wtv.pl > Zdrowie

Zdrowie

zdrowie

dziecko
16.03.2024 11:07 Jak zadbać o zdrowie przedszkolaka?

Dzieci są szczególnie podatne na wszelkiego typu choroby i infekcje. Wpływa na to zarówno ich słabszy system odpornościowy, który dopiero co się rozwija, jak i ich częste przebywanie w towarzystwie wielu innych dzieci, gdzie nawet jedno przeziębienie może doprowadzić do efektu domina. Najtrudniejsze chwile w tej mierze rodzice przeżywać będą w okresach najbardziej zmiennej pogody, gdzie ryzyko wszelkiego typu zachorowań jest największe. W jaki sposób zatem możemy zadbać o zdrowie przedszkolaka?

None
21.04.2023 12:09 L4 w trakcie grypy. Czy da się skróć czas trwania grypy?

Sezon grypowy zwykle osiąga szczyt między grudniem a marcem i czasami może trwać do maja. Nie wahaj się, skonsultuj się z lekarzem i dowiedz się, jak najwięcej o tym, jak uniknąć zachorowania lub złagodzić objawy już występujące.

closeup-portrait-of-joyful-girl-posing-without-makeup-on-white-wall-woman-chose-which-shampoo-is-best-to-use
21.10.2022 13:56 Szampon do włosów - jak dobrać go do swoich potrzeb?

Nowoczesne szampony nie tylko myją, lecz także doskonale pielęgnują włosy i skórę głowy. Żeby jednak kosmetyk mógł spełniać wszystkie swoje zadania, musi ściśle odpowiadać twoim potrzebom. Jak zatem dopasować odpowiedni produkt do swoich indywidualnych preferencji? Podpowiadamy.

sunset-570881 1920 (2)
19.03.2022 09:09 "Jesteście moimi aniołami". W niecałe 24 godziny udało nam się zebrać pieniądze na jedzenie i opał dla ubogiej rodziny!

Wczoraj na naszym portalu zamieściliśmy tekst o ubogiej rodzinie, która nie ma pieniędzy na opał na zimę, jedzenie i terapię dla matki i córki w depresji. Nagłośniliśmy także zbiórkę, dzięki której można było im pomóc. W niecałe 24 godziny na zbiórce wpłaciło prawie 300 osób i udało nam się zebrać ponad 10 000 zł! Dziękujemy za olbrzymie wsparcie!Sama bohaterka tekstu mówi:- Bardzo, ale to bardzo dziękuję wszystkim za pomoc. Za zaangażowanie i serce, które włożyliście w pomoc dla nas.Odnosi się także do niektórych krytycznych komentarzy, które pojawiały się pod postami ze zbiórką:- To nie tak, jak myślą inni, że jestem niezaradna życiowo. Zawsze byłam twarda i stąpałam twardo po ziemi, jednak ataki paniki, powolnie doprowadzające do silnych zaburzeń, spowodowały, że zamknęłam się w domu. Zawsze walczyłam o rodzinę, a sytuacje losowe sprawiły, że ciężko było to wszystko udźwignąć.