-letni pacjent
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 08:52

Gostyń: z drugiego piętra szpitala wypadł 65-letni pacjent

W szpitalu w Gostyniu z okna wypadł 65-letni pacjent
screen Google Maps Street View

Do niebezpiecznego wypadku doszło w środę nad ranem w szpitalu w Gostyniu (woj. wielkopolskie). 65-letni pacjent wypadł z okna placówki. Śledczy prowadzą prace mające ustalić, jak do tego doszło.

Około godziny 4 nad ranem w szpitalu w Gostyniu (woj. wielkopolskie) 65-latek wypadł z okna na drugim piętrze budynku. Wiadomo w jakim jest stanie.

Zdarzenie z gostyńskiego szpitala mogło zakończyć się zdedcydowanie gorzej. Nie ulega wątpliwości, że pacjent będący ofiarą wypadku może mówić o dużym szczęściu. Nie obyło się jednak bez obrażeń.

Gostyń: 65-latek wypadł z okna na drugim piętrze szpitala

Policja badająca tę sprawę nie jest jeszcze w jednoznacznie przekazać, jak w gostyńskim szpitalu doszło do niebezpiecznego wypadku. 16 czerwca o 3:30 nad ranem z oddziału wewnętrznego zniknął pacjent.

Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu otrzymała około 4 rano zgłoszenie o pacjencie, który leży pod szpitalem. 65-latek wypadł z okna i gdyby nie krzewy rosnące pod budynkiem, jego stan po upadku mógłby być, zdecydowanie gorszy.

Policja bada sprawę gostyńskiego pacjenta

Obecnie służby pracujące nad sprawą przekazują jedynie, iż faktem jest, że 65-letni mężczyzna przebywający w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Gostyniu wypadł z okna.

Co ciekawe, policja nie wyklucza, iż mógł nie być to wypadek. — Prowadzimy w tej sprawie postępowanie, które ma wykazać, czy było to nieszczęśliwy wypadek, czy też do zdarzenia przyczyniły się osoby trzecie — przekazała rzeczniczka prasowa KPP w Gostyniu, Monika Curyk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Obrażenia odniesione przez 65-latka nie zagrażają jego życiu

Mężczyzna może mówić o sporym szczęściu. Obrażenia nie zagrażają co prawda, jego życiu, jednak nie obyło się bez kilku złamań.

Dzięki krzakom rosnącym pod oknem szpitala upadek ze szpitalnego okna 65-latka został zamortyzowany. Gdyby nie nasadzenia jego stan zdrowia mógłby być zdecydowanie poważniejszy.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: gostynska.pl, epoznan.pl Zdjęcie główne: screen Google Maps Street View