wtv.pl > Major Suchodolski

Major Suchodolski

Polski patostreamer, pochodzący z Białegostoku.

Wypadek Krzysztofa Kononowicza
15.06.2022 02:02 Krzysztof Kononowicz miał wypadek samochodowy

Były kandydat na prezydenta Białegostoku Krzysztof Kononowicz miał wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 65. W aucie przebywało z nim dwóch pasażerów, w tym popularny patostreamer "Major" Suchodolski. Nikomu nic się nie stało. Krzysztof Kononowicz, który w 2006 r. kandydował na urząd prezydenta miasta, dziś znany jest bardziej jako twórca tzw. patrostreamingu w internecie. Niebezpieczny wypadek Krzysztofa KononowiczaNa drodze krajowej nr 65 za Dobrzyniewiem Dużym w kierunku Moniek (woj. podlaskie) doszło do groźnego wypadku samochodowego z udziałem byłego kandydata na prezydenta Białegostoku Krzysztofa Kononowicza. Wg. relacji opublikowanych w internecie, 58-letni mężczyzna miał kierować pojazdem marki Volkswagen Passat. W pewnym momencie wypadł z drogi i uderzył w znajdujące się w pobliskim lesie drzewo. >>(Fotografie pochodzą z grupy na Facebooku "Kolizyjne Podlasie")Podczas zdarzenia, w aucie przebywał kierowca i dwóch pasażerów, w tym popularny białostocki patostreamer i lokator Krzysztofa Kononowicza - "Major" Suchodolski. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Na miejscu zjawiła się firma świadcząca usługi pomocy drogowej, która wyciągnęła Volkswagena Krzysztofa Kononowicza z lasu, a następnie odholowała go. Z zamieszczonych w internecie fotografii, wywnioskować można, że pojazd nie będzie się już nadawał do użytku. Przyczyna po stronie kierowcy?Jak wyjaśniał na zamieszczonych w internecie nagraniach "Major" Suchodolski, powierzchnia jezdni była w tym dniu wyjątkowo śliska. Samochód miał zostać kupiony zaledwie kilka miesięcy temu za kwotę 1400 zł. Na filmiku opublikowanym w serwisie YouTube Suchodolski tłumaczy, że do wypadku miało dojść z powodu nieuwagi Krzysztofa Kononowicza i niezachowania prez niego odpowiedniej ostrożności. - Co się stało? No, taki kierowca zawodowy, że po prostu... On kamerę chciał wyjąć. I po prostu... nie trzymał kierownicy - tłumaczył youtuber. Krzysztof Kononowicz zasłynął w 2006 r. swoją kandydaturą na prezydenta Białegostoku. Sympatyczny, odziany w charakterystyczny turecki sweter mężczyzna przekonywał wówczas swoich wyborców, że gdy dojdzie do władzy "nie będzie bandyctwa, nie będzie niczego". Dziś niedoszły polityk wciąż jest obecny w mediach za sprawą nagrań w serwisie YouTube, jakie zamieszcza wraz ze swoim lokatorem Wojciechem "Majorem" Suchodolskim. O jego fenomenie przeczytać możecie tutaj. (Fragment zdjęcia wyróżniającego przedstawiającego auto jest screenem z nagrania "Pierwszy komentarz Kononowicza po zdarzeniu" zamieszczonego w serwisie YouTube na kanale "Mleczny Człowiek" - youtube.com/Mleczny Człowiek)Artykuły polecane przez redakcję WTV:Możliwy przypadek trąby powietrznej we wschodniej Polsce. Doszło do zniszczeńMonika Richardson płaciła alimenty na dzieci ZamachowskiegoByły szef GIS-u uważa, że niezaszczepieni przyczynią się do kolejnej fali koronawirusaŹródło: Poranny.pl, Youtube.com

wtv
19.03.2022 09:20 Fenomen Majora Suchodolskiego - dlaczego młode Polki i młodzi Polacy tak chętnie sięgają po nagrania białostoczanina?

Major Suchodolski to zdecydowanie jedna z najciekawszych postaci polskiego YouTube'a. Niektórych fascynuje, innych żenuje, ale jednego nie można mu odmówić - dziennie potrafi przyciągnąć przed ekrany komputerów tysiące widzów. I nie najgorzej na tym zarabia.