wtv.pl
Sytuacja życiowa syna Krzysztofa Krawczyka jest wyjątkowo trudna

screen „Uwaga! TVN”

Znajomi syna Krzysztofa Krawczyka ujawnili trudne szczegóły jego życia. „On nie je nawet ciepłych posiłków”

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Od początku kwietnia w mediach pojawiają się informacje na temat 47-letniego syna Krzysztofa Krawczyka. Mężczyzna znajduje się w trudnej sytuacji życiowej, a utrzymywanie się z renty inwalidzkiej jest trudne. Znajomi rozpoczęli zbiórkę, gdyż jedyne dziecko legendy polskiej muzyki ma problemy z zapewnieniem sobie ciepłych posiłków.

Niedawny materiał „Uwagi! TVN” pokazał, że codzienność syna Krzysztofa Krawczyka daleka jest od tego, jakie życie wiódł jego ojciec. Reportaż Tomasza Patory pokazał, że syn Haliny Żytkowiak ledwo wiąże koniec z końcem.

Na jaw wyszło również to, że syn Krzysztofa Krawczyka mieszka u wuja, który ma nadużywać alkoholu. W mieszkaniu, gdzie znajduje się jego pokój, mają trwać libacje, a on sam ma mieć trudności ze skorzystaniem z łazienki (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<).

To jednak nie koniec. Pandemia dotknęła również Krzysztofa Igora Krawczyka. 47-letni mężczyzna starał się pracować, jednak sytuacja związana z koronawriusem pozbawiła go pracy w papugarni w Zgierzu. Finanse syna gwiazdy są w opłakanym stanie.

Syn Krzysztofa Krawczyka nie może normalnie zarabiać

Wszyscy krytykujący syna Krzysztofa Krawczyka i oskarżający go o pragnienie żerowania na majątku słynnego taty zapewne nie mają świadomości, w jakim stanie znajduje się 47-latek.

Andrzej Duda

Sieć obiega specyficzny fragment wywiadu Andrzeja Dudy

CZYTAJ DALEJ

W latach 80. z winy swojego ojca uległ on poważnemu wypadkowi. Oboje podróżowali autem, za którego kierownicą siedział Krzysztof Krawczyk. W pewnym momencie gwiazdor zasnął i doszło do wypadku.

Syn Krzysztofa Krawczyka do dziś boryka się ze skutkami tego wydarzenia. Jak podaje „Uwaga! TVN” cierpi na nieuleczalną padaczkę pourazową. Dodatkowo ma mieć orzeczenie o niepełnosprawności i braku możliwości podejmowania regularnej pracy.

Znajomi mężczyzny postanowili działać. Ostatnio pojawiły się wiadomości mówiące o tym, że Krzysztof Igor Krawczyk spotka się ze swoją macochą w sądzie i będzie walczył o nawet 1/3 majątku po zmarłym muzyku (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<). Niemniej osoby z otoczenia mężczyzny chcą mu pomóc jak najszybciej.

Znajomi szczerze o sytuacji Krzysztofa Krawczyka Juniora

Trzy dni temu informowaliśmy o tym, że łódzkie Stowarzyszenie Studio Integracja rozpoczęło w serwisie zrzutka.pl zbiórkę na rzecz syna Krzysztofa Krawczyka (więcej informacji przeczytasz >TUTAJ<).

Menadżer Krzysztofa Cwynara, Zbigniew Rabiński, postanowił skomentować tę sytuację. To właśnie bowiem Krzysztof Cwynar jest opiekunem syna Krzysztofa Krawczyka oraz prowadzi Stowarzyszenie Studia Integracja. To również on rozwija jego talent muzyczny w swoim studio.

Zbigniew Rabiński nie pozostawia złudzeń co do tego, dlaczego zbiórka jest niezbędna. — Chłopak zasługuje na tę pomoc. [...] Pieniądze będą przeznaczone na bieżące potrzeby Krzysztofa Igora. Na ubrania, leki, żywność, bo przecież on nie ma nic. On nie je nawet ciepłych posiłków — przekazał w rozmowie z Faktem menadżer Krzysztofa Cwynara.

Dodaje jednocześnie, że chociaż syn Krzysztofa Krawczyka funkcjonuje, to jego sytuacja nie wygląda dobrze. Sam syn zmarłego 5 kwietnia gwiazdora ma być zadowolony z nadziei, jaką daje mu rozpoczęta zbiórka.

Zdjęcie wyróżniające to fragment reportażu „Uwaga! TVN”. Reportaż ”SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA POTRZEBUJE POMOCY [CZĘŚĆ 2]” obejrzeć można pod adresem uwaga.tvn.pl.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Uwaga! TVN / Fakt / Pudelek

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >