wtv.pl > Piła

Piła

Piła jest miastem ulokowanym na terenie północno-zachodniej części kraju, na terenie województwa wielkopolskiego. Gminę zamieszkuje blisko 72 949 osób.

Piła
19.03.2022 09:02 Piła. Nastolatka została potrącona przez pociąg towarowy. Walczy o życie

Piła. Dziewczyna została potrącona na przejeździe kolejowym przez pociąg. 14-latka została przewieziona do szpitala i walczy o życie. Sprawę bada policja. Do zdarzenia doszło wieczorem 18 sierpnia.

Piła
19.03.2022 08:57 Piła. Poważny wypadek z udziałem 13-latka

Piła. Niefortunny wypadek z udziałem 13-letniego chłopca. Jadąc quadem, został potrącony przez kierowcę Forda. Dziecko trafiło do szpitala. Skontaktowaliśmy się z oficerem prasowym pilskiej policji, Wojciechem Zeszotem. Funkcjonariusz podał szczegółowe informacje na temat wypadku. Jak się dowiedzieliśmy, do zdarzenia doszło o 17:30 w okolicach przejazdu kolejowego w Starej Łubiance.

Piła
19.03.2022 08:54 Piła. W pustej piwnicy odnaleziono zwłoki mężczyzny

Piła. W piwnicy znaleziono zwłoki mężczyzny. Rzecznik prasowy policji wszystko potwierdził. Trwają czynności, mieszkańcy uskarżali się na odór.Lokalne portale zaczęły podawać informacje o zwłokach mężczyzny, które zostały odnalezione w piwnicy jednego z bloków w Pile. Portal asta24.pl podał, że mieszkańcy bloku przy ulicy Tucholskiej uskarżali się na uderzający odór.

Pożar pod Piłą
19.03.2022 08:50 Cyk pod Piłą. Pożar pod altaną letniskową, nie żyją dwie osoby

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w miejscowości Cyk pod Piłą. Zapaliła się altana letniskowa, w której przebywali mężczyzna i kobieta. Po akcji ratunkowej straży pożarnej odnaleziono ich zwęglone ciała. Pożar pod Piłą gaszony był przez kilka godzin. Tragedia pod Piłą 3 czerwca po godz. 22 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o płonącym budynku w Cyku nieopodal Piły. Po wyruszeniu na miejsce okazało się, że ogień trawi letniskową altanę. Służby natychmiastowo podjęły akcję gaśniczą.Konstrukcja altany była murowana, natomiast jej dach drewniany i to właśnie on stanowił największe zagrożenie. Ogień mógł się bowiem przenieść z niego również na inne budynki.Obecnym na miejscu strażakom ugaszenie pożaru zajęło ok. 5 godzin. W międzyczasie cała konstrukcja budynku uległa zawaleniu. Służby pożarnicze przystąpiły do przeszukiwania gruzowiska. W akcji pod Piłą udział wzięło 7 oddziałów straży pożarnej. Pomocy udzielili również druhowie z miejscowości Szydłowo. Prokuratura bada sprawęNiestety, okazało się, że w płonącej altanie znajdowały się dwie osoby. Ich zwęglone ciała zostały odnalezione przez strażaków. - Były one zwęglone w takim stopniu, że odstąpiliśmy od wszelkich działań medycznych - poinformował PAP rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Pile st. kpt. Paweł Kamiński.- Niemożliwe było też ustalenie płci tych osób - dodał. Po działaniach straży w Cyku pod Piłą pojawiła się policja i prokuratura. Po przeprowadzeniu badania ciał, okazało się, że ofiarami pożaru są mężczyzna i kobieta. Wiek mężczyzny określony został na ok. 70 lat. Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.Artykuły polecane przez redakcję WTV:Tragedia na jeziorze Pozorty. 43-latek przyjechał na urlop, nie żyjePożar na jeziorze Jagodne. Łódka z turystami nagle stanęła w płomieniachRodzinna tragedia w Zajeziercach. Nie żyje znany profesor oraz jego żonaŹródło: se.pl

Piła
19.03.2022 08:16 Piła. Dziewczynki wymyśliły skandaliczną zabawę. Jest nagranie

W komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Pile poinformowano, że działania funkcjonariuszy wynikały z powielanych w mediach społecznościowych nagrań. Obecnie materiały zostały zgromadzone przez służby i będą stanowić obciążający materiał dowodowy. W mediach społecznościowych już usunięto wszelkie filmy z udziałem nastolatek. Piła jest miastem ulokowanym na terenie północno-zachodniej części kraju, na terenie województwa wielkopolskiego. Gminę zamieszkuje blisko 72 949 osób.