Michał Wiśniewski. Instagram/m_wisniewski1972 & Flickr/Fryta 73
Źródło: Instagram/m_wisniewski1972 & Flickr/Fryta 73
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 7 Kwietnia 2021

Wiśniewski ostro o Sławomirze Świerzyńskim. "Specjalista od dziewczęcej bielizny"

Michał Wiśniewski bez ogródek wypowiedział się o Sławomirze Świerzyńskim, jako o oszuście, twierdząc, że nieuczciwe działania ze strony muzyka disco polo doświadczyły także i jego. Lider Ich Troje miał otrzymać już list od Świerzyńskiego z żądaniem przeprosin. Czy sprawa zakończy się w sądzie?

  • Michał Wiśniewski wypowiedział się niedawno w rozmowie dla Plejady na temat Sławomira Świerzyńskiego. Nie były to miłe słowa
  • Oznajmił, że muzyk disco polo jest oszustem
  • Niedawno otrzymał listownie żądanie przeprosin od Świerzyńskiego. Możliwe, że sprawa skończy się w sądzie

Wiśniewski skomentował całe zajście na swoim Instagramie. Załączył również drapieżne zdjęcie. 

Michał Wiśniewski w konflikcie ze Sławomirem Świerzyńskim

Sławomir Świerzyński nie ma ostatnio łatwego życia w mediach. Oskarżenia o jego oszustwa spływają z wielu kierunków - o swoje dzieło, „Tawerna Pod Pijaną Zgrają”, które lider Bayer Full miał bezprawnie wykonywać, upomniał się Grzegorz Bukała. Pretensje o zawłaszczenie tłumaczeń tekstów jego piosenek na chiński i ich bezprawne wykonywanie miał również sinolog Krzysztof Darewicz

Na światło dzienne wyszły też nowe fakty dotyczące rzekomej chińskiej kariery Świerzyńskiego, który miał jej tak naprawdę nigdy tam nie zrobić. O bycie oszustem oskarżył go również Michał Wiśniewski. 

- To, co robi Świerzyński, to jest oszustwo. Trzeba to bardzo klarownie zaznaczyć, bo nie ja jestem jedynym, którego wyrolowałTo jest po prostu krętacz, któremu się wydaje, że jest "cesarzem" disco polo - mówił w wywiadzie dla Plejady. 

Okazało się, że wywiad ten dotarł do Świerzyńskiego, a ten zażądał przeprosin. Przesłał do Wiśniewskiego list, w którym zagroził wejściem na drogę sądową. 

Flaga przed Pałacem Prezydenckim opuszczona do połowy masztu w hołdzie medykom zmarłym na COVID-19Flaga przed Pałacem Prezydenckim opuszczona do połowy masztu w hołdzie medykom zmarłym na COVID-19Czytaj dalej

Konflikt jest więc daleki od zakończenia, a lider Ich Troje nastawił się już bojowo. Na Instagramie zamieścił wiele mówiący wpis i drapieżne zdjęcie. 

Michał Wiśniewski skomentował sprawę na Instagramie

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Wiśniewski wraz ze swoją córką pozują z katanami w rękach. Obok znalazł się wpis komentujący ostatnie wydarzenia wokół konfliktu muzyków. 

- Specjalista od dziewczęcej bielizny (majteczki w kropeczki), udający Chińczyka Sławomir Świerzyński przysłał mi wezwanie do przeprosin - pisał. 

W swoim wpisie pokazał również definicję oszusta i w pewien sposób próbował przypasować ją do lidera Bayer Full.

- Oj mamy już tyle osób, które tego doświadczyły, że od lat czekałem na spektakl za jego pieniądze - dodał Wiśniewski. 

Wspomniał również o piosence „Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina”, która również znajduje się w repertuarze zespołu Bayer Full. Wiśniewski spytał, czy i ją Świerzyński chce sobie przywłaszczyć. 

„Wiśnia” z pewnością nastawił się bojowo i jest gotowy do wystąpienia w sądzie przeciwko „cesarzowi disco polo”. Jak twierdzi, przyjdą na niego kolejne wyroki dla muzyka.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [pudelek.pl]