wtv.pl > Lubartów

Lubartów

Lubartów – miasto w województwie lubelskim, siedziba powiatu lubartowskiego oraz gminy wiejskiej Lubartów, położone nad rzeką Wieprz.

W poniedziałek wieczorem nożownik zaatakował w Lubartowie swoją byłą żonę
19.03.2022 09:18 Lubartów: mężczyzna zaatakował nożem byłą żonę na ulicy. Kobieta nie żyje

Czworo dzieci straciło matkę, po tym, jak będący w szale mężczyzna na środku ulicy zaczął zadawać kobiecie ciosy nożem. Po kilku ranach osunęła się ona na chodnik. Szczegóły tej zbrodni wstrząsają. To nie pierwszy atak agresji z jego strony.Wstrząsające zdarzenie w Lubartowie w województwie lubelskim. Mężczyzna na środku ulicy zadźgał kobietę.Ofiara nie była przypadkowa. Nożownik najpierw podszedł do kobiety idącej ze swoim partnerem, po czym zaczął się z nią kłócić. Jako następny w ruch poszedł nóż.

Lubartów
19.03.2022 09:03 Lubartów. 70-latka staranowała wejście do sklepu

Lubartów. Seniorka pomyliła miejsce parkingowe z wejściem do sklepu. Wjechała prosto w szybę. Policja i medycy natychmiast ruszyli na miejsce.Informacji o zdarzeniu udzielił podinspektor Radosław Dawidek z policji w Lubartowie. Jak się okazało, 70-letnia mieszkanka powiatu staranowała wejście do sklepu. Kolizja miała miejsce w ostatni piątek, 20 sierpnia, około godziny 14:30, przy ulicy Tysiąclecia. Kobieta planowała wykonać zakupy w pobliskim sklepie, jednak nie wyhamowała na czas.

Nożownik z Lubartowa odpowie za zabójstwo byłej żony
19.03.2022 08:56 Zarzut zabójstwa dla 37-latka z Lubartowa

Były mąż, który w szale zadał śmiertelne ciosy na ulicy w Lubartowie, usłyszał zarzut. 37-latek zatrzymany został przez policję. W czwartek usłyszał zarzuty. Wiadomo, jaka kara grozi mężczyźnie.W poniedziałek w Lubartowie w woj. lubelskim doszło do makabrycznego zdarzenia. Były mąż zaatakował kobietę idącą ulicą z nowym partnerem. Uderzenia nożem okazały śmiertelne.Policja z Lubartowa przekazała informacje na temat dalszych kroków podjętych przez śledczych. Funkcjonariusze ujawnili okoliczności ujęcia groźnego mężczyzny.