wtv.pl > Polska > Zabił 11-letniego Sebastiana. Odkryto, że nie jest to jego pierwsza ofiara
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 08:48

Zabił 11-letniego Sebastiana. Odkryto, że nie jest to jego pierwsza ofiara

zabójca 11-letniego Sebastiana
Materiały policyjne

Mężczyzna, który porwał i w drastyczny sposób zamordował 11-letniego Sebastiana, przed kilkoma latami dał się już poznać odpowiednim służbom. 41-latek z Sosnowca porwał dziecko, któremu następnie zrobił nagie fotografie.

Śląscy policjanci poinformowali o zatrzymaniu zabójcy 11-letniego Sebastiana. Tomasz M. usłyszał już zarzut zamordowania chłopca, którego poprzednio porwał.

Jak podają media, według nieoficjalnych doniesień 41-latkowi postawiono również drugi zarzut. Na razie nie poznaliśmy jednak jego szczegółów. Wiemy jednak, że oprawca chłopca przyznał się do morderstwa.

>

Zabójca 11-letniego Sebastiana był znany ze swoich skłonności

Z informacji przekazanych przez "Super Express" wynika, że zachowanie mieszkańca Sosnowca od dawna mogło wzbudzać zaniepokojenie.

41-latek miał opowiadać swoim sąsiadom, że interesują go młodzi chłopcy. Otoczenie Tomasza M. nie wzięło jednak na poważnie jego zwierzeń.

Jak podaje tabloid, optyk ze Śląsk już przed kilkoma laty miał porwać inne dziecko. Zabójca Sebastiana zrobił mu nagie zdjęcia.

Choć mężczyzną pozostawał w związku z kobietą, miał chwalić się, że od sypiania z nią woli obcowanie z małymi chłopcami.

Tomasz M. miał ponadto chwalić się przed otoczeniem kolekcją broni białej oraz broni palnej. Trudno wyjaśnić, w jaki sposób niekryjący swych skłonności 41-latek pozostawał na wolności.

Przypomnijmy, że porwanie 11-letniego Sebastiana miało być swoistą pomyłką. Optyk z Sosnowca miał bowiem planować pojmanie innej dziewczynki.

Chłopiec zginął, bo wiedział, jak wygląda sprawca, i przekazał Tomaszowi M., że o wszystkim będzie musiał poinformować mamę, ponieważ nie wrócił na noc do domu. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: SE

Tagi: Policja Polska