wtv.pl

youtube.com/Mleczny Człowiek, East News/Piotr Mecik

Krzysztof Kononowicz miał wypadek samochodowy

15 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Były kandydat na prezydenta Białegostoku Krzysztof Kononowicz miał wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 65. W aucie przebywało z nim dwóch pasażerów, w tym popularny patostreamer "Major" Suchodolski. Nikomu nic się nie stało.

Krzysztof Kononowicz, który w 2006 r. kandydował na urząd prezydenta miasta, dziś znany jest bardziej jako twórca tzw. patrostreamingu w internecie.

Niebezpieczny wypadek Krzysztofa Kononowicza

Na drodze krajowej nr 65 za Dobrzyniewiem Dużym w kierunku Moniek (woj. podlaskie) doszło do groźnego wypadku samochodowego z udziałem byłego kandydata na prezydenta Białegostoku Krzysztofa Kononowicza.

Wg. relacji opublikowanych w internecie, 58-letni mężczyzna miał kierować pojazdem marki Volkswagen Passat. W pewnym momencie wypadł z drogi i uderzył w znajdujące się w pobliskim lesie drzewo.

undefined

undefined

(Fotografie pochodzą z grupy na Facebooku "Kolizyjne Podlasie" )

Podczas zdarzenia, w aucie przebywał kierowca i dwóch pasażerów, w tym popularny białostocki patostreamer i lokator Krzysztofa Kononowicza - "Major" Suchodolski. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

Na miejscu zjawiła się firma świadcząca usługi pomocy drogowej, która wyciągnęła Volkswagena Krzysztofa Kononowicza z lasu, a następnie odholowała go. Z zamieszczonych w internecie fotografii, wywnioskować można, że pojazd nie będzie się już nadawał do użytku.

Przyczyna po stronie kierowcy?

Jak wyjaśniał na zamieszczonych w internecie nagraniach "Major" Suchodolski, powierzchnia jezdni była w tym dniu wyjątkowo śliska. Samochód miał zostać kupiony zaledwie kilka miesięcy temu za kwotę 1400 zł.

Na filmiku opublikowanym w serwisie YouTube Suchodolski tłumaczy, że do wypadku miało dojść z powodu nieuwagi Krzysztofa Kononowicza i niezachowania prez niego odpowiedniej ostrożności.

- Co się stało? No, taki kierowca zawodowy, że po prostu... On kamerę chciał wyjąć. I po prostu... nie trzymał kierownicy - tłumaczył youtuber.

Krzysztof Kononowicz zasłynął w 2006 r. swoją kandydaturą na prezydenta Białegostoku. Sympatyczny, odziany w charakterystyczny turecki sweter mężczyzna przekonywał wówczas swoich wyborców, że gdy dojdzie do władzy "nie będzie bandyctwa, nie będzie niczego".

Dziś niedoszły polityk wciąż jest obecny w mediach za sprawą nagrań w serwisie YouTube, jakie zamieszcza wraz ze swoim lokatorem Wojciechem "Majorem" Suchodolskim. O jego fenomenie przeczytać możecie tutaj .

(Fragment zdjęcia wyróżniającego przedstawiającego auto jest screenem z nagrania "Pierwszy komentarz Kononowicza po zdarzeniu" zamieszczonego w serwisie YouTube na kanale "Mleczny Człowiek" - youtube.com/Mleczny Człowiek)

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Poranny.pl, Youtube.com

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Powód śmierci serialowego porucznika Borewicza doprowadza do łez. Nie każdy wiedział, co się stało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sylwia Grzeszczak opowiedziała o ciężkiej sytuacji z dzieciństwa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sylwia Wysocka, gwiazda polskich seriali, trafiła do szpitala. Została dotkliwie pobita
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anita Werner podzieliła się trudnymi wspomnieniami związanymi z chorobą mamy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje rysownik Tomasz Wiater. Współpracował z Tygodnikiem NIE
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Książe Harry i Meghan Markle mają kolejne dziecko. Podali płeć i imię
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Z wykształcenia polonista; miłośnik kina, tego dobrego i tego złego. Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]