wtv.pl > Chorzów

Chorzów

Chorzów

Pożar hali w Chorzowie
27.02.2023 14:31 Chorzów: dym widać z kilku kilometrów. Płonie hala z materiałami plastikowymi

Poważny pożar w Chorzowie. Dym znad hali, gdzie składuje się materiały plastikowe, widoczny jest z daleka. Akcję prowadzi kilkanaście zastępów straży pożarnej.Mieszkańcy Chorzowa na błękitnym niebie widzą gęsty, niosący się dym. Powodem jest pożar hali z materiałami plastikowymi przy ulicy Piotra Skargi.

Chorzów
19.03.2022 09:19 Chorzów. Trwają poszukiwania 15-letniej Samiry Walentek

Chorzów. Policja pilnie poszukuje 15-letniej Samiry Walentek. Nastolatka okaleczała się. Ma blizny na obu przedramionach. Wczoraj, 16 czerwca, wyszła z domu i już nie wróciła. Funkcjonariusze wydali komunikat.Zaginięcie odnotowano 16 czerwca. Mieszkanka Chorzowa, 15-letnia Samira Walentek, wyszła z domu. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu ani z rodziną, ani z bliskimi. Nastolatkę wyróżniają blizny na obu przedramionach. Uczennica ma problemy z samookaleczaniem.

Kierujący BMW zjechał w Chorzowie po betonowych schodach
19.03.2022 09:16 Chorzów. Kierowca próbował zjechać pod betonowych schodach. Na miejsce przyjechała policja i pomoc drogowa

Zamiast drogą jechał pasem dla pieszych. Kiedy kierowca dojechał do betonowych schodów, postanowił ruszyć dalej przed siebie. Terenowe auto nie pokonało jednak przeszkody. Chorzowska policja przekazuje, że miał to być "test wytrzymałości".Piątek w Chorzowie upłynął pod znakiem żądnego wyzwań kierowcy BMW. Mimo dobrych rokowań pokonania przeszkody, czarne, luksusowe auto zawisło na przeszkodzie.- Kierujący samochodem marki BMW nieumyślnie postanowił sprawdzić wytrzymałość schodów na jednym z osiedli oraz wytrzymałość swojego terenowego pojazdu - przekazała chorzowska policja.

Chorzów
19.03.2022 08:54 Zgwałcił 14-latkę, jednak sąd nie wydał nakazu tymczasowego aresztowania. Jest najnowszy komunikat w sprawie

Chorzów. Zgwałcił 14-latkę, jednak sąd nie wydał nakazu tymczasowego aresztowania. Interweniowała prokuratura. Jest najnowszy komunikat w sprawie.28 maja policja w Chorzowie wydała komunikat w sprawie gwałcie na 14-latce. Jak się okazało, sprawcą przemocy był 23-letni mieszkaniec Rzeszowa.14-latka poznała oprawcę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zawalona kamienica
19.03.2022 08:53 Zawaliła się kamienica w Chorzowie. Policja przeszukała teren z psami tropiącymi

Zawaliła się czteropiętrowa kamienica w Chorzowie. Budynek nie był zamieszkany, trwał jego remont. Strażacy i policja przeszukali gruzowisko - nie było ofiar oraz poszkodowanych. Ratownicy ewakuowali 33 osoby z sąsiednich budynków.