wtv.pl > Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

polski muzyk

TVP rezygnuje
19.03.2022 08:58 TVP rezygnuje z piosenki Ich Troje w Opolu. Wiśniewski: "Pod koniec września sami przekonacie się, czy utwór nie zasłużył na to, aby pojawić się w Opolu"

W mediach społecznościowych Michał Wiśniewski powiadomił, że piosenka zespołu Ich Troje została odrzucona z koncertu premier na tegorocznym festiwalu w Opolu, organizowanym przez TVP. Wielu zastanawia się, co wpłynąć mogło na decyzję podjętą przez organizatorów.

wtv
19.03.2022 08:20 Wiśniewski ostro o Sławomirze Świerzyńskim. "Specjalista od dziewczęcej bielizny"

Michał Wiśniewski wypowiedział się niedawno w rozmowie dla Plejady na temat Sławomira Świerzyńskiego. Nie były to miłe słowaOznajmił, że muzyk disco polo jest oszustemNiedawno otrzymał listownie żądanie przeprosin od Świerzyńskiego. Możliwe, że sprawa skończy się w sądzieWiśniewski skomentował całe zajście na swoim Instagramie. Załączył również drapieżne zdjęcie.

Eurowizja 2021 już wkrótce!
19.03.2022 08:19 Rafał Brzozowski odpowiada Michałowi Wiśniewskiemu na krytykę

Rafał Brzozowski stwierdził, że nie zgadza się z przewidywaniami Michała Wiśniewskiego na temat swojej porażki na nadchodzącej Eurowizji 2021. Przyznał, że grupa Ich Troje osiągnęła ogromny sukces na konkursie, ale dziś rozgrywka ma już wyglądać zupełnie inaczej.Michał Wiśniewski stwierdził, że Rafał Brzozowski nie ma zbyt dużych szans podczas Eurowizji 2021Rafał Brzozowski nie zgodził się z jego opinią, choć ciepło wypowiadał się na temat sukcesu Ich Troje na konkursie w 2003 r.Zdaniem piosenkarza, w Eurowizji zmieniło się wiele od czasu występu grupy Ich TrojeRafał Brzozowski mocno wierzy w swoje szanse podczas Eurowizji 2021.